بهترین جی پی اس برای خودرو و موتور سیکلت

0

بهترین جی پی اس برای خودرو و موتور سیکلت

در چند دهه گذشته، خودروها به بخشی ضروری از زندگی ما تبدیل شده اند. در حال حاضر، ۸۰ درصد از خانواده های ایرانی حداقل یک خودرو دارند. این همچنین به این معنی است که این خانواده ها در برابر تهدیدات ناشی از داشتن اتومبیل – تصادفات، سرقت ها و بیمه های سنگین آسیب پذیر هستند. با این حال، با فناوری GPS، می‌توانید موقعیت مکانی خودروی خود را همیشه پیگیری کنید.

ردیاب خودرو آهنربایی

برخی از بهترین ردیاب‌های جی‌پی‌اس برای ارائه‌دهندگان خدمات خودرو، خدمات جانبی مانند عیب‌یابی خودرو، هشدار تصادف، اعلان‌های رفتار ناایمن رانندگی، مصرف سوخت و غیره را نیز ارائه می‌دهند. همچنین، اگر یک ردیاب جی پی اس خودرو درجه یک را از یک سازنده تایید شده نصب کرده باشید، چندین شرکت بیمه تخفیف قابل توجهی در حق بیمه خودرو ارائه می دهند.

از کجا ردیاب برای خودرو و موتور سیکلت تهیه کنیم ؟

اگر به دنبال فروشگاهی در زمینه فروش و نصب تجهیزات امنیتی برای خودرو و منزل میگردید فروشگاه اینترنتی مالکد مرکز فروش تجهیزات نظارتی و امنیتی در کشور میاشد جهت خرید و اطلاع از قیمت خرید ردیاب خودرو، ردیاب موتور سیکلت و دوربین خودرو هوشمند به وب سایت مالکد مراجعه کنید.

مشاوره و خرید : ۰۹۱۲۹۳۸۹۲۲۵-۰۹۱۰۸۵۱۵۱۹۵

آدرس وب سایت : malked.com

قیمت ردیاب خودرو

انواع مختلفی از ردیاب های GPS برای خودروها در بازار موجود است. برخی از آنها دارای یک قاب مغناطیسی هستند که پنهان کردن آنها را آسان تر می کند. و سایرین باید به پورت OBD2 خودروی شما متصل شوند. برخی از ردیاب‌ها فقط داده‌های مکان را جمع‌آوری می‌کنند، در حالی که برخی دیگر مجموعه‌ای جامع‌تر از اطلاعات را ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد از خودروی خود و همچنین عزیزانتان مراقبت بهتری داشته باشید.

جی پی اس موتور سیکلت

چگونه ردیاب GPS مناسب برای ماشین و موتور سیکلت خود انتخاب کنیم؟

عملکرد اصلی یک ردیاب GPS این است که موقعیت مکانی ماشین شما را در زمان واقعی به شما بدهد. این داده ها به ویژه در مواردی که شخصی که رانندگی می کند نیاز به کمک داشته باشد، مانند تصادف مفید است. اخیراً، بسیاری از خانواده‌های دارای رانندگان نوجوان یا مسن نیز به دنبال راه‌حل‌های ردیابی GPS هستند تا مطمئن شوند که با احتیاط رانندگی می‌کنند بدون اینکه دیگران را به خطر بیندازند.

ردیاب‌های GPS امروزی برای خودروها همچنین اطلاعاتی در مورد سرعت، ترمز شدید و سایر رفتارهای رانندگی ناایمن ارائه می‌دهند که به نوجوانان کمک می‌کند اهمیت رانندگی ایمن را آموزش دهند. بسیاری از ارائه دهندگان برتر جی پی اس، کمک های کنار جاده ای و ردیابی تهاجمی را در صورت تصادف خودروی شما ارائه می دهند، در نتیجه آسیب را به حداقل می رسانند و از راننده کمک می کنند – پزشکی یا موارد دیگر – که نیاز دارند.

دوربین خودرو سیم کارتی

انتخاب ردیاب GPS همیشه باید به نیاز شما بستگی داشته باشد. اگر نگران ایمنی خودروی خود در هنگام پارک کردن آن در خارج از خانه یا در یک مکان عمومی هستید، یک ردیاب جی‌پی‌اس کوچک و به راحتی پنهان شده بهترین گزینه است. این به طور کامل از سرقت جلوگیری نمی کند، اما به شما در بهبودی آسان تر و سریع تر کمک می کند.

جهت از قیمت خرید ردیاب خودرو ،دوربین خودرو و دوربین منازل به وب سایت مالکد مراجعه و انواع مدل ها را به همراه قیمت و اطلاعات کامل در وب سایت مالکد برسی کنید.

مشاوره و پشتیبانی : ۰۹۱۰۷۸۵۱۵۱۹۵-۰۹۱۲۹۳۸۹۲۲۵

آدرس وب سایت : malked.com

نظرات