تفریحات

مدل سرویس های نقره که بسیار زیبا هستند! (سرویس نقره عروس ۱۴۰۱)

0

“ سرویس نقره عروس ۴۰۱ “، سرویس نقره ظریف و شیک + مدل سرویس نقره شیک و جذاب برای خانم های با سلیقه + مدل سرویس نقره زیبا و چشم نواز برای خانم های با سلیقه را در ادامه این مطلب ما برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید. سرویس نقره از جمله زیورآلاتی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد و در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. چراکه علاوه‌بر درخشندگی و زیبایی، یکی از جواهرات نسبتا گران‌قیمت نیز محسوب می‌شود و می‌تواند به‌عنوان یک هدیه، بسیار مناسب برای عزیزان‌تان باشد.

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره یکی از انتخاب‌های بی‌عیب‌ونقص و بسیار مقرون‌به‌صرفه برای نو عروسان می باشد. با توجه به افزایش قیمت طلا، انتخاب یک ست سرویس نقره یک انتخاب هوشمندانه است. ست نقره معمولا از یک دست‌بند، گردن‌بند و یک جفت گوشواره تشکیل می‌شود؛ اما در برخی دیگر به این موارد، انگشتر نیز اضافه شده است. سرویس نقره ویژه عروس، دارای دو رنگ سفید و طلایی می‌باشد؛ که هیچ تفاوتی با سرویس های طلا نداشته باشد. امروزه با توجه به پیشرفت علم در صنعت جواهرسازی، ساخت و ترکیب انواع مختلفی از جواهرات، با مدل‌ها و سنگ‌های مختلف تنوع کاری را بیش‌از‌پیش کرده است. همچنین قیمت نقره، مانند طلا زیاد دست‌خوش تغییر قرار نمی‌گیرد و افت قیمت آن‌چنانی ندارد.

سرویس نقره عروس ۴۰۱

عکس از سرویس نقره عروس ۲۰۲۲

سرویس های نقره با نگین و یا سنگ های رنگی این نوع از سرویس های نقره، که با انواع نگین‌های رنگارنگ و دلنشین می‌باشد؛ باب سلیقه اکثر افراد است. این نوع از سرویس‌های نقره که گاهی با سنگ‌های مختلفی تزیین شده و جلوه خاص و دلنشینی، به این سرویس‌ها می‌بخشد؛ هدیه مناسبی برای عزیزان شما خواهد بود. همچنین همه افرادی که به نوعی می‌خواهند، سنگ و یا رنگ خاصی در زیورآلاتشان نمود بیشتری پیدا کند.

نقره استرلینگ یک فلز آلیاژی است؛ که معمولاً از ۹۲٫۵٪ نقره خالص و سایر فلزات ساخته شده است. نقره استرلینگ به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن و چکش خواری یک فلز محبوب است، اما به دلیل ترکیب آن، به سرعت کدر می شود. یکی از نکات مهم پس از خرید نقره، نحوه نگهداری آن نیز می باشد. شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که تنها خرید مهم نیست؛ بلکه نگهداری نقش مهمی در تداوم عمر سرویس نقره شما خواهد داشت.

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

سرویس نقره عروس ۴۰۱

 

 

نظرات