همه جا با فرادرس

فیلم های کمدی که باید در تعطیلات تماشا کرد

0

در تعطیلات نوروزی و در دور همی ها فیلم های کمدی بهترین انتخاب است. فیلم های کمدی ایرانی زیادی وجود دارد که در تعطیلات می تواند اقوام و دوستانتان را می تواند سرگرم کنذ. ما در این پست بهترین فیلم های کمدی را معرفی کرده ایم که می توانید در کنار خانواده خود تماشا کنید.

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی جزو آن دسته فیلم هایی هستند که گاهی اوقات موضوعات و انتقادات جامعه را به شیوه طنز به خورد مخاطب می دهند و در عین اینکه حاوی مفهوم عمیقی هستند، شما را وادار به خنده می کنند. در این مقاله بهترین فیلم های کمدی را برای شما جمع آوری کرده ایم، با ما همراه باشید.

The Brand New Testament

بهترین فیلم های کمدی

داستانی از خدا به همراه خانواده اش، مریم، مسیح غایب و همسرش، که علاقه‌ای به هیچکدامشان ندارد. یک خدای بی اعصاب که هدفش از خلقت آزار رساندن به انسان‌هاست. مریم که از این شرایط ناراضی است، سعی می‌کند از داخل لباسشویی سحرانگیز خانه‌شان به زمین آید و انسان‌ها را از نزدیک بشناسد. فیلمی با جسارت بسیار که تمامی مفاهیم را با دیدی خیالی و طنزگونه به تصویر می‌کشد.

آپارتمان

بهترین فیلم های کمدی

تعداد «شخصیت‌ها» در نام محبوب‌ترین فیلم‌ها تغییری نکرده است. این فیلم در سیوسومین دوره ای جوایز اسکار موفق به نامزدی در ده بخش و برنده پنج جایزه اسکار شد و در گیشه بیش از ۸ برابری قیمتی ساختش بفروشد تا محبوب باشد و عموم فیلمبینها. آیا می خواهید در دنیا فیلم تماشا کنید؟ و بنی‌اسرائیل از نصیحت خود شرمنده خواهند شد.

کلیک

بهترین فیلم های کمدی

دوست داشتید وسیله ای داشتید که با آن می توانستید زندگی را مانند یک فیلم ویدئویی به جلو یا عقب بکشید؟ این موضوع فیلم کلیک است. فیلمی که نقش اول آن (آدام سندلر) به یک کنترل جادویی دست پیدا می کند که با آن کنترل می تواند زندگی را به جلو و یا عقب بکشد. اما ناگهان همه چیز تغییر می کند و او به کما می رود.

Pulp Fiction

بهترین فیلم های کمدی

“داستان عامه پسند” یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های تارانتینو محسوب می‌شود که حتما باید تماشا کنید. عمده شهرت فیلم به دلیل به نمایش درآوردن ترکیبی کنایه‌آمیز از خشونت و شوخ‌طبعی، داستان غیرخطی، اشاره‌های سینمایی، ارجاعات آن به فرهنگ عامه و دیالوگ‌های آن است. بازی بی‌نظیر جان تراولتا در این فیلم، او را در خاطر مخاطب زنده نگه داشته است.

شان مردگان

بهترین فیلم های کمدی

«شان می‌میرد» که می‌خواهید در فیلم استفاده کنید چیست؟ تماشای فیلم رایگان و آسان است زیرا شما بسیار سرگرم کننده هستید! به لطف فیلمنامهای مناسب و سبک کارگردانی جالب توجه ادگار رایت و بازی درخشان سایمون پگ شان میمیرد از کلیشههای فیلمهای زامبی-کمدی فاصله گرفته و جهان و لحن خاص خودش را دارد. فیلم های رایت از نظر جلوه های بصری تدوین و روایت، آثار شاخصی هستند و از دل داستان های مستعمل و تکراری روایت های متفاوت و قدیمی را بیرون می کشند که در بطن آنها همه چیز غیرمنتظره پیش میرود. به نام شان مردان، شما قادر خواهید بود از این فیلم فوق العاده لذت ببرید و هرگز نمی توانید از آن دور شوید!

نظرات