arongroups

بیوگرافی بازیگران فیلم برادران لیلا سعید روستایی و داستان + نامزد جشنواره کن ۲۰۲۲

0

بیوگرافی بازیگران فیلم برادران لیلا سعید روستایی و داستان + نامزد جشنواره کن ۲۰۲۲

عکس و بیوگرافی بازیگران فیلم برادران لیلا (سعید روستایی) با اسامی همه نقش ها و خلاصه داستان فیلم برادران لیلا محصول سال ۱۴۰۰ به کارگردانی سعید روستایی و با ساعت پخش در جشنواره کن ۲۰۲۲ تا نام عوامل و افتخار حضور در جشنواره کن ۱۴۰۱ را می خوانید

فیلم برادران لیلا سعید روستایی

بیوگرافی بازیگران فیلم برادران لیلا

برادران لیلا فیلمی جنجالی محصول کشور ایران در ژانر درام خانوادگی با حضور بازیگران شناخته شده ایرانی چون ترانه علیدوستی (لیلا) و نوید محمدزاده و پیمان معادی و فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی (پدر لیلا)، محمد علیمحمدی، به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی برادران لیلا محصول سال ۱۴۰۰ به کارگردانی به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی است. نوید محمدزاده، پیمان معادی، ترانه علیدوستی، فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی از بازیگران اصلی فیلم هستند. این فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده‌است و به بخش اصلی مسابقه راه یافته است.

بیوگرافی بازیگران فیلم برادران لیلا

داستان فیلم برادران لیلا

داستان فیلم درام خانوادگی و درباره دختری به نام لیلا (ترانه علیدوستی) است که در زندگی شخصی و خانواده اش با مشکل مواجه است. هنوز خلاصه درباره این فیلم منتشر نشده است

در آوریل ۲۰۲۲ اولین تصاویر رسمی از فیلم «برادران لیلا» ساخته جدید سعید روستایی توسط کمپانی فرانسوی «وایلد بانچ» که پخش بین‌المللی فیلم «برادران لیلا» ساخته جدید سعید روستایی را بر عهده دارد همزمان با اعلام حضور این فیلم در جشنواره کن، تصویری از این فیلم منتشر شد.

در این تصاویر عکسی چهره ترانه علیدوستی روی پوستر برادران لیلا و سعید پورصمیمی منتشر یافته است.

اسامی بازیگران فیلم برادران لیلا سعید روستایی

در این فیلم بازیگران سرشناس و معروفی چون نوید محمدزاده، پیمان معادی، ترانه علیدوستی در نقش لیلا، فرهاد اصلانی، سعید پورصمیمی و … ایفای نقش کردند

این کارگردان در ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ تقاضای پروانه ساخت سومین فیلم خود به‌نام برادران لیلا با تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی کرد و سپس برای انتخاب بازیگر وارد عمل شد. او برای بازی ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده برای پیوستن به این فیلم مذاکره کرد و سپس پیمان معادی و فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی را به پروژه بازیگران خود اضافه کرد.

اسامی بازیگران فیلم برادران لیلا

گفتنی است که هومن بهمنش، که قبلاً با روستایی در فیلم متری شیش و نیم همکاری کرده بود، برای فیلم‌برداری این اثر، حضور دارد.

نوروزبیگی تهیه کننده فیلم اعلام کرد که ترانه علیدوستی در این فیلم نقش لیلا که کاراکتر اصلی زن داستان است را نقش‌آفرینی می‌کند. فرهاد اصلانی و نوید محمدزاده هم دیگر بازیگران این فیلم هستند. مکان‌های فیلم‌برداری این پروژه در تهران، ایران بوده‌است.

عکس های فیلم برادران لیلا سعید روستایی در جشنواره کن 2022

حضور در بخش اصلی جشنواره کن

کمپانی فرانسوی «وایلد بانچ» که پخش بین‌المللی فیلم «برادران لیلا» ساخته جدید سعیدروستایی را بر عهده دارد همزمان با اعلام حضور این فیلم در جشنواره کن، تصویری از این فیلم منتشر کرد.

داستان فیلم برادران لیلا سعید روستایی

برادران لیلا سومین ساخته بلند سعیدروستایی پس از دو فیلم موفق «ابد و یک روز» و «متری شیش و نیم» است که نخستین نمایش جهانی خود را در بخش مسابقه هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن تجربه خواهد کرد.

این موفقیت، واکنش برخی از هنرمندان را برانگیخته است که در صفحات شبکه‌های اجتماعی، پیام‌های تبریکی را منتشر کرده‌اند.

اسامی بازیگران فیلم برادران لیلا سعید روستایی

ترانه علیدوستی که از بازیگران اصلی «برادران لیلا» است، با به اشتراک گذاشتن عکسی از خود در نمایی از فیلم، این موفقیت را به همکاران خود تبریک گفته است.

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن از ۱۷ تا ۲۸ می (۲۷ اردیبهشت تا ۷ خردادماه) به صورت حضوری برپا خواهد شد.

سایر عوامل

کارگردان: سعید روستایی
تهیه کننده: جواد نوروزبیگی

نویسنده سعید روستایی

فیلم‌بردار هومن بهمنش

نظرات