ماجرای کامل بهاره افشاری و حسن جوهرچی و افشای خاطرات تلخ

0

ماجرای کامل بهاره افشاری و حسن جوهرچی و افشاگری عجیب او را میخوانید که با پخش مجدد سریال او یک فرشته بود در پست اینستاگرامش نوشت: من هنوز رفتن حسن عزیزم رو باور ندارم

ماجرای کامل بهاره افشاری و حسن جوهرچی و افشاگری عجیب او چیست

ماجرای کامل بهاره افشاری و حسن جوهرچی و افشای خاطرات تلخ از مرگ حسن جوهرچی

مرگ حسن جوهرچی در ۱۵ بهمن سال ۹۵ همه را شوکه کرد و دلیل مرگ او نیز ایست قلبی و نارسانبی کبد توسط پزشکان عنوان شد و حالا بهاره افشاری که با حسن جوهرچی در سریال او یک فرشته بود همبازی بود، با پخش مجدد این سریال از آی فیلم و پس از گذشت چندین سال با به اشتراک گذاشتن خاطراتی از دوران رفاقت و همکاری با حسن جوهرچی از غم خود درباره از دست دادن این بازیگر گفته و نوشت: من هنوز رفتن حسن عزیزم رو باور ندارم، فکر نمیکردم روزی برسه که حتی یک سکانس از کار محبوبم رو نتونم ببینم.

بهاره افشاری بازیگر مطرح سریال او یک فرشته بود با حسن جوهرچی همبازی بود، او در جدیدترین پست اینستاگرامی خود بعد از چند سال از مرگ حسن جورهرچی حرف های عجیبی را بر زبان آورد.

بهاره افشاری گفت: من هنوز رفتن حسن عزیزم رو باور ندارم، فکر نمیکردم روزی برسه که حتی یک سکانس از کار محبوبم رو نتونم ببینم. بعد این همه مدت نمیتونم سریال رو ببینم چون ۱۰ روز . قبل از فوت به رسم رفاقت، از مریض احوالش بهم گفت. حال خوبی ندارم تقریبا مطمئنم ۵۰ سالگی ام رو نمیبینم!

گفت بیا منو ببین شاید یک هفته دیگه نباشم، از عشقش به بچه هاش گفت. از رابطه عاشقانه‌اش گفت: زود بیا من ۱۰ روز دیگه نمیمونما. لعنت به لحنی که هیچ وقت نذاشت بفهمم چقدر واقعی حرف زدی. حسن دقیقا ۱۰ روز بعد فوت کرد و من ماندم و یک عمر حسرت ندیدن رفیقم.

ماجرای کامل بهاره افشاری و حسن جوهرچی و افشای خاطرات تلخ درباره مرگ حسن جوهرچی

 

مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» از روز یکشنبه، ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ جایگزین برنامه «۱۴ اینچ» در شبکه آی‌ فیلم شد.

این سریال به کارگردانی علیرضا افخمی، رمضان ۱۳۸۴ از شبکه دو سیما پخش و پای گونه‌ای جدید به نام ماورایی را به سریال‌های تلویزیونی باز کرد. «او یک فرشته بود» داستان زندگی مردی به نام بهزاد طاهری با بازی زنده‌یاد حسن جوهرچی را به تصویر می‌کشید که زندگی‌اش، پس از سانحه تصادف با دختری به نام فرشته (شیطان) با بازی بهاره افشاری دستخوش تغییراتی شد و…

بهاره افشاری در واکنش به بازپخش سریال «او یک فرشته بود» پس از ۱۷ سال، در استوری اینستاگرامش چنین نوشت:

«من هنوز رفتن حسن عزیزم را باور ندارم، فکر نمی‌کردم روزی برسد که حتی یک سکانس از کار محبوبم را نتوانم ببینم. بعد از این همه مدت نمی‌توانم سریال را ببینم چون او ۱۰ روز قبل از فوت به رسم رفاقت، از مریض احوال بودنش گفت. گفت حال خوبی ندارم و تقریبا مطمئنم ۵۰ سالگی‌ام را نمی‌بینم! گفت بیا مرا ببین شاید یک هفته دیگه نباشم، از عشقش به بچه‌هاش گفت، از رابطه عاشقانه‌اش گفت و گفت زود بیا! من ۱۰ روز بیش‌تر نمی‌مانم. لعنت به لحنی که هیچ‌وقت نگذاشت بفهمم چقدر واقعی حرف زدی. حسن دقیقا ۱۰ روز بعد فوت کرد و من ماندم و یک عمر حسرت ندیدن رفیقم.»

حسن جوهرچی جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، پس از تحمل عارضه کبدی و عفونت ریوی و کلیوی، به علت ایست قلبی در ۴۸ سالگی درگذشت.

نظرات