دانلود کامل سریال از سرنوشت ۴ قسمت ۸ هشتم فصل چهارم سریال از سرنوشت با کیفیت عالی +پخش آنلاین

0

دانلود کامل سریال از سرنوشت ۴ قسمت ۸ هشتم فصل چهارم سریال از سرنوشت ۴ قسمت ۸ هشت با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه سه در ادامه ببینید که یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بعد از اذان مغرب و افطار از شبکه ۳ تلویزیون میشود:

دانلود کامل سریال از سرنوشت 4 قسمت 8 هشتم فصل چهارم سریال از سرنوشت با کیفیت عالی +پخش آنلاین

دانلود کامل سریال از سرنوشت ۴ قسمت ۸ هشتم فصل چهارم با کیفیت عالی +پخش آنلاین

لینک های دانلود بعد از پخش قسمت ۸ هشتم فصل چهارم سریال از سرنوشت اضافه می شود

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ قسمت ۸ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم از سرنوشت (قسمت ۸) هشتم فصل چهار شبکه دو سیما حوالی ساعت ۲۱:۱۶ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه دو ببینید:

https://telewebion.com/program/0x28310b2

سریال از سرنوشت ۴ پس از پس چند قسمت به یکی از پربازددترین سریال های تلویزیون در ماه رمضان شد و ای نسریال از فصل اول تا چهارم یکی از سریال های پرطرفدار و پر بیننده و جوان پسند بوده که خانواده ها برای تماشای آن پای گیرنده های خود می نشینند

سریال «از سرنوشت، فصل چهارم» داستان دو شخصیت با نام های «هاشم» و «سهراب» را روایت میکند که کودکی سختی را پشت سر گذاشته اند و حالا با چالش های عاطفی در کنار کارشان رو به رو هستند.

مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت ۴» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان، برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما در نظر گرفته شده است.

تصویربرداری این مجموعه به پایان رسیده و در ۴۵ قسمت آماده پخش شده است که بعد از ایام ماه مبارک رمضان هم پخش آن ادامه خواهد داشت. این مجموعه با موضوع جوانان آماده پخش شده است و در این فصل سازندگان سریال، مشکلات و موانع پیش روی تولید داخلی بر سر راه جوانان را به تصویر می‌کشند.

حسین پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست و مجید واشقانی و لیلا بلوکات، رضا داوودنژاد، ساناز سعیدی، سید مهرداد ضیایی، نگین صدق گویا، سولماز غنی، مائده طهماسبی، رضا بنفشه خواه، شاهو رستمی، مسعود انتظاری، محمدصادق ملک… در این سریال به ایفای نقش می‌ پردازند.

 

نظرات