همه جا با فرادرس
اکسکوینو

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ بعلت آلودگی و کرونا و بارش

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ به دلیل آلودگی و سرما و بارندگی و کرونا در شهرهای تهران و اصفهان و کرمان و تبریز و ارومیه و کرج و قزوین و مشهد و کردستان و سلماس و آذربایجان غربی و شرقی و … آیا فردا سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ مدارس اصفهان و تهران و استان ها تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ۷ دی ۱۴۰۰ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 7 دی 1400 به دلیل آلودگی و کرونا و بارش

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ به دلیل آلودگی و کرونا و بارش

با توجه به آلودگی هوا در اصفهان و کلانشهرها و تهران و بارش برف سنگین در برخی شهرهای کشور و برودت هوا و همچنین شیوع کرونا تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ در اصفهان اعلام شد و دیگر شهرها نیز تا ساعاتی دیگر در خبرهای جدید در همین بخش خبری روزرسانی می کنیم

در حال بروزاسانی و ….

تعطیلی مدارس اصفهان فردا سه شنیه به علت آلودگی هوا

🔹️مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تمام واحدهای آموزشی فردا سه شنبه ۷ دی ماه تعطیل است.

محسن ژیان‌پور در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: بر اساس مصوبه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا، فعالیت حضوری دانش‌آموزان در تمام واحدهای آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، آموزشگاه‌های زبان، علمی آزاد و مدارس استثنایی و مهدهای کودک در ۱۱ شهر استان تعطیل است.

وی افزود: آموزش حضوری در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی‌شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فولادشهر، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل، نجف آباد فردا سه‌شنبه هفتم دی ماه تعطیل و بر همین اساس همه کلاس‌ها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

امتحانات دانش آموزان در شرایط کرونایی

امتحانات دانش آموزان امسال حضوری برگزار می شود و مسئولان مدارس به همراه بازرسان وزارت بهداشت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی نظارت کامل دارند

نظرات