فیلم لحظه گروگانگیری در هرسین کرمانشاه و کشته شدن قاتل را کامل ببینید

0

فیلم کامل لحظه گروگانگیری در هرسین کرمانشاه و کشته شدن قاتل را کامل ببینید که به دلیل اختلافات خانوادگی در شهرستان هرسین فروردین ۱۴۰۱ رخ داد.

فیلم لحظه گروگانگیری در هرسین کرمانشاه و کشته شدن قاتل را کامل ببینید

فیلم لحظه گروگانگیری در هرسین کرمانشاه و کشته شدن قاتل را کامل ببینید

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از وقوع ۲ قتل و گروگانگیری به دلیل اختلافات خانوادگی در شهرستان هرسین و کشته شدن قاتل خبر داد.

بر اساس گزارش ها روز گذشته وقوع یک حادثه گرونگیری در هرسین کرمانشاه خبرساز شد که با کشته شدن قاتل گروگانگیر و آزادی گروگان منتهی شد. در همین رابطه سردار «علی اکبر جاویدان» در خصوص جزییات این حادثه، اظهار داشت: از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ کشته شدن یک نفر در خیابان پارک شهر شهرستان هرسین به ماموران پلیس اعلام و سریعاً برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

ماجرای گروگانگیری در هرسین کرمانشاه و کشته شدن قاتل را کامل ببینید

وی افزود: ماموران در حال بررسی موضوع قتل بودند که مجدد به آنان اعلام که دو نفر از ناحیه شکم و پهلو مجروح و در حال انتقال به بیمارستان هستند که ماموران سریعاً به بیمارستان مراجعه و بازجویی‌ها اولیه متوجه شدند که یکی از اشرار سابقه‌دار با اسلحه کلاش به سمت آنان شلیک و متواری شده است.

سردار جاویدان افزود: از همان لحظات اولیه ماموران پلیس با هدایت و مدیریت فرمانده انتظامی شهرستان اقدامات خود را برای دستگیری قاتل شروع و با تحقیقات فنی و تخصصی محل‌های احتمالی اختفای وی را در همان حوالی شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این مطلب که یکی از محل‌های احتمالی اختفا، منزل عمه قاتل بود، تصریح کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و با رعایت حقوق شهروندی وارد منزل شدند و در بازرسی از منزل مشاهد کردند قاتل چند ساعت قبل عمه خود را نیز به قتل رسانده است!

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره اینکه تمامی سطح شهر و خروجی‌های آن برای پیدا شدن قاتل توسط پلیس مورد پایش قرار گرفت، تصریح کرد: در یکی از خیابان‌ها فرد قاتل توسط ماموران شناسایی که به محض مشاهده پلیس با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد.

سردار جاویدان بیان داشت: با تیراندازی متقابل ماموران، فرد قاتل که خود را در محاصره پلیس می‌بیند وارد منزل مسکونی یکی از شهروندان شده و ۶ نفر از ساکنین آن را به گروگان می‌گیرد.

عملیات نوپو برای آزادی گروگان ها

وی افزود: به دنبال گروگان گرفته شدند اعضای این خانواده، سریعاً تیم‌های رهایی گروگان و نوپو در محل حاضر و وارد مذاکره با فرد گروگانگیر و قاتل شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در مذاکرات اولیه با فرد گروگانگیر دو نفر خانم و یک نفر آقا آزاد می‌شوند، اما در ادامه فرد قاتل حاضر به رهایی دیگر افراد گروگان گرفته شده نمی شود که به ناچار در یک عملیات هماهنگ و برق آسا و پرتاب گاز اشک آور، دیگر افراد به گروگان گرفته شده نیز آزاد می‌شوند.

سردار جاویدان افزود: در زمان عملیات رها سازی فرد قاتل با شلیک به سمت افراد به گروگان گرفته شده، جان آنان را به خطر انداخته که ماموران به ناچار با شلیک متقابل وی را به هلاکت می‌رسانند.

علت اصلی حادثه گروگانگیری هرسین کرمانشاه

علت اصلی حادثه گروگانگیری هرسین کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه علت اصلی این حادثه برابر بررسی‌های اولیه پلیس اختلافات خانوادگی بوده است، عنوان داشت: امنیت کنونی استان کرمانشاه به سادگی به دست نیامده که با حرکات سوء عده‌ای از مخلان نظم و امنیت خدشه دار شود، بنابراین به مردم اطمینان می‌دهیم که با تمام توان حافظ امنیت و نظم و آرامش آنان هستیم.

 

نظرات