arongroups

آیا مهدی طارمی در مقابل الهلال بازی خواهد کرد؟

0

آیا مهدی طارمی در مقابل الهلال بازی خواهد کرد؟

آخرین اخبار از پرونده مهدی طارمی : باشگاه پرسپولیس در تلاش است به حکم صادر شده از سوی کمیته حل اختلاف فیفا مبنی بر محرومیت طارمی و پرسپولیس اعتراض کند.

مهدی طارمی

از آنجایی که تمام احکام صادر شده توسط کمیته حل اختلاف فیفا قابل اعتراض در دادگاه عالی ورزش است، پرسپولیسی ها نیز در تلاشند با ارسال نامه ای به دادخواهی از حکم صادر شده بپردازند.

کاری که پرسپولیسی ها خواهند کرد، دادخواهی و ارسال نامه تجدید نظر به دادگاه عالی ورزش است تا بعد از آن در فرصتی که در دادگاه عالی ورزش اعلام می شود، به مذاکره با مدیران ریزه اسپور بپردازند.

در حال حاضر شانس کمی برای پرسپولیس وجود دارد تا حکم صادر شده از سوی تجدید نظر را بشکند؛ اما به نظر می رسد آن ها بتوانند با دستور کتبی فیفا، از مهدی طارمی استفاده کنند و در مذاکره با مسئولان ریزه اسپور، گشایشی در این پرونده بشود.

البته رفع محرومیت طارمی تنها به شرط اعلام کتبی دادگاه عالی ورزش انجام خواهد شد.

موضوع مهم این است که شانس کمی برای پرسپولیس وجود دارد تا در نهایت از محرومیت نقل و انتقالاتی و جریمه مالی فرار کند؛ اما مذاکرات آن ها با باشگاه شاکی و توافق احتمالی با این باشگاه ترک، این فرصت را به آن ها خواهد داد تا چاره ای برای تامین منبع جریمه مالی سنگین فیفا کنند.

البته ارجاع پرونده به دادگاه عالی ورزش نیازمند پرداخت هزینه اضافی برای باشگاه پرسپولیس است؛ اما اگر آن ها دلایل محکمه پسند داشته باشند میتوانند پنجره نقل و انتقالاتی را نیز باز کنند.

البته با توجه به نوع جدا شدن طارمی و ترک قرار داد او، احتمال کمی برای برنده شدن پرسپولیس وجود دارد؛ اما باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را می کند تا در مذاکره با باشگاه ترک، شرایط بهتری برای خود ایجاد کند.

در فهرست اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نام مهدی طارمی و محمد انصاری وجود دارد؛ اما محمد انصاری محروم است! و هیچ نامه ای مبنی بر اجازه استفاده از طارمی هم به باشگاه پرسپولیس نرسیده و بنابراین آنها حق بازی در دیدار فردا را ندارند، مگر این که تا پیش از بازی فردا نامه CAS به پرسپولیس برسد.

بازی پرسپولیس و الهلال در نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امروز ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در شهر ابوظبی امارات برگزار خواهد شد.

نظرات