تفریحات

بیوگرافی صالحه رامین دختر محمدعلی رامین و همسرش+ عکسهای جنجالی شغل و اینستاگرام

0

بیوگرافی صالحه رامین دختر محمدعلی رامین و همسرش + عکس های جنجالی و شغل و اینستاگرام

بیوگرافی و سوابق صالحه رامین دختر محمدعلی رامین و خواهر یاسین رامین و همسرش + عکس های جنجالی و اینستاگرام و شغل صالحه رامین و همسرش همراه با زندگی شخصی از مدلینگ تا ازدواج و طراحی لباس و جنجال های اخیر در ادامه از این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی صالحه رامین دختر محمدعلی رامین و همسرش + عکس های جنجالی و شغل

بیوگرافی صالحه رامین مدل و طراح لباس

صالحه رامین (سالیا/ صالیا) متولد سال ۱۳۶۸ در تهران، دختر محمدعلی رامین مشاوره احمدی نژاد و خواهر یاسین رامین همسر مهناز افشار و خواهرشوهر مهناز افشار بازیگر است. پدر و مادرش هر دو سیاستمدار و دارای شغل دولتی رده بالا در دوران احمدی نژاد بودند.

سوابق شغلی

صالحه رامین پس از فارغ التحصیلی وارد عرصه مدلینگ شده و برند طراحی لباس را تاسیس کرده و به تنهایی در شغل مدلینگ فعالیت می کند.

وی مدعی شد زندگی مستقلی از پدرش دارد و کار خود را از ۲۰ سالگی با فروشندگی در داروخانه و مغازه ی لوازم خانگی شروع کرده است.

بیوگرافی صالحه رامین دختر محمدعلی رامین و همسرش + عکس های جنجالی و شغل

ازدواج و همسر صالحه رامین دختر محمدعلی رامین

صالحه رامین متاهل است و چند سال پیش ازدواج کرده است. پدرش گفته: دخترم که در خلال نوجوانی قاری قرآن مدرسه خودش بوده، متولد ٦٨ است و ازدواج کرده و همسر بزرگوارشان، به دور از هیاهوی رسانه‌ای به تحصیل و کار آزاد خانوادگی اشتغال دارد

خانواده

صالح رامین در خانواده سیاستمدار به دنیا امده که پدر و مادرش هر دو در دوران احمدی نژاد دارای شغل رده بالایی بودند.

محمدعلی رامین، مشاور مطبوعاتی دولت محمود احمدی نژاد، و مادرش سوسن صفاوردی معاون هماهنگی و همکاری بین‌الملل مرکز امور زنان و خانواده در دوران احمدی نژاد بوده است.

محمدعلی رامین متولد ۱۳۳۲ در دزفول و فارغ‌التحصیل دوره تخصصی کالج آموزش فنی ـ حرفه‌ای از دانشگاه فنی کارلسروهه و دانشگاه فنی کلاوستال آلمان است

همچنین بخوانید: بیوگرافی یاسین رامین همسر مهناز افشار

بیوگرافی صالحه رامین خواهر یاسین رامین و همسرش + عکس های جنجالی و شغل

محمدعلی رامین در دولت اول محمود احمدی نژاد مشاور مطبوعات وی بود و در دولت دوم احمدی نژاد به عنوان معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

شهرت وی به دلیل ۹ لغو امتیاز، ۱۵ توقیف و ۶۱ تذکر کتبی بود که در حدود ۱۳ ماه فعالیت خود به عنوان معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم، به نشریات ایرانی داد که رکوردی در نوع خود محسوب می‌شود.

رامین، در آذر سال ۸۹ از سمت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برکنار شد.

خانواده و پدر و مادر صالحه رامین

حواشی عکس های جنجالی

پس از انتشار عکس جدید مهناز افشار در کنار همسرش، یاسین رامین در ولنتاین ۱۴۰۰ حواشی زیادی برای این بازیگر پیش آمد و هنوز چند روز از این ماجرا نگذشته، عکس ها و تصاویر خواهرشوهر مهناز افشار و یا به عبارتی خواهر یاسین رامین خبرساز شد.

تا جایی که رضا کیانیان با پست اینستاگرامی طولانی از او و رفتارش انتقاد کرد و نوشت: من و بسیاری از سینماگران ، بسیاری از هنرمندان، بسیاری از نویسندگان، بسیاری از روزنامه نگاران …. زخم خورده ی مشاوره های پدر شما به رییس شان هستیم. زخم هایی که هنوز تازه اند .»

پس از آن صالحه رامین نیز در چند استوری اینستاگرامی به انتقادات رضا کیانیان پاسخ داد.

بیوگرافی صالحه رامین مدل و طراح لباس

او در پاسخ به رضا کیانیان از سختی های دختر محمدعلی رامین بودن گفت و مدعی شد زندگی مستقلی از پدرش دارد و کار خود را از ۲۰ سالگی با فروشندگی در داروخانه و مغازه ی لوازم خانگی شروع کرده است.

رضا کیانیان نیز ضمن انتشار جوابیه ی صالحه رامین در اینستاگرام خود از وی عذرخواهی کرد و از زخم هایی گفت که او و بسیاری از هنرمندان از مشاوره های محمدعلی رامین به محمود احمدی نژاد خوردند.

عکس های صالحه رامین خواهرشوهر مهناز افشار

کیانیان در این پست نوشت:

«این پیام را خانم صالیا رامین برام فرستادند . پس از این که چند تا از عکس هاشون رو به عنوان دختر آقای رامین استوری کردم . دختر آقای محمد علی رامین مشاور و هم نفس آقای محمود احمدی نژاد.نامه را روی صفخه گذاشتم که همه بتوانند بخوانند.

من بعد از خواندن نامه ایشان لازم دیدم از ایشان عذر خواهی کنم. چون هرکس هر چه بگوید من می پذیرم ، مگر خلافش ثابت شود.

بیوگرافی صالحه رامین دختر محمدعلی رامین و همسرش + عکس های جنجالی و شغل

من انتخاب نکردم در چه خانواده‌ای به دنیا بیایم

سال ها با خانواده، اطرافیان، در مدرسه و در اجتماع پیرامون خودم جنگیدم تا خودم باشم نه آنچه بر من حکم می‌کنند و شاید کمتر دختری به اندازۀ من با گشت ارشاد درگیر شده باشد و کتک خورده باشد و هر بار که بازداشت شده بیش از بقیه در بازداشت مانده باشد تا پدرش نفهمد!….

من مثل هر آدم دیگری در این جهان انتخاب نکردم در چه خانواده‌ای به دنیا بیایم و پدرم چه ایدیولوژی‌یی داشته باشد. ولی راه و رسم زندگی‌ام را از زمانی که بزرگ شدم و زورم رسید خودم انتخاب کرده‌ام و خودم را در قبال اعمال و رفتار خودم مسؤول می‌دانم.»

عکسهای صالیا رامین دختر محمدعلی رامین

مدل نیستم طراح لباس هستم

در ادامه هم یادآور شده: «‌من مدل نیستم. طراح لباس هستم و دلم می‌خواست لباس‌هایم را تَنِ خودم همه بشناسند.»

نظرات