اکسکینو
mrchoobi

دانلود / فیلم کامل برنامه خندوانه نعیمه نظام دوست در فصل هشتم خندوانه و واکنش ها را ببینید

0

دانلود کامل فیلم برنامه خندوانه نعیمه نظام دوست در فصل هشتم خندوانه همراه با لینک مستقیم دانلود فیلم برنامه خندوانه نعیمه نظام دوست با تیزر و سکانس های برتر حضور نعیمه نظام‌دوست در خندوانه ۸ از جمله خاطره اولین و آخرین خواستگارش و شرط ازدواج و ترس از سوسک و نقش مرغ بازی کردن و گفتگوی جذاب و دیدنی او که سوژه شبکه های اجتماعی شده را در ادامه با هم ببینیم و لحظات شادی را سپری کنیم.

دانلود / فیلم کامل برنامه خندوانه نعیمه نظام دوست در فصل هشتم خندوانه و واکنش ها را ببینید

دانلود کامل فیلم برنامه خندوانه نعیمه نظام دوست در فصل هشتم خندوانه و واکنش ها را ببینید

برنامه جدید خندوانه (فصل هشتم خندوانه) سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ با حضور نعیمه نظام دوست ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت و این بازیگر معروف و مشهور تلویزیون که به تازگی در برنامه شب آهنگی حامد آهنگی حضور داشته، حالا به شبکه نسیم و فصل هشتم برنامه خندوانه آمد و درباره زندگی هنری و خاطره اولین و آخرین خواستگارش و شرط ازدواج و ترس از سوسک و نقش مرغ بازی کردن و گفتگوی جذاب و دیدنی داشت که سوژه شبکه های اجتماعی شده را در  در ادامه فیلم کامل برنامه خندوانه نعیمه نظامدوست همراه با تیزر این برنامه را دانلود کنید:

دانلود کامل سکانس اولین و آخرین خواستگار نعیمه نظم دوست

یکی از سکانس هایی که در شبکه های اجتماعی سوژه شده سکانس اولین و آخرین خواستگر نعیمه نظام دوست است که در زیر ببییند :

مختصری درباره نعیمه نظام‌دوست

نعیمه نظام‌دوست (زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

نعیمه نظام‌دوست از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نظام‌دوست به‌طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.

دانلود کامل برنامه خندوانه نعیمه نظام دوست در فصل هشتم خندوانه و واکنش ها را ببینید

او چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است.

همچنین بخوانید: ماجرای ازدواج نعیمه نظام دوست با عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) + فیلم جنجالی تا تکذیب

وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است . آخرین کار وی در تلویزیون حضور در سریال همسایه ها (در نقش کمندانی ) به کارگردانی مهران غفوریان می باشد که ایام پاییز و زمستان ۹۵ از شبکه دوم پخش میگردد

نظرات