همسر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی کیست؟ / فرزندان شهید حجت الاسلام دارایی+ عکس

0

همسر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی کیست / فرزندان شهید حجت الاسلام دارایی+ عکس و بیوگرافی همسر حجت لاسلام شهید محمدصادق دارایی و فرزندانش و سوابق و مصاحبه و سوابق خانوادگی او را در ادامه در این مقاله از همسر و فرزندان حجت الاسلام شهید دارایی را میخوانید

همسر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی کیست؟ / فرزندان شهید حجت الاسلام دارایی+ عکس

بیوگرافی همسر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی

همسر شهید حجت الاسلام محمد صادق دارایی پس از شهادت همسرش مانند دیگر همسران شهدا با صبر و شکیبایی پیشه کرده و در مصاحبه ای درباره شهادت همسرش گفت: چشم دشمنان کور و بدانند این شهید تمام نشده است و پسر او را طوری تربیت می‌کنم که راه پدرش را ادامه بدهد.

پیام همسر شهید دارایی دومین طلبه شهید حادثه حرم رضوی خطاب به دشمنان گفت: چشم دشمنان کور و بدانند این شهید تمام نشده است و پسر او را طوری تربیت می‌کنم که راه پدرش را ادامه بدهد.

بیوگرافی همسر شهید حجت الاسلام محمد صادق دارایی

حجت الاسلام محمد صادق دارایی کار‌های جهادی خود را از نوجوانی با حضور در طرح‌های مختلف با هدف خدمت به مردم به ویژه ساکنان مناطق محروم آغاز کرد و در طول فعالیت های خود به سرخس رفت تا فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی و تبلیغی خود را در این شهر انجام دهد و به تازگی به عنوان مسئول پهنه شهید آزموده در مناطق کم برخوردار مشهد انتخاب شده بود و فعالیت‌های تبلیغی و جهادی و خدمت رسانی خود را به مردم ارایه می‌کرد.

شهید دارایی امام جماعت مسجد طفلان مسلم در منطقه شهرک شهید رجایی مشهد بود و مدیریت مرکز نیکوکاری و خیریه صاحب الزمان و شهید جهاندیده را نیز برعهده داشت.

عکس همسر و فرزندان شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی

عکس همسر شهید حجت الاسلام دارایی

شهید دارایی در ۲۰ سالگی به مشهد بازگشت و عمده برنامه‌های خود را در حوزه خدمت رسانی به مردم مناطق کم برخودار مشهد ادامه داد. کمک به تامین جهزیه زوج‌ها جوان، کمک به تامین بسته‌های معیشت برای خانواده‌های نیازمند، انجام فعالیت‌های تبلیغی، تشکیل گروه‌های جهادی برای مقابله با بیماری کرونا و بسیاری برنامه‌های دیگر از جمله خدماتی بوده است که این شهید جوان، در مسیر باز کردن گره مشکلات مردم، به انجام رسانید.

همچنین بخوانید: بیوگرافی عبداللطیف مرادی ضارب سه طلبه در مشهد کیست + زندگینامه با عکس و شغل

ماجرای شهادت همسر

شهید دارایی، در حادثه حمله تروریستی روز سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ در حرم مطهر رضوی بر اثر ضربات چاقوی یک تکفیری مضروب شد و در نهایت بر اثر جراحات زیاد، عصر پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه در بیمارستان شهید کامیاب مشهد به شهادت رسید.

مراسم تشییع حجت الاسلام دارایی جمعه ساعت ۱۱ فروردین از خیابان امام رضا(ع) مقابل مهدیه به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شد و در کنار شهید اصلانی و شهدای عاشورای حرم رضوی به خاک سپرده شد.

عکس مراسم تشییع شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی کیست؟ / فرزندان شهید حجت الاسلام دارایی+ عکس

همسر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی کیست؟ / فرزندان شهید حجت الاسلام دارایی+ عکس

همسر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی کیست؟ / فرزندان شهید حجت الاسلام دارایی+ عکس

نظرات