همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی سحر زیبایی خواننده سنتی و همسرش شاهو فلاحی + خانواده و عکس ها و آثار

1

سحر زیبایی کیست, بیوگرافی و سوابق سحر زیبایی خواننده سنتی و همسرش شاهو فلاحی (از ایران تا مهاجرت و ازدواج) + خانواده و عکس های شخصی و اینستاگرامی و زندگی شخصی و بیوگرافی سحر زیبایی همسر شاهو فلاحی و پیج اینستاگرام و سن و محل تولد سحر زیبایی مدرس آواز و سنتی خوان در ادامه از این بخش دریافت کنید

بیوگرافی سحر زیبایی خواننده سنتی و همسرش شاهو فلاحی + خانواده و عکس ها و آثار و پیج اینستاگرام

بیوگرافی سحر زیبایی همسر شاهو فلاحی

سحر زیبایی, (sahar zibaei) خواننده سنتی خوان و مدرس آواز متولد ۱۲ اسفند ۱۳۷۲ در کردستان است. او که خوانندگی را از ایران آغاز کرده، اصالتا کورد بوده و حالا به خارج از کشور مهاجرت کرده و به تازگی با شاهو فلاحی مجری تلویزیون ازدواج کرده است.

خانواده و زندگی شخصی

وی در خانواده کم جمعیت و چهار نفره و اصاتل کورد به دنیا امده و یک خواهر دارد

عکس شاهو فلاحی همسر سحر

بیوگرافی سحر زیبایی خواننده سنتی همسر شاهو فلاحی

سوابق موسیقی

خانم زیبایی یکی از خوانندگان ایرانی و نوازندگان بانوی ایرانی است که در زمینه موسیقی سنتی و کلاسیک فعالیت دارد و مدتی نیز در آموزشگاه موسیقی پیکولو به تدرس موسیقی سنتی مشغول بود.

ایشان عضو گروه موسیقی گروه ما است و تاکنون چندین آهنگ و ترانه به زبان های مختلف وارد بازار کرده و کنسرت های معتددی در کشورهای دیگر اروپایی نیزبه همراه گروه ماه به سرپرستی اساد مجید درخشانی برگزار کرده است.

ازدواج و همسر سحر زیبایی کیست

ازدواج و همسر سحر زیبایی کیست

این خواننده ایرانی به تازگی با شاهو فلاحی مجری و گوینده ازدواج کرده است. خانم زیبایی با انتشار عکسی دو نفره با همسرش شاهو فلاحی خبر از ازدواجش داد.

او با انتشار تصویری دونفره با همسرش شاهو فلاحی نوشت: من و تو… من با تو معنی واقعی یکی شدن رو فهمیدم معنی واقعی معرفت، صداقت، مهر و محبت، با تو بهترین خودم شدم به خودم نزدیکترم بیشتر از همیشه.

مرد خوب من… یار نازنینم…

بابت همه سختی هایی که کشیدی، تمام شب و روزها و ماه های سختی که گذروندی تا بتونیم یک روزی کنار هم باشیم و کنار هم آروم بگیریم ازت ممنونم و تمام حال خوب رو به تو مدیونم

به از این چه شادمانی که تو جانی و جهانی

شاهو فلاحی متولد ۲۶ خرداد ۱۳۶۷ اهل کرمانشاه و اصالتا کورد است و در زمینه مجریگری و اجرا در تلویزیون شبکه ماهواره ای فعالیت دارد.

همچنین ببینید: بیوگرافی آرین بهاری خواننده و همسرش پردیس فاطمی +عکس های خانوادگی و اینستاگرام

بیوگرافی سحر زیبایی

سحر زیبایی

عکس های اینستاگرامی سحر زیبایی

 

عکس های خانوادگی سحر زیبایی در کنار خواهر و پدر و مادرش

عکس های خانوادگی سحر زیبایی در کنار خواهر و پدر و مادرش

1 دیدگاه در “بیوگرافی سحر زیبایی خواننده سنتی و همسرش شاهو فلاحی + خانواده و عکس ها و آثار

  1. فاطیما گفت:

    خوشبخت بشین خیلی بهمدیگه میایین

نظرات