بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت ۴ کیست؟ + بیوگرافی و عکس اینستاگرام

0

مهران میری بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت ۴ کیست + بیوگرافی مهران میری بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم سریال از سرنوشت با عکس ها و زندگی شخصی و پیج اینستاگرامش در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید

بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت 4 کیست؟ + بیوگرافی و عکس اینستاگرام

بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت ۴ کیست؟ + بیوگرافی و عکس اینستاگرام

مهران میری یکی از بازیگران نوظهور و جدید تئاتر است که در نقش عباس در سریال از سرنوشت ۴ ایفای نقش می کند. او متولد ۲۶ اسفند ۱۳۶۹در تهران است و اولین تجریه بازیگری خود را در سریال از سرنوشت۴ فصل چهارم از سرنوشت به خوبی ایفا کرده است. از وضعتی ازدواج و زندگی خصوصی این بازیگری خبری منتشر نشده است، اما گویا مجرد است در در حال حاضر ازدواج نکرده.

بیوگرافی مهران میری بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت 4

سوابق بازیگری

آقای میری یکی از بازیگران تئاتر در ایران است که فعالیت هنری خود را با ایفای نقش در چند نمایش آغاز کرده و توانسته تجارب خوبی را در کنار بازیگران قدیمی و اساتید هنر تئاتر کسب کند

از مهم‌ترین آثار مهران میری می‌توان به بازیگری در فیلم برداشت‌ دوم از قضیه‌‌ی اول اشاره کرد.

او در سال ۱۳۹۴ با بازی در فیلم برداشت‌ دوم از قضیه‌‌ی اول به کارگردانی پویان باقرزاده وارد سینما شد و در کنار بازیگرانی چون مینا زمان، عاطفه جمالی و پدرام انصاری خوش درخشید.

بیوگرافی مهران میری بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت ۴

بیوگرافی مهران میری بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت 4

اما بیشترین شهرتش برای بازی در سریال از سرنوشت فصل چهارم است که در نقش مهندس عباس و دوست سهراب و هاشم بازی کرده است.

از سرنوشت یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان و به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان به قلم محمدمحمودی سلطانی، روح‌الله صدیقی و سارا خسروآبادی محصول سال ۱۳۹۸ گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که در ۷۲ قسمت و در سه فصل تهیه و پخش شده‌است. فصل چهارم این مجموعهٔ تلویزیونی نیز در ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ماه رمضان ارائه شد

مهران میری بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت 4 کیست

سریال تلویزیونی از سرنوشت ۴ به‌کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان در ۱ سال پیش یعنی سال ۱۴۰۰ در گونه درام تولید شده است. اکبر تحویلیان تهیه‌کننده از سرنوشت ۴ این سریال را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است. از سرنوشت ۴ از اول ماه رمضان ۱۴۰۱ پخش خود را آغاز کرد.

بازیگر نقش عباس در سریال از سرنوشت 4

او مجموعه تلویزیونی از سرنوشت ۴ در کنار بازیگرانی چون رضا بنفشه‌ خواه، نگین صدق‌ گویا، سید مهرداد ضیایی، حسین پاکدل، رضا داوودنژاد(فرزام) مائده طهماسبی و سولماز غنی (فریبا) به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.
از دیگر بازیگران سریال از سرنوشت ۴ می‌توان به لیلا بلوکات، مجید واشقانی (منصور)، فاطیما بهارمست، ساناز سعیدی (آرام)، دارا حیایی، مسعود انتظاری و محمد صادق ملکی اشاره کرد.

نظرات