همه جا با فرادرس
اکسکوینو

جدیدترین مدل عینک آفتابی مردانه ۲۰۲۲ + عکس عینک آفتابی مردانه

0

برای مراقبت چشم های خود در برابر اشعه های مضرر باید از عینک های آفتابی استفاده کنید. در این پست جدیدترین عینک آفتابی مردانه را معرفی کرده ایم که می توانید بر اساس مدل صورت خود عینک مناسب را انتخاب کنید.

عینک آفتابی مردانه

جدیدترین مدل عینک آفتابی مردانه

همان طور که پیشتر عرض کردیم جدیدترین مدلهای عینک آفتابی مردانه و پسرانه ۲۰۲۲ از برترین برندهای دنیا از جمله ریبن، پلیس، گوچی و پرادا را در این قسمت از سایت دونقطه برایتان آماده کردیم. در ادامه توجه شما را به دیدن این مدلهای بسیار زیبا جلب می نماییم.

ویژگی های عینک آفتابی خوب

عینک آفتابی مردانه

اصلی‌ترین مشخصات عینک آفتابی خوب این است که علاوه بر زیبایی و شکیل بودن، از چشم‌ها در برابر پرتوهای مضر فرابنفش محافظت کند. یعنی یک عینک دودی خوب باید عالی‌ترین وسیله‌ی دفاعی در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) باشد.

عینک آفتابی مردانه

تقریبا همه ما از اثرات مضر پرتوها فرابنفش بر روی پوست به خوبی آگاه هستیم، اما شاید برخی افراد ندانند که اشعه ماوراء بنفش می‌تواند به چشم انسان هم آسیب‌های مخربی وارد کند.

شیشه عینک آفتابی

عینک آفتابی مردانه

شیشه عینک آفتابی شما باید مقاومت کافی را داشته باشد تا با کوچک‌ ترین ضربه آسیب نبیند. مقاومت پایین شیشه عینک نه تنها بـه لحاظ ایمنی برای شما خطر آفرین اسـت، بلکه ممکن اسـت بـه ضرر مالی شما هم منجر شود! قطعا دوست ندارید وقتی عینک آفتابی خود را از کیفتان در می آورید، با شیشه شکسته ان مواجه شوید.

عینک آفتابی مردانه

از مشخصات عینک دودی خوب برازندگی عینک روی چهره شماست. متناسب بودن عینک با چهره علاوه بر اینکه در ترکیب کلی چهره تاثیر مثبت به‌سزایی می‌گذارد، بلکه در مسدود کردن اشعه مضر ماوراء بنفش (UV) نیز موثر است.

عینک آفتابی استاندارد باید به راحتی روی سر قرار گیرد، بدون اینکه تنگ یا گشاد باشد.

مرکز لنز عینک نیز باید در راستای مرکز چشم قرار بگیرد. بهتر است فریم عینک خیلی پهن نباشد تا بتواند اشعه ماوراء بنفش (UV) را از اطراف عبور دهد.

نظرات