arongroups

بیوگرافی فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی و پسرش + خانواده و جنجال های زندگی

0

بیوگرافی فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی و همسرش سینا مطلبی + خانواده و جنجال های زندگی و شغلی فرناز قاضی زاده از خبرنگاری در ایران تا مجری بی بی سی و ماجرای فرناز قاضی زاده و عکس های شخصی و خانوادگی فرناز قاضی زاده و پدر و مادر و خانواده و همسرش سینا مطلبی و ماجرای ازدواج و همسرش از کشف حجاب و مهاجرت از ایران تا جدایی از بی بی سی و پیوستن به اینترنشنال را در ادامه با نشانی اینستاگرامش کامل از مجله حرف تازه خواهید خواند.

بیوگرافی فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی و پسرش مانی + خانواده و جنجال های زندگی

بیوگرافی فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی

فرناز قاضی زاده متولد ۱۲ آذر ۱۳۵۳ در تهران است. او خبرنگار و روزنامه نگار و یکی از مجریان شبکهٔ تلویزیونی بی بی سی فارسی است که سال ها در ایران به عنوان خبرنگار کار کرده و بعد از مهاجرت از ایران و کشف حجاب به شبکه های معاند پیوسته و دارای تابعیت انگلیسی – ایرانی می باشد.

خانواده فرناز قاضی زاده

گفته میشود که فرناز برادر زاده علی اکبر قاضی زاده، روزنامه نگار و پژوهشگر است. یک خواهر به نام ساناز قاضی زاده دارد که مهندس دیجیتال مدیا است و مدتی خبرنگار من و تو و بعد از آن خبرنگار ایران اینترنشنال می باشد.

زندگی شخصی فرناز قاضی زاده

همسر فرناز قاضی زاده کیست

قاضی زاده در مهرماه سال ۱۳۸۰ با سینا مطلبی که یکی از روزنامه‌نگاران روزنامه نشاط بود، ازدواج کرد. حاصل این ازدواج، یک پسر به نام مانی است که در شهریور سال ۱۳۸۱ به دنیا آمد.

فرناز قاضی زاده و همسرش و پسرش

سال های فعالیت و سوابق

فرناز قاضی‌زاده از سال ۱۳۷۵ بطور حرفه ای وارد روزنامه نگاری و خبرنگاری شد و برای نخستین بار در سال ۱۳۷۵ در هفته‌ نامه خانه و مؤسسه روزنامه‌ نگاران جوان مشغول به کار شد. وی مدتی نیز در هفته‌نامه خانه سردبیر سرویس خبر و گزارش بود. بعد از آن در سال ۱۳۷۷ به روزنامه ایرانیان رفت اما روزنامه ایرانیان مدتی بعد به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد . سپس به روزنامه زن رفت و در سرویس اجتماعی این روزنامه مشغول به کار شد.

قاضی زاده در کارنامهٔ خود کار در روزنامه‌ هایی چون حیات نو، زن، نشاط، ایرانیان، هم میهن و همچنین هفته نامه‌هایی چون هفته‌ نامه خانه را دارد.

عکس جدید فرناز قاضی زاده و پسرش مانی

علت مهاجرت فرناز قاضی زاده از ایران

همکاری با تلویزیون ایران

ایشان در سال  ۷۹ به مدت چند ماه فعالیت خود را در قالب اجرا و گزارشگری برنامهٔ علمی کاوش که کاری از گروه علمی شبکه یک و تهیه‌کنندگی آن را همایون خیری عهده‌دار بود پی گرفت . او تا شهریور ۱۳۸۲، در سمت دبیر سرویس خبر از شهرستان‌ها، در خبرگزاری میراث فرهنگی ماند. وی سپس در روزنامه یاس نو مشغول به فعالیت شد و تا قبل از خروج از ایران به عنوان عضو شورای سردبیری یاس نو در این روزنامه فعالیت می‌کرد.

همچنین بخوانید: بیوگرافی اقبال شاکری نماینده مجلس و همسر و پسرش کیست + عکس ها و سوابق شغلی

سوابق فرناز قاضی زاده در ایران و بی بی سی

علت مهاجرت فرناز قاضی زاده از ایران

قاضی زاده در سال ۱۳۸۲ ایران را به مقصد هلند ترک کرد و سپس به انگلستان رفت و در حال حاضر ساکن انگلستان می باشد.

فرناز قاضی زاده كه بلافاصله پس از خروج از ایران كشف حجاب كرد، پیش از اين نيز نشانه هایی از خارج شدنش از اسلام از خود بروز داده بود اما اين نشانه ها برای اصلاح طلبان نه تنها مهم نبود بلكه پس از خروج از ايران به همراهی و همكاری ادامه دادند.

او در سال ۲۰۰۵ میلادی، به همراه مسعود بهنود، نوشابهٔ امیری، هوشنگ اسدی و حسین باستانی، عضو گروه اولیه‌ای بود که روزنامه اینترنتی روزآنلاین را راه‌اندازی کرد و برای مدتی در آن کار کرد.

عکس های فرناز قاضی زاده

مجری بی بی سی

وی در فوریهٔ ۲۰۰۵، به شبکه بی بی سی فارسی پیوست و به عنوان تهیه‌کنندهٔ رادیو، به استخدام بی‌بی‌سی فارسی درآمد. او علاوه بر تهیهٔ گزارش، به عنوان مجری برنامه‌های رادیویی، جام جهان‌نما، چشم‌انداز بامدادی، روز هفتم و صدای شما کار کرد تا این که در سال ۲۰۰۹ به عنوان مجری تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی کار خود را آغاز کرد.

بیوگرافی فرناز قاضی زاده مجری بی بی سی

 

پیوستن فرقه ضاله بهائیت

خبرگزاری مشرق نیوز می نویسد : بهروز آفاق که مدتی ریاست منطقه ای بی بی سی را برعهده داشت از عوامل اصلی فرقه ضاله بهائیت می باشد

این خبرگزاری ادعا می کند آفاق در یک مراسم خاص قاضی زاده و همسرش را به جمع بهایی شدگان بی بی سی فارسی اضافه کرده است

 

نظرات