اکسکینو

امید حاتمی بدنساز کیست / ماجرای قتل و علت مرگ ناگهانی امید حاتمی قهرمان پرورش اندام

0

بیوگرافی امید حاتمی بدنساز کیست / ماجرای قتل و علت مرگ ناگهانی امید حاتمی قهرمان پرورش اندام + عکس

امید حاتمی بدنساز, متولد ۲ اردیبهشت ۱۳۷۲ در تهران است که سه شنبه ۲۳ فروردین به علت نامشخص و بطور ناگهانی در سن ۲۸ سالگی بر اثر قتل و اصابت جسم سنگین درگذشت. در ادامه بیوگرافی امید حاتمی بدنساز ایرانی و علت فوت و علت درگذشت امید حاتمی قهرمان پرورش اندام و ماجرای قتل امید حاتمی بدنساز اهل ایران را میخوانید.

بیوگرافی امید حاتمی بدنساز کیست / ماجرای قتل و علت مرگ ناگهانی امید حاتمی قهرمان پرورش ان

بیوگرافی امید حاتمی بدنساز

بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی طبقه اول خانه‌ای در تهرانپارس شده و این قهرمان پرورش اندام را که بر اثر اصابت جسمی سخت به سرش کشته شده بود روی تخت‌خواب پیدا کردند و در حاضر تحقیقات پلیس در مورد علت فوت و قتل این ورزشکار بدنسازی ادامه دارد.

در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد سه‌شنبه ۲۳ فروردین مأموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ در تماس با بازپرس از کشف جسد مرد ۲۸ ساله‌ای در خانه‌اش خبر دادند.

دقایقی بعد از این گزارش، بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی طبقه اول خانه‌ای در تهرانپارس شده و جسد مرد ورزشکار را که بر اثر اصابت جسمی سخت به سرش کشته شده بود روی تخت‌خواب پیدا کردند.

سوابق ورزشی

امید حاتمی بدنساز, متولد ۲ اردیبهشت ۱۳۷۲ در تهران است که سه شنبه ۲۳ فروردین به علت نامشخص و بطور ناگهانی در سن ۲۸ سالگی بر اثر قتل و اصابت جسم سنگین درگذشت.

امید حاتمی از ورزشکاران رشته پرورش اندام و بدنسازی بود که از سال ۸۶ وارد حرفه بدنسازی شده و تا کتون مدال های زیادی را به دست اورده است. او سابقه قهرمانی در استان تهران در سال ۹۰ و قهرمانی در آسیا در سال ۲۰۱۳ را در کارنامه ورزشی خود دارد.

حاتمی در خیابان تهرانپارس تهران ساکن بود و به صوتر مجردی زندگی می کرد و ازدواج نکرده بود.

وی علاوه بر ورزش و شرکت در مسابقات به عنوان مربی از سال ۹۱ فعالیت داشت

ماجرا و جزئیات قتل قهرمان پرورش اندام

بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که مقتول به‌نام امید حاتمی، قهرمان پرورش اندام و مربی بوده و چندین مقام قهرمانی از جمله قهرمانی آسیا را در کارنامه حرفه‌ای خود داشته است. امید حدود یک سال قبل این آپارتمان را اجاره کرده و به تنهایی در آن زندگی می‌کرد. آپارتمانی که هم محل سکونتش بوده و هم آنجا را به دفتر کارش تبدیل کرده بود. در محل مقدار زیادی مواد پروتئینی و داروهای بدنسازی پیدا شد که نشان می‌داد وی به ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقات ورزشی را داشتند، مشاوره‌های تغذیه‌ای و ورزشی ارائه می‌کرده است.

علت قتل امید حاتمی بدنساز

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که وی بر اثر اصابت جسم سنگینی به سرش مصدوم شده و از آنجا که آثار و لکه‌های خون در سالن پذیرایی نیز دیده می‌شد، این احتمال مطرح شد که امید بعد از مصدوم شدن قصد خروج از خانه را داشته اما از آنجا که در آپارتمان از بیرون قفل شده بود موفق به خروج نشده و به اتاق برگشته و روی تخت جان باخته است. این در حالی بود که طبق معاینات صورت گرفته از سوی متخصصان پزشکی قانونی زمان [تخمینی] مرگ حدود ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه بوده است.

در بازرسی از خانه، هیچ وسیله‌ای به سرقت نرفته بود و این مسأله نشان می‌داد که علت درگیری سرقت نبوده است. با توجه به اینکه در خروجی قفل بوده و آثار تخریب نیز به چشم نمی‌خورد احتمال جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد.

برادر امید که موضوع را به پلیس خبر داده بود، گفت: ساعت ۲ بعد از ظهر با برادرم تماس گرفتم اما پاسخ نداد. با این تصور که برادرم میهمان دارد و سرش شلوغ است، منتظر ماندم و دوباره شب با او تماس گرفتم. اما باز هم او جواب نداد و نگران امید شدم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که به خانه او بروم، اما او در را باز نکرد. از شدت نگرانی تصمیم گرفتم وارد خانه شوم و از آنجا که در قفل بود به کمک کلیدساز وارد شده و با جسد برادرم مواجه شدم.

جسد به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته و تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت را صادر کرد.

در حال حاضر نیز به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت و بررسی دوربین‌های مداربسته و همچنین مشخص‌شدن علت مرگ آغاز شده است.

منبع: شهروند و روزنامه ایران

نظرات