آرین بهاری خواننده پازل بند ازدواج کرد +عکس و بیوگرافی همسر آرین بهاری کیست

0

آرین بهاری خواننده پازل بند با پردیس فاطمی مدل اینستاگرامی ازدواج کرد +عکس و بیوگرافی همسر آرین بهاری کیست؟ پردیس فاطمی عکس های عقد و ازدواجش با آرین بهاری خواننده پازل بند را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از آشنایی تا ازدواجش را لو داد. در ادامه عکس های عقد و ازدواج آرین بهاری و پردیس فاطمی چهره اینستاگرامی و ماجرای آشنایی و ازدواجش در ۱۳ آذر ۱۴۰۰ و سن و قد و فیلم و عکس ازدواج و اسم همسر آرین بهاری را در ادامه در این بخش میخوانید

آرین بهاری خواننده پازل بند ازدواج کرد +عکس و بیوگرافی همسر آرین بهاری کیست

آرین بهاری خواننده پازل بند ازدواج کرد +عکس و بیوگرافی همسر آرین بهاری کیست

پردیس فاطمی همسر آرین بهاری عکس های عقد و ازدواجش با آرین بهاری خواننده پازل بند را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از آشنایی تا ازدواجش را لو داد. او گفت در یک پروژه کاری برای دابسمش با هم همکاری کردیم و بعد از مدتی به هم علاقه مند شدیم و ازدواج کردیم.

خانواده هر دوتای ما از رابطه دوستی ما خبر داشتند و این مدت خانواده من از آرین خوششان آمد و پدرم میگفت کاش آرین دامادم بشه

او همچنین گفت آرین در مدت دوستی بسیار پسر خوب و نجیبی بود و بعد از دعوت به کنسرتش رابطه ما صمیمی تر شد و حالا نیز با هم عقد کردیم.

عکس و فیلم آرین بهاری خواننده پازل بند ازدواج کرد +عکس و بیوگرافی همسر آرین بهاری کیست

گفتنی است که آرین بهاری خواننده جوان پاپ متولد سال ۱۳۷۷ در تهران است که کارش را از سال ۸۸ آغاز کرد و با گروه پازل بند از سال ۹۰ همکاری می کند. این خواننده کشورمان به تازگی متاهل شده و با پردیس فاطمی مدل تبلیغاتی و بلاگر معروف اینستاگرامی ازدواج کرده است.

پردیس فاطمی بلاگر معروف با انتشار تصاویر زیر نوشت:

خیلی خوشحالم که میتونم این لحظرو باهاتون شریک بشم ,مرسی بخاطر تمام آرزو های قشنگی که برای ما شدن من و آرین کردید

وی در ابتدای فعالیت خود بدون مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار می‌کرد تا زمانی که با همکاری علی رهبری و مهران عباسی گروه پازل را تشکیل دادند.

پردیس فاطمی همسر آرین بهاری خواننده پازل بند کیست

در حال حاضر او تنظیم‌کننده گروه پازل است که در کارنامه خود تنظیم‌های و ریمیکسهای بسیاری خارج از حیطه گروه خود را بر عهده داشته‌است. همچنین او از آهنگ‌های «صاف و ساده و ببینیم همو» به جمع خوانندگان پازل بند اضافه شده‌است. یکی از کارهای او این است که ملودی و ریمیکس‌های خود از قطعات پازل بند را در کنسرت‌های این گروه پخش می‌کند.

پردیس فاطمی کیست

پردیس فاطمی یکی از چهره‌هاي‌ اینستاگرامی اسـت کـه متولد ۱۴ خرداد ۱۳۷۴ در تهران می باشد. او فارغ التحصیل لیسانس هنر از دانشگاه فنی و حرفه‌ای می باشد که چند سالی است در زمینه مدل و تبلیغات در اینستاگرما فعالیت دارد.

نظرات