بیوگرافی سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و همسرش + عکس ها و زندگینامه

0

بیوگرافی سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و همسرش + عکس ها و زندگینامه

بیوگرافی و سوابق سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و همسرش + عکس های سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و از عوامل پشت صحنه همراه با سوابق هنری و فیلم ها و سریال و همکاری با بازیگران و کارگردانان و تهیه کنندگان معروف ایرانی و پیج اینستاگرام سمیه میرشمسی در ادامه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بیوگرافی سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و همسرش + عکس ها و زندگینامه و اینستاگرام

بیوگرافی سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و تدوینگر

سمیه میرشمسی دستیار کارگردان متولد ۱۹ تیر ۱۳۶۵ در تهران بوده و فارغ التحصیل رشته نقاشی از هنرستان هنرهای زیبا تهران است که در زمینه دستیار کارگردان و تدوینگر در پشت صحنه چندین فیلم و سریال مشغول فعالیت بوده است. او در آثاری همچون پله آخر، مسخره‌باز، بنفشه آفریقایی، «در دنیای تو ساعت چند است؟، ناگهان درخت، خانه کاغذی، فروشنده، کوچه بی‌نام به عنوان تدوین گر، دستیار کارگردان، دستیار اول کارگردان، دستیار دوم کارگردان و برنامه‌ریزی سینما و تلویزیون حضور داشته است.

ازدواج و همسر سمیه میرشمسی

ایشان هنوز ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است

سوابق هنری در سینما

او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۰ به عنوان دکوراتور و طراح صحنه در برنامه تلویزیونی نیم رخ (محمد حسن زاده) و برنامه های ترکیبی نوجوانان در شبکه های یک و سه سیما آغاز کرد.

او کار خود را در سینما با دستیاری تدوین فیلم سینمایی پله آخر (علی مصفا) و ساخت آنونس همین فیلم شروع کرد که در جشنواره سی و یکم فیلم فجر و شانزدهمین جشن خانه سینما نامزد دریافت جایزه بهترین آنونس فیلم شد.

فیلم ناگهان درخت

میرشمسی در سال ۱۳۹۷ در فیلم ناگهان درخت به کارگردانی صفی یزدانیان به عنوان دستیار اول کارگردان در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر شقایق دهقان، سیامک صفری، مهراب قاسم‌خانی و پانته‌آ پناهی‌ها توانست تجربه خوبی را کسب کند

او علاوه‌بر دستیار اول کارگردان به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریزی نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثرش در حرفه‌ی دستیار کارگردان، فیلم فروشنده و دیگر اثرش در حرفه‌ی برنامه‌ریزی، سریال آسمان من است.

فیلم هایی که سمیه میرشمسی دستیار کارگردان بوده

  • مسخره باز
  • بنفشه آفریقایی
  • در دنیای تو ساعت چند است؟
  • سریال تلویزیونی لحظه گرگ و میش
  • فیلم سینمایی ناگهان درخت
  • لحظه گرگ و میش (سریال تلویزیونی)
  • آسمان من (سریال تلویزیونی)

پیج اینستاگرام

صفحه شخصی و اینستاگرام سمیه میر شمسی دستیار کارگردان را با نشانی ** دنبال کنید

نظرات