تفریحات

بیوگرافی و عکس های روزبه معینی بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های روزبه معینی بازیگر

بیوگرافی روزبه معینی

روزبه معینی متولد ۲۱ اسفند ماه ۱۳۵۸ ، وی تئاتر و نمایش را از نوجوانی در مدارس و آموزشگاه ها شروع کرد.سال ۶۸ تا ۷۰ در سریال های تلویزیونی به دنبال مهر و زنگ مدرسه که مربوط به گروه کودک و نوجوان بود با مجید قناد و پروین شمشکی و سوسن کرامتی وارد شد ، اولین کار سینمایی وی خودزنی با احمد کاوری بود.اولین بازیگر کروماکی مجازی کلیپ های تبلیغاتی شبکه نمایش و سپس بازی در سریال تلویزیونی معراجی ها و بعد از آن بازی در سریال آسمان من و سریال خوب ، بد ، زشت و سریال پلیسی آمین و …

شایان به ذکر است که وی مجری طرح و مدیر اجرای تئاتر موزیکال قحطی نور و فیلم سینمایی یک ان اشتباه بوده است. درضمن وی پس سال ها بودن در عرصه هنر و بازیگری مدیر برنامه های امین حیایی است.

روزبه معینی

همسر روزبه معینی

ایشان ازدواج نکرده اند و مجرد میباشند.

فیلم شناسی روزبه معینی

بازیگر

سریال از یادها رفته

سریال خوب ، بد ، زشت نوروز ۹۳

سریال تلویزیونی معراجی ها

سریال آسمان من

سریال دیگری

زمستان گرم

سریال آمین

فیلم سینمایی حیرانی

فیلم سینمایی ناردون

روزبه معینی

مشاور پروژه هاى سينمايى

ناردون

آينه بغل

درخونگاه

يك آن اشتباه،

تئاتر موزيكال قحطى نور و ….

سریال ساخت ایران ۲

گفتگوی کوتاه با روزبه معینی

وی در ارتباط با حضور مداوم خود در تلویزیون، گفت

در تلویزیون با مخاطب بسیار بالایی روبه روهستیم که از این مسئله نباید به سادگی گذشت ولی در مجموع فعالیت خود را تنها معطوف به تلویزیون نخواهم کرد و علاقه مند هستم تا بخشی از توان، استعداد وانگیزه خود را در سینما به معرض نمایش بگذارم، چرا که بازی در آثار کارگردانان مطرح سینما وسوسه برانگیز است.

بازیگر سریال “خوب، بد، زشت” در مورد ایفای نقش‌های متفاوت در تلویزیون و سینما، گفت

اصلا تمایلی ندارم با یک شمایل و یک برچسب شیوه نقش آفرینی من را مورد بررسی و کارشناسی قرار بدهند. شخصا تمایل دارم که خودم را در نقش های مختلف قرار دهم به این علت که معتقدم بازیگر از انجام هر بازی سختی باید بربیاد، این تعریف بازیگری در همه جای دنیا شایسته است و مورد قبول منتقدان ومخاطبان قرار دارد.

همچنین وی با اشاره به اولین حضور سینمایی خود در فیلم “خود زنی” به کارگردانی احمد کاوری، تاکید کرد

ایشان لطف یزرگی را در حق بنده انجام دادند و خودم شخصا مطمئن هستم که با حضور در این اثر توانستم بخش زیادی از استعداد خود را بیازمایم. از ایشان به خاطر اطمینان و اعتمادی که در سر این پروژه به من داشتند، نهایت تشکر را دارم. همچنین با کمک مجید قناد در سریال “به دنبال مهر” و “زنگ مدرسه” توانستم پا به عرصه تلویزیون و رسانه ملی بگذارم که این مسئله را هم مدیون این کارگردان خوب و خوش فکر هستم.

مدیر اجرایی تئاتر “قطحی نور” با ابراز رضایت از سریال های که در آنها نقش آفرینی کرده، گفت

سریال های ” آسمان من”، “خوب، بد، زشت” هرکدام با مخاطب های انبوهی مواجه بودند که نشان موفقیت آنها را در کوچه وخیابان از مردم دریافت کردم، امیدوارم که درهر اثری که به ایفای نقش می پردازم، مورد قبول مردم قرار بگیرد.

وی از خسرو شکیبایی به عنوان “عمو خسرو” اهالی سینما یاد کرد و افزود

در این سالها هیچ چیز نتوانسته جای خالی “عمو خسرو” را برای اهالی سینما وتلویزیون پر کند، وی با صداقت کلام خود خیلی ها را مجنون اخلاق خوب و محبت بی پایان خود کرد که این امر ریشه در آدم شناسی و مردم شناسی وی داشت. تا ابد یک صندلی را به احترام “خسرو شکیبایی” عزیز باید خالی گذاشت.

عکس های روزبه معینی

روزبه معینی

روزبه معینی

روزبه معینی

روزبه معینی

روزبه معینی

روزبه معینی

روزبه معینی

نظرات