اکسکینو

مدل کیک سفید عروسی در انواع طرح های مد شده!

0

“ مدل کیک سفید عروسی ۲۰۲۲ “، مدل کیک عروسی ۲۰۲۲ + کیک عقد لاکچری یک طبقه + کیک سه طبقه را در ادامه این مطلب ما برای شما گلچین کردیم تا برای خرید از آنها ایده بگیرید. شیرینی مراسم عروسی با کیک عروسی دو چندان می شود. کیک عروسی یک بخش خاص در مراسم عروسی را به خود اختصاص می دهد. بنابراین در انتخاب آن باید دقت لازم را به خرج داد. هر نوع کیکی را برای این مراسم انتخاب نکنید.

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی ۲۰۲۲

کیک عروسی باید با توجه به تعداد مهمان های شما سفارش داده شود. پس با اطلاع از آمار دقیق تعداد مهمانان خود، اقدام به این کار نمایید. قنادی ها شما را در این مورد راهنمایی خواهند کرد. عموماً پیشنهاد آن ها برای هر نفر، صد گرم کیک است. البته این مقدار برای زمانی در نظر گرفته می شود که کیک عروسی، در قسمت دسر قرار نداشته باشد.
گل هایی که جهت تزئین کیک غروسی به کار می رود از آن جایی که بخش مهمی از عکس های مراسم عروسی در کنار این کیک گرفته می شود، لازم است که ظاهر آن زیبا باشد. رنگ های ملیح در تهیه ی کیک عروسی، مناسب هستند.گل هایی که در تزئین کیک عروسی به کار می روند، بر عهده ی خود شما می باشد. از گل های طبیعی برای این منظور استفاده نمایید.

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی ۱۴۰۱

قنادی را پیدا کنید که بتواند خواسته شما را با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برآورده سازد. برای این کار تحقیقات لازم را انجام دهید؛ برای مثال می توانید از کسانی بپرسید که از کیک عروسیشان لذت برده اید و یا اینکه به وب سایت های قنادی های مختلف سری بزنید.
شما می خواهید رنگ کیک عروسی تان با دیگر رنگهای موجود در مجلس، هماهنگی و همخوانی داشته باشد؛ اما این موضوع را هم به خاطر داشته باشید که این کیک دسری خواهد بود که میهمانهایتان آن را خواهند خورد! بنابراین، به جای اینکه کیکی قرمز رنگ با ته مایه طلایی داشته باشید سعی کنید یک کیک شکلاتی و یاسفیدی انتخاب کنید که کمی هم رنگ قرمز و طلایی داشته باشد که طعم آن نیز بسیار دلپذیرتر باشد.

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی 2022

مدل کیک سفید عروسی 2022

 

نظرات