بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی از ناپدید شدن تا درگذشت + عکس ها و علت فوت

0

لیندسی پرلمن کیست / بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی از ناپدید شدن تا درگذشت + همسرش و علت فوت

لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی هالیوود متولد سال ۱۹۷۸ در شیکاکو بود که در ۱۶ فوریه ۲۰۲۲ ناپدید شد و در ۱۸ فوریه جسد او پیدا شد. در ادامه بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی و همسرش همراه با عکس ها و سوابق هنری و بازیگری لیندسی پرلمن و علت فوت و علت درگذشت او از ناپدید شدن تا مرگ را در ادامه از مجله حرف تازه کامل میخوانید

بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی از ناپدید شدن تا درگذشت + همسرش و علت فوت

بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی و همسرش

لیندسی پرلمن (lindsey-perlman) با نام کامل لیندزی ارین پرلمن، بازیگر سینمای هالیوود (زاده ۵ اکتبر ۱۹۷۸) در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا بود که در ۱۶ فوریه ناپدید شد و در ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ در سن ۴۳ سالگی درگذشت.

 لیندسی پرلمن کیست / بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی از ناپدید شدن تا درگذشت + همسرش و علت فوت

ماجرای ناپدیدن و علت فوت و علت درگذشت

لیندسی در ۱۶ فوریه ۲۰۲۲، ناپدید شدن او به LAPD گزارش شد و پلیس جسد او را در ۱۸ فوریه، پس از پاسخ به تماس رادیویی برای تحقیقات مرگ در خیابان فرانکلین و شمال سیرا بونیتا، پیدا کرد تاکنون علت مرگ او گزارش نشده و پلیس در حال بررسی علت مرگ و فوت این بازیگر می باشد. همسرش گفته او را آخرین بار ساعت ۹ شب ۱۵ فوریه دیده است.

«وانس اسمیت» همسر «لیندسی» در شبکه اجتماعی خود در این زمینه نوشت: «پلیس لیندسی را پیدا کرده و او درگذشته است. ویران شدم و پس از این بیش از این نیز ویران خواهم شد اما می‌خواهم از همه شما برای عشق و تلاشتان تشکر کنم و از شما بخواهم به حریم خصوصی خانواده‌اش در مقطع کنونی احترام بگذارید.»

بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی و همسرش

زندگی شخصی و همسر لیندسی پرلمن کیست

پرلمن در ۵ اکتبر ۱۹۷۸ در شیکاگو، ایلینویز به دنیا آمد. پرلمن در سنین جوانی حرفه بازیگری خود را آغاز کرد. او با ونس اسمیت، تهیه کننده تلویزیون ازدواج کرده بود.

سوابق بازیگری لیندسی پرلمن

سوابق بازیگری

پرلمن بازیگری زا از هنرستان آغاز کرد و در طول فعالیت هنری خود در فیلم هایی چون عدالت شیکاگو، در نقش جوی فلچر و نقش‌های مهمان در فیلم‌های Sneaky Pete، American Housewife، The Purge و General Hospital ایفا کرده بود.

لیندسی در سال ۲۰۲۱، در نقش مارتا در نمایش خانم پت و در نقش کارن در Vicious ظاهر شد. او همچنین نقش دایان وارن را در سریال سلنا در نتفلیکس (۲۰۲۱) بازی کرد و بیشتر برای بازی در سریال‌های «بیمارستان عمومی» و «عدالت شیکاگو» شناخته می‌شود

عکس های اینستاگرام لیندسی پرلمن

بیوگرافی لیندسی پرلمن بازیگر آمریکایی و همسرش

زندگی شخصی و همسر لیندسی پرلمن کیست

 

نظرات