بیوگرافی عبدالعظیم بدخشی بوکسور افغانی MMA و همسرش +عکس و مسابقه و اینستاگرام

0

بیوگرافی عبدالعظیم بدخشی بوکسور افغانی MMA و همسرش +عکس و مسابقه و اینستاگرام

بیوگرافی و سوابق عبدالعظیم بدخشی بوکسور افغانی و قهرمان MMA و همسرش +عکس و مسابقه عبدالعظیم بدخشی و پیج اینستاگرام عبدالعظیم بدخشی ورزشکار مسابقات آزاد و و داخل قفس با زندگی شخصی و ورزشی عبدالعظیم بدخشی قهرمان MMA افغانستانی از شروع بوکس تا مبارزات داخل قفس همراه با تصاویر و سن و محل تولد و خانواده و افتخاراتش را از مجله حرف تازه دانلود کنید

بیوگرافی عبدالعظیم بدخشی بوکسور MMA افغانی و همسرش +عکس و مسابقه و پیج اینستاگرام

بیوگرافی عبدالعظیم بدخشی

عبدالعظیم بدخشی, متولد سال ۱۳۷۴ در بدخش افغانستان, بوکسور و ورزشکار مبارزات آزاد و داخل قفس است. او دارای وزن ۷۷ کیلوگرم و قد ۱۷۴ سانتی متر است و در طول فعالیت خود توانسته موفقیت ها و مدال های متعددی را به دست آورد. او در دسامبر ۲۰۲۱ توانست حیف خود از برزیل ناک اوت کند و مدال قهرمانی مسابقات آزاد را کسب کند.

او برادر عبدالکریم بدخشی دیگر ورزشکار و بوکسور افغانستانی است.

بیوگرافی عبدالعظیم بدخشی

ازدواج و همسرش

او ازدواج کرده و متاهل می باشد و عکسی با پسرش در پیج اینستاگرامش منتشر کرده که در زیر مشاهده کنید

عکس های خانوادگی عبدالعظیم بدخشی بوکسور افغانی

سوابق از شروع بوکس تا قهرمان جهان

بدخشی ورزشکار رشته بوکس اهل بدخش افغانستان، اصالت هندی دارد و حالا برای آلمان مسابقه میدهد و تاکنون در ۱۸ مسابقه حضور داشته است و در کارنامه او ، یازده پیروزی و تنها سه شکست دیده میشود

عبدالعظیم، تاکنون در مسابقات سازمان جهانی عقاب، در برابر دینس کاناکوف روسی قرار گرفته و همچنین در سازمان مبارزات آزاد Brave  “سازمان مبارزات بِرَو کامبت فدریشن” بود برابر حریف‌اش احمد مگومدوف از روسیه در وزن ۷۷ کیلوگرم قرار گرفت که در نهایت تن به شکست داد.

همچنین ببینید: بیوگرافی جاستین تورنتون بوکسور از شروع MMA تا درگذشت + عکس ها و سوابق

زندگینامه عبدالعظیم بدخشی قهرمان مسابقات آزاد MMA سال 2021

قهرمان مسابقات آزاد MMA سال ۲۰۲۱

بدخشی مبارز MMA افغانستان در مسابقه نهایی سازمان MFN که شهر حیدرآباد هندوستان برگزار شد، حریف برزیلی‌اش را ناک اوت کرد.

این مسابقه ساعت هشت و سی دقیقه ۹ دسامبر ۲۰۲۱ در شهر حیدرآباد هند برگزار شد، بدخشی در مسابقه مرکزی با مارسلو گواریلها وارد نبرد شد، در روند اول دو طرف تن به تن مبارزه کردند اما بدخشی نسبت به حریف‌اش یک سر و گردن بهتر بود.
سرانجام در دقیقه دوم راوند دوم حریف‌اش را در روی کیچ گیر کرد و با چند بار ضربه زدن به صورت وی، او را در نهایت ناک اوت کرد تا پیروز مسابقه شناخته شود.

عبدالعظیم بدخشی در مصاحبه و گفت و گوی خود بعد از پیروزی گفت: “من این مسابقه را به تمام مردم رنج‌دیده افغانستان که در این روزها درد و رنج دارند، من یک خوشی کوچک به آنها تقدیم کنم، از طرف من پذیرا باشند.”

عکس های جدید اینستاگرامی عبدالعظیم بدخشی

تصاویر عبدالعظیم بدخشی قهرمان مسابقات آزاد MMA سال 2021

عبدالعظیم بدخشی

عکس های جدید اینستاگرامی عبدالعظیم بدخشی بکسور افغانی

مسابقات عبدالعظیم بدخشی

نظرات