فیلم کامل قمه کشی هنگام اجرای محسن لرستانی در شوشتر و ماجرای درگیری را ببینید

1

ماجرای درگیری و قمه کشی در اجرای محسن لرستانی در شوشتر و علت و فیلم کامل درگیری و قمه کشی هنگام اجرای محسن لرستانی در مراسم عروسی در شوشتر را ببینید که باعث وحشت و فرار وی میشود.

فیلم کامل قمه کشی هنگام اجرای محسن لرستانی در شوشتر و ماجرای درگیری را ببینید

 

فیلم کامل قمه کشی هنگام اجرای محسن لرستانی در شوشتر و ماجرای درگیری را ببینید

روز گذشته ویدئویی کوتاه از قمه کشی در اجرای محسن لرستانی در مراسم عروسی در شوشتر در شبکه اجتماعی در حال انتشار است که نشان می دهد که هنگام اجرای زنده این خواننده پر حاشیه درگیری و قمه کشی بین مهمانان و حاضران در مراسم رخ میدهد و وی در یک مراسم عروسی که مشغول اجرا بود که عده ای شروع به قمه کشی کردند و باعث فرار وی از مراسم شدند که در زیر فیلم قمه کشی محسن لرستانی را ببییند:

زمان و جزئیات این ویدئو منتشر نشده و صرفا در فضای مجازی در دس به دست شدن است که گفته شده این اتفاق در شوشتر رخ داده است.

گفتنی است که محسن لرستانی که از محبوبیت فراوانی در کرمانشاه و ایلام و لرستان برخوردار است، به تازگی با تبرئه از اتهامات وارده، از زندان آزاد شده است.

برترین ها به نقل از بهمن بابازاده (روزنامه نگار و خبرنگار عرصه موسیقی) از قمه کشی در یکی از عروسی هایی که محسن لرستانی در آن حضور داشت خبر داد. وی در توییتر خود اینطور نوشت: قمه کِشی در یک مراسم عروسی و فرار «محسن لرستانی» در حین اجرای زنده!

همچنین ببینید: ماجرای کامل درگیری وحشتناک در دهدشت برج علیشیر کهگیلویه و بویراحمد و علت نزاع

گفتنی است که این خواننده کرد و کرمانشاهی متولد سال ۱۳۵۸ در کرمانشاه می‌باشد و از از خواننده های لک کرمانشاهی غرب ایران است و طرفداران بسیار زیادی را در بین کردها و لرها و لک ها و هم چنین بختیاری ها دارد.

اسفند سال ۹۷ برای اولین بار خبر دستگیری محسن لرستانی خواننده مطرح کشور خبرساز شد و به دنبال آن پرونده وی به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه ارجاع شد.

فساد فی الارض اتهامی بود که بر اساس کیفرخواست علیه لرستانی صادر شد و به دستور قاضی او بازداشت موقت شد و به زندان رفت.

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در همین رابطه نوشت: “خواننده پاپ محسن لرستانی با قرار وثیقه ۳ میلیارد تومانی سه شنبه ۲۱ اردیبهشت با رد همه اتهامات، از زندان آزاد شد. پیش تر این خواننده به دلیل آنچه «مدیریت گروه و صفحات افراد تراجنسی» و پرستوهای ترنس ذکر شده بود، با اتهام مفسد فی الارض رو به رو بود.

1 دیدگاه در “فیلم کامل قمه کشی هنگام اجرای محسن لرستانی در شوشتر و ماجرای درگیری را ببینید

  1. علی گفت:

    پس چی شدتوکه پروندت هم وزن یه ادم بود طاق بستان رو نشونه میگرفتی سلطان برو قمه رو بگیر بشکن جلوشون تا ادب بشن خان

نظرات