زمان دقیق پخش و تکرار سریال زیرخاکی ۳ از شبکه یک تلویزیون +ساعت تکرار و بازپخش

0

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال زیرخاکی ۳ از شبکه یک تلویزیون از اول فروردین ۱۴۰۱ و ساعت دقیق و زمان تکرار سریال زیر خاکی ۳ و زمان پخش تکرار سریال زیر خاکی ۳ از تلویزیونی کی هست؟ را در این صفحه ببینید.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال زیرخاکی 3 از شبکه یک تلویزیون +ساعت تکرار و بازپخش

زمان دقیق پخش و تکرار سریال زیرخاکی ۳ از شبکه یک تلویزیون +ساعت تکرار و بازپخش

سریال زیرخاکی ۳ از ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک در ایام نوروز ۱۴۰۱ پخش میشود و تکرار آن در ساعت های ۳ بامداد، ۹ صبح و ۱۵ بعد از ظهر خواهد بود. شما می توانید این سریال زیبا را با بازی بازیگران محبوب خود تماشا کنید

زیرخاکی۳ به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا و با هنرمندی پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح و .. در ۱۴ قسمت برای نوروز ۱۴۰۱ پخش می شود.

فصل دوم این سریال با به اسارت رسیدن فریبرز و ناصری به دست نیروهای بعثی در جبهه به پایان رسید و مخاطبان از ابتدای این فصل ، ادامه های ماجراهای فریبرز را دنبال خواهند کرد.

سریال زیرخاکی ۳ به کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا از ۲۹ اسفند هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک روی آنتن می‌رود.

زیرخاکی که از آذر ماه کلید خورده بود، درحالی در شرایط دشوار شیوع سویه جدید کرونا در لوکیشن‌های متعدد به ضبط خود ادامه داد که از عوامل تا بازیگران آن اکثرا در مقاطع مختلف درگیر این بیماری شدند و جایگزینی عوامل یا هماهنگی زمان تصویربرداری با زمان بهبود بازیگران، سختی کار را دو چندان کرد.

بازیگران این سریال عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، پیام احمدی نیا، رامین راستاد، اکبر رحمتی، خسرو احمدی، اصغر نقی زاده، ایرج سنجری، مریم سرمدی، مهری آل آقا، ابراهیم طلعتی نژاد، فاطمه نیشابوری، حسین عقدایی، عبدالحمیم تقلبی، افشین طایی، رایان سرلک با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

ساعت تکرار و بازپخش

این سریال در ایام نوروز ۱۴۰۱ هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک پخش میشود و تگرار آن نیز در ساعت های ۳ بامداد و ۹ صبح هست

نظرات