علت فوت ناگهانی کیم می سو بازیگر گل برفی چه بود؟ کیم می سو بازیگر کره ای کیست

0

سینمای کره جنوبی داغدار شد کیم می سو بازیگر گل برفی و اسنودراپ به طور ناگهانی درگذشت در ادامه جزئیات خبر درگذشت و علت فوت کیم می سو بازیگر کره ای در سریال گل برفی و اسنودراپ در ۵ ژانویه ۲۰۲۲ جزئیات جدید و کامل علت اصلی و دقیق درگذشت کیم می‌سو بازیگر کره ای را بخوانید

علت فوت ناگهانی کیم می سو بازیگر گل برفی چه بود؟ کیم می سو بازیگر کره ای کیست

درگذشت ناگهانی کیم می سو بازیگر سریال گل برفی و اسنودراپ

مجله حرف تازه – کیم می سو که با بازی در سریال گل برفی و اسنودراپ و دیزنی پلاس به شهرت رسیده بود بطور ناگهانی درگذشت و علت دقیق و اصای مرگ این بازیگر ۳۰ ساله اهل کره جنوبی هنوز مشخص نشده است .

او متولد ۱۶ مارس ۱۹۹۲ در کره جنبوی اپبود که در زمینه بازیگری و مدلینگ فعالیت داشت.

از جمله شاخص ترین آثار هنری کیم میسو بازیگر کره ای ، ایفای نقش در فیلم انقلاب رژ لب و دنیای کیونگمی و درام ۲۰۲۰ سلام خداحافظ مامان و سریال گل برفی و اسنودراپ و می باشد.

کیم می‌سو در فیلم Snowdrop نقش یئو جونگ مین را بازی کرد.
یئو جونگ مین یکی از هم‌خوابگاهی‌های یون یانگ رو (با بازی جیسو از گروه بلک پینک) است. کیم می سو همچنین در فیلم‌های Hellbound، Yumi’s Cells وHi, Bye Mama! نیز بازی کرده بود.

علت فوت ناگهانی کیم می سو بازیگر گل برفی چه بود؟ کیم می سو بازیگر کره ای کیست

همچنین بخوانید: بیوگرافی و عکس جئون می سئون بازیگر زن کره ای و علت خودکشی

آخرین بازی کیم در اسنودراپ در نقش یک فعال دانشجویی مهربان و درستکار در نقش “یئو جئونگ مین” بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و پله ترقی او به سمت شهرت شد. در  مورد توجه قرار گرفت.

قبل از مرگ کیم، هفت قسمت از ۱۶ قسمت پخش شده بود، و فیلمبرداری از آنجایی که Snowdrop یک سریال از پیش تولید شده بود، به پایان رسیده بود.

کیم می‌سو بازیگر جوان کره‌ای که بیشتر برای بازی در سریال «گل برفی» شناخته شده بود، در ۵ ژانویه درگذشت. در بیانیه‌ای که برای اعلام خبر درگذشت این بازیگر منتشر شده، آمده است: «کیم در روز پنجم ژانویه ناگهان ما را ترک کرد. لطفا از انتشار شایعات و گمانه‌های نادرست درباره مرگ او بپرهیزید تا خانواده‌اش در آرامش سوگواری کنند.»

کیم می سو بازیگر سینما امروز صبح در سن ۳۰ سالگی دار فانی را وداع گفت، علت مرگ هنوز مشخص نشده است.
مراسم تشییع جنازه او در خانه تشییع جنازه سونگسیم برپا شده است.
آژانس او ( Landscape Entertainment) خبر درگذشت کیم می سو را در بیانیه خود که برای استار نیوز منتشر کرده،تایید کرده است.
خانواده داغدار در حال حاضر به دلیل این خبر غم انگیز ناگهانی بسیار ناراحت هستند.

 

نظرات