بیوگرافی محمدرضا یزدانی خرم و همسر و فرزندانش + عکس و سوابق و علت درگذشت

2

“محمدرضا یزدانی خرم” رییس سابق فدراسیون های والیبال ایران و کشتی ایران و از مدیران پیشکسوتان والیبال و کشتی کشورمان متولد ۱۳۲۵ تهران بود که در سن ۷۵ سالگی روز بکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ درگذشت. در ادامه بیوگرافی محمدرضا یزدانی خرم و همسرش و فرزندانش + عکس ها و سوابق ورزشی و زندگی شخصی و ماجرای درگذشت و علت فوت و علت درگذشت محمدرضا یزدانی خرم به دلیل ایست قلبی در ۲۶ دی ۱۴۰۰ در ادامه از این بخش از مجله حرف تازه دانلود کنید

بیوگرافی محمدرضا یزدانی خرم و همسر و فرزندانش + عکس و ماجرای درگذشت

بیوگرافی محمدرضا یزدانی خرم

محمدرضا یزدانی خرم, (mohammadreza yazdani khorram) زاده سال ۱۳۲۵ در میدان توپخانه تهران متولد شد. از او به عنوان معمار والیبال نوین در ایران یاد می کنند. متاسفانه محمدرضا یزدانی‌خرم رییس سابق فدراسیون‌های والیبال و کشتی ایران بامداد ۲۶ دی ۱۴۰۰ درگذشت.

نسل نو والیبال ایران در دوره‌ی مدیریت یزدانی خرم پا گرفت، او که مثل بیش‌تر مدیران ورزشی ایران در دهه ۶۰ و ۷۰، پیشرفت چشم‌گیری در والیبال ایران رقم زد.

زندگی شخصی محمدرضا یزدانی خرم

علت فوت و علت درگذشت محمدرضا یزدانی خرم درگذشت

آقای یزدانی خرم پیشکسوت و مدیر باسابقه ورزش ایران ساعت ۳ بامداد یک‌شنبه ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۰ در سن ۷۵ سالگی در منزلش، به دلیل ایست قلبی دار فانی را وادع گفت.

محمدرضا یزدانی خرم درگذشت

همسر و فرزندان محمدرضا یزدانی خرم

ایشان سال ها پیش ازدواج و هم اکنون دارای فرزند و نوه می باشد. مجتبی یزدانی خرم پسر این مرحوم است.

سال های فعالیت

مرحوم محمدرضا یزدانی خرم مدیر و سیاستمدار ایرانی از سال ۱۳۶۸ تا مرداد سال ۱۳۸۵ رئیس فدراسیون والیبال و از سال ۱۳۸۵ تا سال ۱۳۹۰ نیز ریاست فدراسیون کشتی ایران را بر عهده داشت.

او هم‌چنین مدتی نیز رئیس شرکت دخانیات ایران و شرکت پارس خودرو بود.

محمدرضا یزدانی خرم و همسرش و فرزندانش

یزدانی خرم در دوران سکانداری فدراسیون والیبال را بر عهده داشت با برگزاری لیگ‌های منظم، آوردن مربیان خارجی برای تیم ملی جوانان و نوجوانان و گرفتن بودجه و تجهیزات برای فدراسیون والیبال توانست پیشرفت رادیکالی اما پایه‌ای را برای والیبال ایران ایجاد کند.

در دوره ریاست او، فدراسیون والیبال در سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ و ۱۳۸۱ به عنوان بهترین فدراسیون ورزشی ایران انتخاب شد.

یزدانی خرم در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت نشان لیاقت و مدیریت از محمد خاتمی، رئیس‌جمهور وقت ایران شد.

همچنین ببیند: بیوگرافی و سوابق محسن قاسمی کشتی گیر از کما تا درگذشت + عکس و ماجرای کمپ اعتیاد

سوابق ورزشی و مدیریتی محمدرضا یزدانی خرم

سوابق مدیریتی  فدراسیون والیبال

یزدانی خرم در سال ۱۳۷۲ توانست پس از ۴ سال تلاش در ایران در اجلاس سالیانه کنفدراسیون والیبال آسیا اِی وی سی در حضور ۲۹ کشور با ۲۸ رای به عنوان عضو هیئت رئیسه در آید و به تبع آن افرادی همچون کاوه سرحدی، محمود عدل، امیدوار حاتمی و ابراهیم نعمتی در کمیته‌های مختلف کنفدراسیون والیبال آسیا عضو شوند.

عکس های محمدرضا یزدانی خرم

او از سال ۱۳۶۸ تا سال ۱۳۸۵ سکان هدایت فدراسیون والیبال را بر عهده داشت با برگزاری لیگ‌های منظم، آوردن مربیان خارجی برای تیم ملی جوانان و نوجوانان و گرفتن بودجه و تجهیزات برای فدراسیون والیبال توانست پیشرفت رادیکالی اما پایه ای را متوجه والیبال ایران سازد. در دوره ریاست وی، فدراسیون والیبال در سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ و ۱۳۸۱ به عنوان بهترین فدراسیون ورزشی ایران انتخاب شد.

بیوگرافی محمدرضا یزدانی خرم

افتخارات

لوح تقدیر وزارت امور اقتصادی و دارایی ایران – ۱۳۹۰
نشان لیاقت و مدیریت از رئیس‌جمهور ایران

2 دیدگاه در “بیوگرافی محمدرضا یزدانی خرم و همسر و فرزندانش + عکس و سوابق و علت درگذشت

  1. hkomasi622 گفت:

    روحش شاد انسان دلسوز وبا لیاقتی بود

  2. سعید گفت:

    از دیدن عکس داورزنی ومرحوم یزدانی خرم متاسف شدم.آخه اینه عکسیه؟

نظرات