بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و همسرش + عکس ها و مسابقات و محرومیت

0

حسین کلاته (hossein kalate) بدنساز، قهرمان پرورش اندام و ورزشکار تیم ملی بدنسازی ایران متولد ۱۳۶۸ اهل تهران است. او که بیشتر در بدنسازی و پرورش اندام فعالیت دارد، عضو تیم ملی پرورش اندام ایران است. در ادامه ی این مطلب بیوگرافی کامل حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام و همسرش و فرزندانش با عکس های “حسین کلاته” و زندگی شخصی و خصوصی او همراه با سوابق ورزشی و افتخارات و عکسهای جدید و ماجرای ازدواج و همسرش به مناسبت حواشی و جنجال های اخیر او مسابقات می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و همسرش + عکس ها و مسابقات و محرومیت

بیوگرافی حسین کلاته

حسین کلاته, متولد ۲۰ مرداد ۱۳۶۸ در تهران است. او یکی از بدنساز و “قهرمان پرورش اندام”تیم ملی بدنسازی ایران با ۱۷۰ سانتی متر و ۱۰۰ کیلوگرم می باشد که تاکنون مدال ها و مقام های متعددی را برای کشورمان به دست آورده است.

حسین کلاته در ژانویه ۲۰۲۲ از سوی فدراسیون پرورش اندام به دلیل درگیری با مجید جامه بزرگ در مسابقات اسپانیا در سال ۲۰۲۱ به مدت یک سال از میادین ورزشی محروم شد.

زندگی شخصی حسین کلاته

سوابق ورزشی

کلاته ورزش حرفه ای بدنسازی و پرورش اندام را از سال ۸۰ آغاز کرد و در طول فعالیت های خود تا امروز ۷ بار عنوان قهرمانی کشور و ۲ بار قهرمانی جهان را بدست آورده است‌ وی از ورزشکاران ایرانی است که از نوجوانی و بدون مربی توانسته به پله های ترقی و موفقیت دست یابد.

این قهرمان پرورش اندام کشورمان می گوید: ۷ سال پشت در تیم ملی بودم تا توانستم وارد اردوهای تیم ملی بشوم.

از مهمترین عناوین او ۷ قهرمانی کشور ۲ قهرمانی جهان در اسپانیا، نایب قهرمانی جام الماس و یک قهرمانی اوکراین را می توان نام برد.

همسر حسین کلاته کیست

از وضعیت تاهل کلاته اطلاعاتی در دسترس نیست.

حسین کلاته و همسرش

همچنین بخوانید: بیوگرافی مجید جامه بزرگ بدنساز و همسرش + عکس های خانوادگی و مسابقات محرومیت

ماجرای فیلم درگیری حسین کلاته و مجید جامه بزرگ

در پایان رقابت های بدنسازی قهرمانی جهان در اسپانیا در سال ۲۰۲۱ که با قهرمانی ایران همراه بود، دو ملی پوش پرورش اندام ایران هنگام عزیمت تیم به فرودگاه اسپانیا برای بازگشت به ایران، در اتوبوس با یکدیگر درگیر شدند.

این دو ملی پوش که در یک وزن مشترک در رقابت های جهانی اسپانیا حضور داشتند، در حضور دیگر اعضای تیم شدیدا با یکدیگر درگیر شدند که این درگیری، آسیب دیدگی و خونریزی از ناحیه سر یکی از آن ها را در پی داشت و ورزشکار مضروب نیز پس از بانداژ سر به همراه دیگر ملی پوشان عارم تهران شد.

وی سپس به محض ورود به تهران، توسط ماشین شخصی رییس فدراسیون و به اتفاق پزشک تیم ملی به بیمارستان طالقانی ولنجک منتقل شد و محل آسیب دیدگی در ناحیه سر این ورزشکار ۳ بخیه خورد.

ماجرای فیلم درگیری حسیت کلاته و مجید جامه بزرگ

علت محرومیت

کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی، حسین کلاته و مجید جامه بزرگ را به مدت یک سال از مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم کرد.

طبق اعلام کمیته انضباطی هر کدام از این دو ورزشکار به مدت یک سال از حضور در کلیه مسابقات داخلی و بین المللی محروم شدند.

این رای ظرف مدت بیست روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته تجدید نظر فدراسیون است.

عکس های جدید شخصی حسین کلاته ملی پوش پرورش اندام

عکسهای جدید حسین کلاته

عکسص های شخصی حسین کلاته قهرمان پرورش اندام

عکس ها و تصاویر حسین کلاته بدنساز ایرانی

مسابقات حسین کلاته

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این ورزشکار عزیز را در اینستاگرام با نشانی دنبال کنید

نظرات