سریال بانوی عمارت | موضوع سریال و عکس بازیگران سریال بانوی عمارت

0

خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت ساخته عزیزالله حمیدنژاد و و تهیه کنندگی مجید مولایی در آخرین روزهای تصویربرداری قرار دارد و برای کنداکتور پخش در پاییز در نظر گرفته شد و به احتمال زیاد از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد

سریال بانوی عمارت
عزیزالله حمیدنژاد در دومین تجربه سریال سازی خود این بار داستانی عاشقانه را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت خواهد کرد.
تهران، کاشان و قزوین شهرهایی است که این مجموعه تلویزیونی در آن تصویربرداری می‌شود.

این سریال که به قلم احسان جوانمرد نوشته شده است، داستانی عاشقانه را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می کند

سریال بانوی عمارت

بازیگران سریال بانوی عمارت

پانته‌آ پناهی‌ها ، علیرضا شجاع نوری ، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خداپناهی ، سیروس میمنت ، حسام منظور ، شبنم فرشاد جو ، مینا وحید ، نیکی نصیریان ، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مؤمن، پاوان افسر، مهری آل آقا، صادق ملک، مجید سعیدی، سعید بحرالعلومی ازجمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند

سریال بانوی عمارت

داستان سریال بانوی عمارت از زبان کارگردان

عزیزالله حمیدنژاد، کارگردان درباره این که در سریال چرخ فلک به سراغ مسائل مبتلا به جامعه رفته بود و حالا با ساخت مجموعه بانوی عمارت یک درام تاریخی عاشقانه را تجربه می‌کند، توضیح داد: مقطع تاریخی این مجموعه برایم جذاب بود. در ضمن موضوعاتی که در سریال عنوان می‌شود و تم عاشقانه‌ای که دارد، شخصیت‌هایی که در روابط اجتماعی و انسانی عمیق به سر می‌برند و تلاش می‌کنند همدیگر را درک کنند و شرایط فرهنگی و اجتماعی زمان خودشان را به نحو احسن به نمایش بگذارند، برایم جذابیت زیادی داشت و باعث شد این سریال را کار کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فقط یک قصه عاشقانه را در دل تاریخ تعریف می‌کنید یا به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان هم می‌پردازید، توضیح داد: مسلما علاوه بر تعریف درام عاشقانه در لایه‌های زیرین هم به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان می‌پردازیم. فکر می‌کنم این سریال یکی از پرمخاطب‌ترین آثار تلویزیونی شود.

این کارگردان درباره انتخاب پانته‌آ پناهی‌ها برای این مجموعه گفت: پناهی‌ها نقش اصلی سریال را بازی می‌کند، اما در حال حاضر نمی‌توانم توضیح بیشتری درباره این شخصیت بدهم. با توجه به اقتضائات فیلمنامه، ما بهترین گروه را برای بازیگران این مجموعه انتخاب کردیم که ترکیبی از بازیگران تئاتر، سینما و نابازیگران هستند.

وی درباره این‌که آیا قصه بانوی عمارت زنانه است، توضیح داد: نقش زنان در این مجموعه پررنگ است.

سریال بانوی عمارت

 

سریال بانوی عمارت

 

سریال بانوی عمارت

 

سریال بانوی عمارت

 

سریال بانوی عمارت

نظرات