وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ + اسامی شهرها

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ به علت گرد و خاک و آلودگی هوا و طوفان و بازندگی و تگرگ مشخص شد + اسامی شهرها در تعطیلی مدارس و ادارات الودگی یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ سراسر ایران+تعطیلی مدارس فردا الودگی هوا در ادامه در پاسخ به سوال دانش آموزان عزیز که آیا مدارس شهرای خوزستان و اهواز و بوشهر و چهارمحال و بختیاری یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه جزئیات اخبار جدید درباره وضعیت تعطیلی فعالیت مدارس خوزستان و بوشهر و اهواز و خرمشهر برای فردا را بخوانید

وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 + اسامی شهرها

وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ + اسامی شهرها

دانش آموزان عزیز توجه کنید هنوز تصمیمی برای تعطیلی مدارس کشور در روز یکشنبه ۱۱ اریبهشت ۱۴۰۱ گرفته نشده و تا ساعاتی دیگر خبرهای تعطیلی بروز میشود.

🔹در صورت صدور هرگونه اطلاعیه جدید اطلاع‌ رسانی خواهد شد

هواشناسی برای فردا

ساعاتی پیش سازمان هواشناسی برای فردا یکشنبه (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) با تشکیل توده گردوخاک در کشور‌های همسایه و انتقال آن به غرب و جنوب غرب کشور برای این مناطق غبار و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی شده است و بخش‌هایی از جنوب، جنوب شرق، شرق، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز افزایش سرعت با و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک انتظار می‌رود.

طبق نقشه های پیش‌یابی سازمان هواشناسی روز یکشنبه عمدتا در برخی مناطق خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد ریزش تگرگ و در نیمه شمالی کشور فعال خواهد بود. همچنین دوشنبه و با شدت کمتر سه‌شنبه در نواحی شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق و شرق رگبار باران، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش‌بینی می شود.

کاهش نسبی تندی باد تا صبح روز یکشنبه (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) هم‌زمان با افزایش تردد خودروها باعث افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد خواهد شد که کاهش کیفیت هوا را به‌دنبال خواهد داشت. در طول روز به‌تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد که سبب پراکندگی آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوا خواهد شد، هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر احتمال گسیل و انتشار گردوخاک در مناطق مستعد به‌ویژه در جنوب و جنوب غربی شهر تهران وجود خواهد داشت. . شایان ذکر است با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی یکشنبه، کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود،.

نظرات