تفریحات

زمان پخش سریال نون خ ۴ (فصل ۴ نون خ) در نوروز ۱۴۰۲ مشخص شد + جزئیات

0

زمان پخش سریال نون خ ۴ (فصل چهارم نون خ) در نوروز ۱۴۰۲ مشخص شد + جزئیات پخش نون خ ۴ در عید نوروز ۱۴۰۲ به همراه مراحل تولید و موضوع و حواشی و عکس های جدید پشت صحنه در ادامهاز مجله جرف تازه میخوانید

زمان پخش سریال نون خ 4 (فصل چهارم نون خ) مشخص شد + جزئیات پخش در نوروز 1402

زمان پخش سریال نون خ ۴ مشخص شد + جزئیات پخش فصل چهارم نون خ در نوروز ۱۴۰۲

سریال نون خ یکی از سریال های جذاب و پر بیننده تلویزیون به کارگردانی سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان شناخته شده کشورمان بوده که تاکنون سه فصل از این سریال تلویزیونی پخش شده و فصل سوم آن در عید نوروز ۱۴۰۰ به پایان رسید و حالا خبر جدید اینکه قرار است بزودی فصل چهارم نون خ در ایام عید نوروز ۱۴۰۲ روی انتن شبکه یک برود . اما علاقه مندان تماشای سریال نون خ ۴ منتظر پخش در نوروز ۱۴۰۱ نباشند.

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون خ» گفت: فصل چهارم این سریال برای نوروز ۱۴۰۲ آماده می‌شود.

در جدیدترین خبرها درباره مراحل تولید نون خ ۴ و پخش آن در نوروز ۱۴۰۱، مهدی فرجی تهیه کننده آن وی درباره ساخت فصل ۴ سریال «نون خ» نیز گفت: بنا به برنامه‌ریزی هایمان قرار است تا فصل چهار این سریال را برای نوروز ۱۴۰۲ بسازیم، هنوز فیلمنامه به طور جدی نوشته نشده است.

فرجی درباره حضور سعید آقاخانی به عنوان بازیگر و کارگردان در ادامه تولید نون خ افزود: به طور حتم این سریال با سعید آقاخانی شروع شده و شکل گرفته است و در فصل‌های بعدی نیز به همین شکل پیش خواهیم رفت.

زمان پخش سریال نون خ 4 (فصل چهارم نون خ) مشخص شد + جزئیات پخش در نوروز 1402

تاریخ دقیق پخش نون خ ۴

علی صالحی بازیگر نقش فریبرز نیز در جدیدترین مصاحبه خود در سری جدید سریالیست با ذکر خاطراتی از سریال «نون.خ»، درباره دلایل ادامه‌دار شدن سریال‌ها و زمان پخش نون خ ۴ گفت: مهم ترین دلیل، بازخوردی است که از مردم گرفته می شود. وقتی مردم مجموعه ای را دوست دارند پیگیر ساخت فصل جدیدش هستند. الان هم از ما می پرسند «نون خ ۴» ساخته می شود؟ ساخت فصل چهارم این سریال به امسال نمی رسد. بناست اگر همه چیز درست پیش برود برای نوروز ۱۴۰۲ ساخته شود. کیفیت کار از دلایل دیگر است. وقتی کیفیت کار خوب باشد مورد پسند مردم قرار می گیرد. مردم ولی نعمت ما هستند و ما برای مردم کار می کنیم. اصل کار هم بر این است که مردم بپسندند.

این بازیگر در ادامه درباره دلیل استقبال زیاد مردم از این سریال گفت: مردم کار طنز را دوست دارند. در گذشته هم کارهایی بود که به صورت فصل به فصل ساخته شد و مردم دوست داشتند؛ «زیرآسمان شهر» و «پایتخت» که راه را برای فصل های بیشتر باز کرد. در «نون خ» برای اولین بار به اقلیم کردستان پرداخته شده بود و از نظر فضا، لباس و نوع زبانی که دارند جذاب بود.

همچنین ببینید: بازیگر نقش روناک در نون خ کیست؟ + عکس شخصی روناک در نون خ 

زمان پخش نون خ 4

اما جالب است بدانید که پیش از این قرار بود که فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «نون خ» به کارگردانی «سعید آقاخانی» برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ ساخته شود، اما حالا خبر رسیده که در نوروز ۱۴۰۲ باید منتظر پخش سریال پرمخاطب نون خ ۴ باشیم

پیش تولید فصل چهارم آغاز شده و به زودی کار تولید سریال نیز آغاز خواهد شد.

پیش از این مهدی فرجی تهیه کننده سریال در گفت وگویی گفته بود: اگر عوامل‌مان را بتوانیم هماهنگ کنیم امسال فصل چهارم ساخته می‌شود تا به نوروز ۱۴۰۱ برسد. در ساخت ادامه این سریال تردیدی وجود ندارد اما مقدمات و شرایط ساخت آن نیز مهم است.

زمان پخش فصل چهارم سریال نون خ 1402

چرا که در حال حاضر سعید آقاخانی به عنوان کارگردان و بازیگر نقش اصلی سریال تعهداتی دارد و هنرمندان دیگر هم به همین صورت، که باید این هماهنگی‌ها اتفاق بیفتد. اگر شرایط فراهم شود امسال، وگرنه برای سال دیگر کار به مرحله تولید برسد. اصل بر ساخته شدن است که ان‌شاءالله این اتفاق خواهد افتاد.

بازیگران

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، یدالله شادمانی، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی، هدی استواری، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، یوسف کرمی، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، سیروس حسینی‌فر، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، شقایق فتاحی، مرتضی رستمی بازیگران سریال «نون. خ» هستند.

 

نظرات