بیوگرافی ایرج ملکی کارگردان معروف اینستاگرامی و همسرش + خانواده و شغل و آثار

0

بیوگرافی ایرج ملکی بازیگر و کارگردان معروف اینستاگرامی و همسر و فرزندانش + عکس های خانوادگی و شغل و کلیپ ها

بیوگرافی و سوابق ایرج ملکی چهره اینستاگرامی و همسر و فرزندانش از فیلم مزاحمت تا شهرت + عکس های خانوادگی و شغل اصلی ایرج ملکی معروف به استاد ملکی و سوابق هنری ایرج ملکی کارگردان و بازیگر اینستاگرامی از کرمانشاه تا کارگردانی ویدئو کلیپ در اینستاگرام همراه با معرفی خواهرزاده اش مونا ملکی و خانواده و ماجرای ازدواج ایرج ملکی بازیگر اینستاگرامی و همسرش تا پیج اینستاگرام و بازی در رئالیتی شو جوکر را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی ایرج ملکی کارگردان معروف اینستاگرامی و همسرش + خانواده و شغل و کلیپ ها و پیج اینستاگرام

بیوگرافی ایرج ملکی

ایرج ملکی, (iraj maleki), متولد سال ۱۳۵۲ در کرمانشاه, بازیگر و کارگردان و نویسنده است, او که دارای لیسانس روابط عمومی و مهندسی کامپیوتر و فوق لیسانس علوم ارتباطات اجتماعی است، با بازی در کلیپ های طنز در آپارات و شبکه اجتماعی اینستاگرام به شهرت رسید و حالا یکی از چهره های معروف در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی است که به نام استاد ملکی مشهور است.

ازدواج و همسرش

درباره ازدواج و همسر و فرزندان و وضعیت متاهل و مجرد بودن ایشان خبری منتشر نشده و خود او نیز علاقه ای به لو دادن زندگی خصوصی خود نیست

بیوگرافی ایرج ملکی کارگردان فیلم مزاحمت

از شروع تا شهرت

ملکی کارش را در زمینه هنری و فیلمسازی با ساخت کلیپ های طنز و که آپلود در سایت آپارات و صفحه اینستاگرامش از سال ۱۳۸۶ شروع کرد و با بازی در فیلم مزاحمت به شهرت رسید

او بعد از موفقیت در کلیپ مزاحمت با بازی خواهرزاده اش به نام مونا ملکی خیلی زود به چهره معروف تبدیل شد و مزاحمت ۲ را نیز کارگردانی کرد.

فیلم مزاحمت با اینکه در دسته آثار بسیار سطحی و غیر کارشناسانه ای قرارداشت، اما توانست نظرها را به خود جلب کند و به یکی از پربازدیدترین کلیپ های آن زمان تبدیل شود

زندگینامه ایرج ملکی معروف به استاد ملکی فیلمساز اینستالگرامی

ملکی در مصاحبه ای گفته که همه فیلم ها و کلیپ ها با هزینه شخصی می سازد و شغل اصلی اس نیز کارمند وزارت نیرو می باشد و صرفا برای سرگرمی و علاقه به سینما و کارگردانی فعالیت در اینستاگرام را ادامه می دهد.

او در برنامه ایرانیوم با اجرای مجید افشاری به عنوان مهمان حضور داشت که همراه با مونا ملکی خواهرزاده اش برای روز سینما دعوت شده است که باعث انتقادهایی در بین کاربران شبکه ها مجازی شد.

آدرس صفحه اینستاگرام ایرج ملکی

iraj.malleki

آدرس صفحه اینستاگرام ایرج ملکی

مونا ملکی خواهرزاده ایرج ملکی کیست؟

مونا ملکی برادر زاده ایرج ملکی ، کارگردان معروف شبکه های مجازی است که با بازی در فیلم مزاحمت با دیالوگ معروف چطور به تو گیر ندادند راستی مریم، در کنار عموی خود به شهرت رسید. مونا ملکی مدتی است که ازدواج کرده و متاهل می باشد و یک دختر به نام مریم دارد که عکسی با همسرش را در زیر مشاهده می کنید.

مونا ملکی و همسرش

مونا ملکی خواهرزاده ایرج ملکی کیست؟

همچنین ببینید: بیوگرافی و عکس های خابی لیم تیک تاک و همسرش +خانواده و شغل کابی لیم

جدید فیلم و سریال های این هنرمند

او در جدیدترین فعالیت هنری خود در رئالیتی شو جوکر به تهیه کنندگی احسان علیخانی در آذر ۱۴۰۰ بازی کرده که بسیار مورد توجه قرار گرفت. استاد ملکی در نقش زامبی در کنار سام درخشانی و غلامرضا نیکخواه و سیامک انصاری و سهیل مستجابیان و …. در مسابقه جوکر در شبکه خانگی ایفای نقش کرده است.

عکس های شخصی ایرج ملکی بازیگر مسابقه جوکر

دانلود کلیپ های جدید استاد ملکی

عکس های ایرج و همسرش

نظرات