چگونه همراه کارت پرداخت‌های شما را راحت و دلچسب می‌کند؟

0

همراه کارت یک اپلیکیشن پرداخت است که در حال حاضر حدود ۱۵ میلیون کاربر دارد و خدمات مختلفی را به آنها ارائه می‌دهد؛ از جمله: کارت به کارت از مبدا ۳۲ بانک، دریافت موجودی، خرید شارژ و بسته اینترنت، استعلام و پرداخت قبض‌های خدماتی، خدمات خودرو، خرید و استعلام قیمت بیمه شخص ثالث و … .

 برنامه همراه کارت

همراه کارت همواره در تلاش بوده است که با استفاده از طراحی و ui/ux جذاب، تجربه پرداخت راحت و دلچسبی را برای کاربران خود فرآهم کند. در همین راستا یک سری قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را به اپلیکیشن اضافه کرده است که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

 

تشخیص و جایگذاری خودکار رمز پویا

رمز پویا، امنیت تراکنش‌های ما را بالا می‌برد؛ اما به خاطر سپردن رمز پویایی که از طریق پیامک ارسال می‌شود، یکی از چالش‌هایی است که شاید تا به حال با آن روبه‌رو شده باشید. در نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت برای گوشی‌های اندوریدی، قابلیت تشخیص و جایگذاری خودکار رمز پویا را اضافه کرده‌ایم تا بتوانید تراکنش‌های راحت‌تری داشته باشید.

برنامه همراه کارت

ویجت خرید شارژ و بسته اینترنت

یکی از هدف‌های اصلی همراه کارت این است که تجربه کاربری آسان و دلچسبی را برای کاربران خود به ارمغان آورد. انتشار ویجت همراه کارت نیز در راستای همین هدف بوده است. این ویجت بر روی گوشی‌های اندورید و ios قابل نصب است و با استفاده از آن می‌توان تنها با یک کلیک شارژ و بسته اینترنت خرید.

برنامه همراه کارت

تشخیص و جایگذاری خودکار شماره کارت مقصد

در هنگام کارت به کارت، وارد کردن ۱۶ رقم شماره کارت مقصد به صورت دستی کمی سخت بوده و یکی از چالش‌های همیشگی افراد در زمان انتقال وجه است. به همین خاطر همراه کارت راه‌حل‌هایی ارائه داده است تا بتوانید تجربه راحت و بهتری در استفاده از خدمات پرداخت و کارت به کارت داشته باشید.

از این‌رو، همراه کارت در نسخه جدید خود، قابلیت تشخیص و جایگذاری خودکار شماره کارت کپی شده را اضافه کرده، تا کارت به کارت راحت‌تر و دلچسب‌تر از همیشه باشد.

استفاده از این قابلیت به این صورت است: فرض کنید شما شماره کارت پیامک شده را کپی می‌کنید. زمانی که می‌خواهید کارت به کارت کنید و بر روی شماره کارت مقصد کلیک می‌کنید، شماره کارت به صورت خودکار تشخیص داده شده و با کلیک بر روی آن به صورت خودکار در قسمت کارت مقصد جایگذاری می‌شود.

برنامه همراه کارت

برای کسب اطلاعات و بررسی بیشتر می‌توانید به وبسایت همراه کارت به آدرس https://hamrahcard.ir/ مراجعه کنید.

اسکن کارت بانکی، قبض و بارکدهای دو بعدی

اسکن با استفاده از دوربین گوشی موبایل، تجربه کاربری ساده و جذابی را برای ما فراهم می‌کند. با استفاده از این قابلیت در همراه کارت می‌توانید بارکدهای دو بعدی (QR-Code)، قبض‌ها و کارت‌های بانکی خود را اسکن کنید تا به این طریق ثبت اطلاعات کارت بانکی، کارت به کارت، پرداخت قبوض و پرداخت‌های اینترنتی شما راحت‌تر و سریع‌تر شود.

تعامل مالی با مخاطبین

منوی مخاطبین همراه کارت برخی قابلیت‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌­دهد. با ورود به این بخش، لیست دوستان همراه کارتی خود را مشاهده می‌کنید. در صفحه هر کاربر، می توانید تراکنش‌های مالی مرتبط به آن شخص را انجام دهید که عبارتند از:

کارت به کارت: انتقال وجه به شخص موردنظر

درخواست پول: ارسال درخواست پول برای مخاطب

شارژ و بسته اینترنت: خرید شارژ و بسته اینترنت (شارژ و بسته اینترنت ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل موبایل) برای شماره مخاطب

برنامه همراه کارت

تشخیص و جایگذاری خودکار شناسه قبض و پرداخت از روی متن پیامک

این ویژگی در زمان استعلام و  پرداخت قبض آب، گاز، برق، موبایل، تلفن ثابت، جریمه رانندگی و استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی به کار شما می‌آید و پرداخت شما را بسیار راحت می‌کند. در این روش استعلام و پرداخت قبض بایستی پیامک قبض دریافتی را در قسمت مربوطه paste کنید. اپلیکیشن به صورت خودکار، شناسه قبض و شناسه پرداخت را از روی پیامک تشخیص داده و به صورت خودکار جایگذاری کرده و به این طریق پرداخت قبض را برای شما آسان و سریع می‌کند.

برنامه همراه کارت

تکرار تراکنش

بعد از انجام هر تراکنش در همراه کارت، یک رسید پرداخت به شما نمایش داده می‌شود. در انتهای آن رسید گزینه‌ای به نام «تکرار تراکنش» وجود دارد که با استفاده از آن دیگر نیازی به ورود مجدد اطلاعات تراکنش مربوطه مانند شماره کارت مقصد و مبلغ در انتقال وجه کارت به کارت، مبلغ، نوع بسته، شماره موبایل در هنگام خرید شارژ و بسته اینترنت و … نیست.

برنامه همراه کارت

تقویم پرداخت‌ها

کاربران با ورود به بخش تنظیمات اپلیکیشن همراه کارت می‌توانند تقویم سالانه را مشاهده کنند. با لمس هر روز و با انتخاب گزینه (+) می‌توانید رویدادهای مالی خود (پرداخت قسط بانکی، پرداخت قبوض از جمله پرداخت قبض موبایل، کرایه خانه و …) را در تقویم همراه کارت ذخیره کنید. همراه کارت در زمان مقرر، رویدادهای مالی ثبت شده را به شما یادآوری می‌کند.

نظرات