ماجرا و علت درگیری مهدی هاشمی کشتی گیر با مامور نیروی انتظامی +عکس و فیلم

0

فیلم کامل / لحظه درگیری فیزیکی مهدی هاشمی کشتی گیر با مامور نیروی انتظامی و واکنش ها را ببینید که مسابقات انتخابی قهرمانی کشور در گرگان رخ داد. در ادامه فیلم کامل جنجالی حمله و درگیری شدید بین مهدی هاشمی و یکی از ماموران نیروی انتظامی در سالن ورزشی گرگان از سری مسابقات قهرمانی کشتی آزاد کشور را ببینید

ماجرا و علت درگیری مهدی هاشمی کشتی گیر با مامور نیروی انتظامی +عکس و فیلم

فیلم کامل درگیری مهدی هاشمی کشتی گیر با مامور نیروی انتظامی

از ساعتی پیش فیلم درگیری مهدی هاشمی کشتی گیر با یکی از ماموران نیروی انتظامی در مسابقات کشتی قهرمانی آزاد کشور در گرگان جنجالی شده و در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران همراه بوده است.

مهدی هاشمی پس از شکست در فینال قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، هنگام خروج از سالن با لگد به یکی از نیرو‌های کادری نیروی انتظامی ضربه زد و عامل درگیری های شدید در سالن شد.

ماموران نیروی انتظامی برای متوقف کردن درگیری مجبور به استفاده از اسپری فلفل شدند که در لینک زیر فیلم کامل را ببینید:

همچنین ببینید: فیلم کامل / دعوا و درگیری وحشتناک در مسابقات کشتی قهرمانی کشور در مازندران را بییند 

جزئیات جدید حمله و دعوا و اسپری فلفل در مسابقات کشتی قهرمانی کشور

پس از برگزاری دیدار‌های فینال اوزان ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی در گرگان، طرفداران کشتی گیر بازنده با ورود به محوطه تشک کشتی، نظم سالن را به هم ریختند.

از سوی دیگر در فینال وزن ۹۲ کیلوگرم، احمد بذری در یک مبارزه حساس و نزدیک با نتیجه ۹ بر ۷ مغلوب امیرحسین فیروزپور شد. در شرایطی که بذری با اجرای فن در ثانیه های پایانی جلو افتاد، مربیان فیروزپور چلنج کردند و داوران پس از بازبینی فیلم به فیروزپور نیز امتیاز دادند تا وی پیروز این مبارزه حساس شود.

پس از شکست بذری، اصغر بذری مربی این کشتی گیر با عصبانیت، خطاب به کمیته فنی گفت: از ابتدا هدفتان این بود که فیروزپور پیروز شود.

پس از این اتفاق تعدادی از اقوام و طرفداران بذری با پرش از روی سکو به محوطه تشک آمدند و قصد هجوم به سمت داوران را داشتند که ماموران نیروی انتظامی مانع آن ها شدند و معترضین را به بیرون سالن بردند.

اما مبارزه فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز با اعتراضاتی شدیدتر همراه بود. در مبارزه فینال سنگین وزن، یدالله محبی در حالیکه ۷ بر یک از علی هاشمی پیش بود، موفق شد حریف خود را ضربه فنی کند و به عنوان قهرمانی برسد.

پس از این مبارزه در حالیکه محبی به همراه دیگر برادر کشتی گیر خود ارشک محبی، قصد داشتند به سمت سالن گرم بروند، تعدادی از طرفداران هاشمی با پریدن از روی سکو، به سمت برادران محبی حمله ور شدند که اینبار نیز ماموران نیروی انتظامی مستقر در سالن با ورود به موقع خود مانع آن ها شدند.

تعداد افراد درگیر و شدت آن تا جایی بود که ماموران از اسپری فلفل برای متفرق کردن آن ها استفاده کردند.

اقدام ماموران باعث شد دیگر افراد حاضر در سالن رقابت ها و مخصوصا افراد نزدیک به محل درگیری، شدیدا از ناحیه چشم و گلو احساس ناراحتی کنند.

در نهایت ماموران، عاملان درگیری را بازداشت و به بیرون سالن رقابت ها انتقال داد.

نظرات