arongroups

آدرس سایت خرید بلیط مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و قیمت بلیط و هتل

0

سایت خرید بلیط مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به نشانی ticket.ffiri.ir شروع به فروش بلیت بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کرده و علاقه مندان از ساعت هشت صبح ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ تا سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ می توانند با مراجعه به سامانه ticket.ffiri.ir بلیط تماشای مسابقات جام جهانی قطر در سال ۲۰۲۲ را خریداری کنند.

آدرس سایت خرید بلیط بازی های جام جهانی 2022 قطر و قیمت بلیط و هتل

آدرس سایت خرید بلیط مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و قیمت بلیط و هتل

توجه: امروز یکشنبه از ساعت ٨ صبح روز یکشنبه ٤ اردیبهشت سامانه‌ی بلیط فروشی بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ بازگشایی شد و تا سه شنبه ۶ اردیبهشت ادامه دارد.

سامانه فروش بلیت مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به نشانی ticket.ffiri.ir از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۴ اردیبهشت آغاز خواهد شد و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

هواداران تیم ملی فقط می تونند از طریق سایت فدراسیون جهانی فوتبال، بلیت مسابقات جام جهانی را خریداری کنند.

رقابت جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر از آذرماه ۱۴۰۱ آغاز می شود و به همین منظور فدراسیون جهانی فوتبال اقدام به فروش بلیط های مسابقات برای همه کشورها کرده است.

🔺خرید اینترنتی بلیت دیدارهای جام جهانی از سامانه ticket.ffiri.ir از انجام میشود و شما می توانید با مراجعه به این سامانه به راحتی خرید بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال را تهیه کنید

این سامانه به منظور فروش بلیت های مسابقات فوتبال از سوی فدراسیون جهانی فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

سایت ثبت نام بلیط مسابقات جام جهانی 2022 قطر

 

برای سایت خرید بلیط بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ابتدا باید عضو سایت فیفا به نشانی FIFA.com شوید، مانند عکس بالا برای این کار نیاز به تخصص زیادی نیست و با پر کردن چند فیلد معمول و معرفی یک ایمیل معتبر و ساخت نام کاربری و رمز عبور، عضویت شما انجام خواهد شد.

اگر پیش از این در سایت فیفا عضو شده‌اید وارد سایت شده و روی لینک مشخص شده (در صفحه اول موجود است) کلیک کنید تا وارد قسمت بلیت‌فروشی شوید. در صورتی‌که عضو نیستید، ابتدا مرحله بالا را انجام داده و کار را ادامه دهید…

شرایط ثبت نام و خرید

فدراسیون فوتبال درمورد بلیت‌ فروشی دیدارهای تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس اعلام کارگروه ویژه بلیت‌ فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی و پیرو اختصاص سهمیه محدود به فدراسیون فوتبال ایران در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها از سوی فیفا، همچنین بر مبنای رویه سایت فیفا که در شرایط محدودیت ظرفیت با انجام قرعه کشی فرآیند خرید بلیت صورت می‌پذیرد، هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت ثبت نام به‌منظور شرکت در قرعه کشی خرید بلیت، از طریق سامانه بلیت‌ فروشی فدراسیون اقدام کنند.

١- ثبت نام در سایت به‌منزله خرید بلیت مسابقه نبوده و فدراسیون فوتبال تنها در قبال برندگان قرعه‌کشی که در موعد مقرر وجوه مورد نظر را پرداخت خواهند کرد ملزم به ارائه بلیت خواهد بود.

٢- ثبت نام از علاقمندان به‌صورت رایگان و بدون اخذ وجه صورت گرفته و تنها برندگان قرعه کشی طی مدت معین پس از پایان مهلت ثبت نام ملزم به پرداخت وجوه بلیت به‌منظور تکمیل فرآیند خرید خواهند بود.

٣- هر سرگروه در ثبت نام می‌تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعا ٤ نفر در هر گروه) در هر مسابقه اقدام کند.

زمان قرعه کشی بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

٤- قرعه کشی پس از ثبت نام طى روزهاى نهم و دهم اردیبهشت بر اساس مکاتبات صورت گرفته توسط فدراسیون جهانى فوتبال(FIFA) انجام خواهد شد و اسامی برندگان توسط فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال مى‌شود و از طریق ارسال پیامک همچنین حساب کاربری هر فرد در سامانه ثبت نام خرید بلیت اعلام خواهد شد.

٥- بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ١٠% کارمزد(بر مبنای مجوز فیفا) در مهلت فوق الذکر(بند٢) دریافت می‌گردد.

٦- برندگان قرعه کشی تا ساعت ٢٤:٠٠ روز چهارشنبه ١٤ اردیبهشت به‌منظور واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید فرصت خواهند داشت. عدم پرداخت وجه در پایان مهلت اعلام شده به‌منزله انصراف از خرید بلیت تلقی شده و نفرات جایگزین از فهرست ذخیره مشخص شده در قرعه کشی به ترتیب اولویت انتخاب خواهند شد. همچنین نفرات ذخیره نیز پس از اعلام تا ساعت ٢٤ روز شنبه ١٧ اردیبهشت جهت پرداخت وجه و تکمیل فرآیند خرید بلیت فرصت خواهند داشت.

٧- اطلاع رسانی در خصوص تکمیل فرآیند ثبت نام و یا پذیرش در قرعه کشی همچنین تایید پرداخت و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢ صورت خواهد گرفت و هرگونه پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این خصوص مورد تایید فدراسیون فوتبال نبوده و ممکن است با مقاصد سودجویانه انجام شود.

٨- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیر قانونی است، ثبت نام اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می‌شود و در صورت برنده شدن و تکمیل این فرآیند امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد.

بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

٩- سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقه‌مندان به خرید بلیت بازی‌های تیم ملی در خارج از ایران می‌توانند با ثبت نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام کنند.

١٠- اولویت قرعه کشی با هوادارانی است که جهت تهیه بلیت هر سه مسابقه مرحله گروهی تیم ملی ثبت نام کرده‌اند و علاقمندانی که مایل به خرید بلیت یک یا دو مسابقه تیم ملی در این مرحله باشند در اولویت بعدی قرار خواهند گرفت. همچنین تقدم یا تاخر ثبت نام تاثیری در افزایش شانس برنده شدن در قرعه کشی نخواهد داشت و ثبت نام در ساعات اولیه با آخرین ساعات مهلت ثبت نام از جهت افزایش شانس خرید بلیت متفاوت نخواهد بود.

لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال تنها در خصوص فروش بلیت‌های دریافتی به‌عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقه‌مندان در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

 

نظرات