تفریحات

کاهش وزن + رژیم لاغری که فوری نتیجه میگیرید!

0

رژیم لاغری یکی از بهترین راه ها برای کاهش وزن، تغییر رژیم غذایی است.

با این ۱۲نکته و ورزش و رژیم غذایی برای لاغری اقدام کنید

۱- صبحانه را حذف نکنید
نخوردن صبحانه نه تنها به کاهش وزن کمک نمی کند بله به کاهش شما احساس گرسنگی می کنید و با خوردن میان وعده ها وزن کمک چاق تر هم می شوید پس با خوردن صبحانه به لاغر شدن خود کمک کنید و با خوردن صبحانه می توانید تا عصر هیچ گونه میان وعده ای مصرف نکید جودوسر وغذاهای داری فیبر از جمله میوه و سبزیجات ، جو، نان سبوس دار میتواند انتخاب مناسبی برای وعده صبحانه باشد زیرا جودوسر سرشار از فیبر است و باعث لاغری شما می شود .

۲-وعده های غذایی منظم غذا میل کنید
خوردن در زمان های منظم در طول روز به سوزاندن کالری با سرعت بیشتری کمک می کند. همچنین وسوسه خوردن میان وعده های غذایی سرشار از چربی و قند را کاهش می دهد.
۳-میوه و سبزی فراوان بخورید

میوه ها و سبزیجات کم کالری و چربی و سرشار از فیبر هستند – ۳ ماده ضروری برای کاهش وزن موفق. میوه و سبزیجات حاوی مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی هستند.

کاهش وزن
۴-ورزش کنید و فعال باشد

فعال بودن و ورزش کردن کلید کاهش وزن و حفظ آن است. ورزش علاوه بر فواید زیادی برای سلامتی ، می‌تواند به سوزاندن کالری‌های اضافی که نمی‌توانید تنها از طریق رژیم غذایی از دست بدهید، کمک کند. ورزش پیاده روی و قدم زدن و دوچرخه سواری می تواند در کاهش وزن موثر باشد .
۵- مقداری زیادی آب بنوشید
مصرف آب سبب تصفیه خون و عروق شما می شود و باعث کاهش اشتها شما می شود که سبب لاغری شما خواهدشد.

رژیم لاغری
۶-غذاهای با فیبر بالا بخورید

غذاهای حاوی مقدار زیادی فیبر می توانند به شما کمک کنند احساس سیری کنید، که برای کاهش وزن عالی است. فیبر فقط در غذاهای گیاهی مانند میوه و سبزیجات ، جو، نان سبوس دار، برنج قهوه ای و ماکارونی و لوبیا، نخود و عدس یافت می شود

نظرات