تفریحات

فیلم جنجالی گریه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای مردم دیشموک و واکنش ها را کامل ببینید

0

ماجرای فیلم کامل جنجالی گریه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای مردم دیشموک و واکنش ها را ببینید که فیلمی از گریه سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در منطقه محروم دیشموک در فضای مجازی منتشر شده و خبرساز شده است. اما ماجرای فیلم کامل گریه سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در منطقه محروم دیشموک چیست ؟ در ادامه با جزئیات کامل و واکنش ها و علت را ببینید

فیلم جنجالی گریه استاندار کهکیلویه و بویراحمد برای مردم دیشموک و واکنش ها را کامل ببینید

فیلم جنجالی گریه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای مردم دیشموک و واکنش ها کامل را ببینید

 

از روز گذشته انتشار فیلم گریه استاندار کهگیلویه و بویراحمد در منطقه محروم دیشموک در فضای مجازی منتشر شده که از وضعیت مردم در دیشموک ناراحت و به گریه افتاده است.

سید علی احمد زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز جمعه ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ به منطقه محروم دیشموک سفر کرده بود که فیلمی از او منتشر شد که گفته شده با مشاهده فقر و محرومیت در این منطقه به گریه افتاده که در فیلم زیر ببینید:

فیلم کامل گریه کردن استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای مردم

در همین رابطه ایشان به انتشار این فیلم واکنش نشان داده و توضیحاتی ارائه کرد.

سید علی احمدزاده در نشست شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتشار فیلم گریه‌اش در منطقه محروم دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه افزود: یک بحث ناخودآگاه در منطقه پیش آمد. وارد یک منطقه شدم که با فقر مواجه بودند، جاده دسترسی، آب آشامیدنی و زمین های کشاورزی مناسب نداشتند و زن و مرد و کودک از من تقاضای کمک داشتند و می گفتند حتی نان برای خوردن نداریم.

وی اظهار کرد: به علت نداشتن جاده ارتباطی تا کنون چند نفر در این منطقه جان خود را هنگام عبور از رودخانه خروشان از دست داده‌اند و زنان باردار دسترسی به خدمات ندارند و بعضاً به همین علت می میرند.

احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداقل ۲۰ بچه دور خودرو بنده جمع شدند. هنگامی که این وضعیت و شرایط سخت و بحرانی را دیدم وقتی خبرگزاری صدا و سیما برای مصاحبه پیش من آمد بغضم ترکید و نتوانستم خودم را کنترل کنم.

احمدزاده تصریح کرد: گرسنگی، فقر و لباس‌های کهنه مردم منطقه را که دیدم ناراحت شدم، این منطقه در فصل زمستان حدود چهار ماه هیچ راه ارتباطی ندارد و بیماران و زنان باردار خود را با «چهارچو» (وسیله ای چوبی دست ساز که مردم روستاها دور افتاده از آن برای انتقال بیماران استفاده می‌کنند) از این رودخانه خروشان عبور می دهند تا جهت مداوا و معالجه به پزشک برسند.

وی ادامه داد: برداشت های مثبت و منفی از فیلم گریه ام در منطقه دیشموک شد و در سطح کشور و فضای مجازی پخش شد، البته این نشانه ضعف حکومت ما نیست.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: اقدامات خود را در این منطقه محروم انجام خواهیم داد و قول می دهم جاده برای منطقه بزنیم، آب آشامیدنی آنها را فراهم کنیم و در سال ۱۴۰۱ از این وضعیت بیرون بیاوریم.

احمدزاده از معاون اقتصادی خود خواست که شخصاً به این منطقه برود و با نیروهای بسیج و سپاه خانه به خانه برگردند تا مشخص شود مشکل مردم منطقه چیست و تا جایی که می‌توانیم به آنها کمک کنیم.

واکنش ها

وی عنوان کرد: به هر حال اگر این فیلم گریه ام باعث شد به کسی بر بخورد عذرخواهی می کنم اما این واقعیت در صحنه بود که پیش آمد و باعث گریه ام شد، بنابراین هر کاری از دستمان بر می‌آید باید انجام دهیم و هم اکنون خیرین از نقاط مختلف کشور تماس داشتند که ما می‌خواهیم به این منطقه کمک کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این گریه از عجز نبود اما محرومیت در این منطقه بالاست، خطاب به مدیران استان و کشور بیان کرد: هر چه از دستمان بر می آید برای رفع محرومیت در این منطقه انجام دهیم./ منبع: فارس

نظرات