آیا فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس و ادارات آلوگی هوا

5

آیا فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس و ادارات الودگی هوا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ سراسر ایران در شهرهای تهران و البرز و خوزستان و اهواز و ایلام و شهرهای جنوبی و تعطیلی ادارات به دلیل گردوخاک و تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهرهای استان های اصفهان و مشهد و خبر تعطیلی مدارس تهران فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ به دلیل گرد و خاک و آلودگی هوا و رعد و برق و تگرگ فردا را از حرف تازه میخوانید.

آیا فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس و ادارات آلوگی هوا

آیا فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس و ادارات آلوگی هوا

دانش آموزان عزیز توجه کنند هنوز خبری درباره تعطیلی فردا هنوز درباره تعطیلی فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ اعلام نشده و تا ساعاتی دیگر بطور رسمی از وزارت آموزش و دولت اعلام می شود

همچنین اگر اطلاعی از تعطیلی ادارات و مدارس شهرهای خود دارید در بخش کامنت ها با ما درمیان بگذارید

درباره تعطیلی استان تهران و مشهد و بوشهر و چهارمحال و بختیاری فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ و الودگی هوا و گردوغبار و گردوخاک و بارندگی خبری نشده و مشخص نیست آیا فردا تهران تعطیل است؟ و یا همچنین خبری از تعطیلی مدارس تهران و البرز و کرج و تبریز و مشهد و تبریز و خوزستان و اهواز و شهرهای غربی و جنوبی به علت آلودگی هوا و طوفان و رعد و برق و تگرگ نشده است.

در حال تکمیل..

هواشناسی چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

هواشناسی از ورود توده گردوخاک و افزایش شاخص هوای آلدوه و آلاینده ها در بیشتر شهرها خبر داد

به گفته ضیاییان رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ادامه داد: چهارشنبه (۷ اردیبهشت) سامانه بارشی در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق و پنجشنبه (۸ اردیبهشت) در شمال غرب و با شدت کمتر در مرکز کشور فعال خواهد بود.

وی با بیان اینکه طی سه روز آینده در بخش‌هایی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق وزش باد نسبتا شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک انتظار می‌رود، اظهار کرد: این شرایط سه‌شنبه برای نواحی مرکز و جنوب کشور پیش‌بینی می‌شود.

به گفته ضیاییان دوشنبه غرب و سه شنبه مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود.

چهارشنبه (۷ اردیبهشت ماه) برای استان‌های لرستان، همدان، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، قم، ارتفاعات سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال کرمان و شمال خوزستان پیش‌بینی می‌شود.

شدت بارش در روز سه‌شنبه (۶ اردیبهشت) پیش‌بینی می‌شود.

از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۵ تا ۷ اردیبهشت) کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: دوشنبه تا چهارشنبه (۵ تا ۷ اردیبهشت ماه) وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد رخداد تگرگ به‌ویژه در ارتفاعات استان تهران پیش‌بینی می‌شود

5 دیدگاه در “آیا فردا چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس و ادارات آلوگی هوا

 1. سارینا گفت:

  سلام فردا پنجشنبه مدارس شوشتر رو تعطیل کنید توروخدا تعطیل کنید پنجشنبه مجازی باشه

 2. مهدی گفت:

  چی شد آخرش؟

 3. محمدی گفت:

  سلام لطفا فردا مدارس شوشتر تایم صبح و تایم بعد از ظهر تعطیل باشه انشالله

 4. مجلسی بود که خری آمد و گفت گفت:

  دعا کنید فردا خاک بشه که نریم مدرسه حوصله ندارم برم

 5. اصغر گفت:

  فکر نمی‌کنم تعطیل بشه مشهد

نظرات