اکسکینو
mrchoobi

انواع مدل مانتو عربی ۲۰۲۲ + جدیدترین مدل مانتو عربی ۱۴۰۱

0

در این پست می توانید انواع مدل های مانتو عربی و شیک ترین مـدل مانتو عربی و به روزترین مانتو عربی و انواع مدل مـانتو عربی ۲۰۲۲ و جدیدترین مدل مانتو عربی ۱۴۰۱ و ساده ترین مدل مانتو عربی را مشاهده کنید.

مدل مانتو عربی

انواع مانتو عربی

مانتو عربی نوعی مانتو است که بلندی آن از حد معمول بیشتر است، به گونه ای که اغلب اوقات این مانتو ها به صورت تک پوشیده می شوند. شما در انتخاب مانتو عربی باید به نکات بسیاری توجه کنید چرا که ممکن است در نگاه نخست این مانتو ها همانند یک عبا به نظر می رسند.

مدل مانتو عربی

نکاتی در مورد خرید مانتو

مدل مانتو عربی

عبا نوعی پوشش سیاه رنگ است که به چادر شباهت دارد. این لباس در مدل های مختلف و با پارچه های مختلفی به بازار ارائه می شود. عبا اما اصولا طرح ها و انواع مختلفی دارد.

عبا در اصل یک نوع پوشش است که پیشینه آن به شهر اهواز برمی گردد، مردمان عرب در این ناحیه از این پوشش استفاده می کنند. عبا عربی اصولا در وسط و به شکل عرضی یک دوخت دارد که باعث می شود لباس به دو قسمت بالایی و پایینی تفکیک شود.

مدل مانتو عربی

مدل جدید مـانتو عربی ۲۰۲۲

مدل مانتو عربی

مدل مانتوی عبایی زنانه یکی از مدل هایی هست که به دلیل طراحی شیک و جذابی که داره ، طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده است . در واقع برای طراحی مانتو عبایی در واقع از مدل عبا و چادر عربی ایده گرفته و یک مانتو بلند و گشاد که قسمت آستین آن با یک درز مشخص شده و یا دارای آستین گشاد و بزرگی است و بعد از پوشیدن آن احساس راحتی خیلی خوبی داشت .

مدل مانتو عربی

شیک ترین مانتو عربی ۲۰۲۲

مدل مانتو عربی

با توجه به اینکه حجاب امری ضروری در کشور عزیزمان ایران است، بانوان همواره به دنبال راهی هستند تا در عین شیک پوشی و زیبایی حجاب خود را نیز به طور کامل رعایت کنند، از این رو این مانتوها به عنوان یکی از البسه اصلی و همچنین بسیار محبوب بین بانوان انتخاب شد و شما نیز می توانید به عنوان عضوی از این جامعه از این لباس های زیبا استفاده کنید.

مدل مانتو عربی

مانتو عبایی جدید

مدل مانتو عربی

مدل مانتوی عبایی زنانه معمولا با انواع مختلف دوخته میشه و با توجه به رسمی یا کژوال بودن آن یا از گیپور و سنگ دوزی برای دیزای آن استفاده می شود و یا با استفاده از ترکیب چند رنگ پارچه یک مدل مانتو عبایی مدرن و کژوال ایجاد میکنن تا همه افراد با توجه به استایل که دارند یکی از مدلهای شیک و مناسب از مدل مانتو عبایی رو بتونن انتخاب کرده و استایل عالی و مد روز برای خود ایجاد کنند.

نظرات