ماجرا و علت چاقوکشی و درگیری وحشتناک در مسابقات کشتی اردبیل +عکس و فیلم

1

فیلم چاقوکشی و درگیری در مسابقات کشتی اردبیل +عکس و علت دعوا و درگیری خونین در مسابقات کشتی اردبیل بین کشتی گیران و تماشاگران و طرفدارانشان در خانه کشتی اردیبل را ببینید

فیلم چاقوکشی و درگیری وحشتناک در مسابقات کشتی اردبیل +عکس و علت دعوا

فیلم چاقوکشی و درگیری در مسابقات کشتی اردبیل +عکس و علت دعوا

ساعاتی پیش مسابقات کشتی قهرمانی استان اردبیل با جنجال و درگیری خونین بین کشتی‌گیران و تماشاگران به پایان رسید و زد و خورد بین کشتی گیران و طرفدارانشان، باعث زخمی شدن چند نفر با چاقو و اجسام سخت شد

هنوز فیلم درگیری منتشر نشده و بعدا بروزرسانی میشود
یک نفر هم بر اثر اصابت چاقو از ناحیه صورت دچار جراحت عمیق شد که بلافاصله به بیمارستان انتقال داده شد. فرد ضارب نیز از سوی ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد و پس از یک شب حضور در بازداشتگاه، با وثیقه سنگین تا رسیدگی قانونی آزاد شد.

ماجرا و علت درگیری در مسابقات کشتی اردبیل

مسابقات کشتی قهرمانی استان اردبیل با درگیریِ چند نفر در خانه کشتی اردبیل به حاشیه کشیده شد.

رقابت‌های قهرمانی کشتی استان اردبیل که با درگیریِ چند نفر در خانه کشتی اردبیل همراه بود، با ورود پلیس و آرام شدنِ اوضاع، ادامه یافت و به پایان رسید.

رئیس هیئت کشتی اردبیل گفت: یکی از افراد، با انگیزه شخصی و در دقایقِ پایانیِ این مسابقات و با همراهی تعدادی دیگر از افراد، به یک نفر حمله و وی را از ناحیه صورت زخمی کردند.

عبدالرضا اقبال افزود: با مداخله پلیس، خاطیان دستگیر شدند و مصدوم به بیمارستانِ فاطمی اردبیل منتقل شد.

وی گفت: صورتِ مصدوم در بیمارستان بخیه زده شد و با بهبودی مرخص شد.

فیلم درگیری وحشتناک در مسابقات کشتی اردبیل

برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل هم گفت: این درگیری هیچ ارتباطی به روند و نتیجه مسابقات کشتی قهرمانی استان نداشت و انگیزه ضاربان فقط خصومت شخصی بود.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل گفت: این درگیری که بین سه تن از تماشاگران و نوجوانان اتفاق افتاد، باعث مصدومیتِ جزئیِ یک نفر و انتقال وی به بیمارستان و درمان سرپایی وی شد.

سرهنگ منیر افزود: دو نفر از خاطیان هم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی همچنین گفت: برای برگزاری این دوره از مسابقات با این تعداد تماشگار هیچ مکاتبه و هماهنگی برای حضورِ نیروی انتظامی انجام نشده بود و پلیسِ شهرستان اردبیل بنابه وظیفه در سالن برگزاری مسابقات حضور یافت.

برگزاری مسابقات استانی و برنامه های اجتماعی که با حضور تعداد زیادی از مردم برگزار می شود، نیازمند هماهنگی و مکاتبات لازم با دستگاههای انتظامی، امدادی و بهداشتی برای رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در دوران شیوع کرونا و پیشگیری از گسترش ابتلا به این ویروس مهلک است.

گفتنی است برخی پایگاههای غیرخبری و غیر رسمی با دامن زدن به حواشی این مسابقات، سعی در بزرگنمایی این درگیری جزئی داشتند.

رقابت‌های قهرمانی کشتی استان اردبیل جمعه ۱۲ آذر در خانه کشتی اردبیل برگزار و با معرفی برترین ها به پایان رسید.

همچنین ببینید: فیلم کامل / توهین جنجالی شهاب مرادی به مشهدی ها و واکنش ها را ببییند 

ماجرا و علت درگیری خونین در مسابقات کشتی اردبیل +عکس و علت دعوا

علت دعوا و درگیری و چاقوکشی

عبدالرضا اقبال رییس هیات کشی استان اردبیل در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره اظهار کرد: ۲ کشتی‌گیر که از مسابقات سال قبل با هم خصومت شخصی داشتند باعث و بانی این درگیری شدند و کار به درگیری شدید میان آن‌ها و طرفداران‌شان انجامید.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به استفاده از سلاح سرد در این درگیری‌ها، چرا نسبت به تفتیش بدنی تماشاگران برای حضور در سالن مسابقات، اقدام نشده است، خاطرنشان کرد: بله متاسفانه این کار انجام نشد. به هر حال این حادثه تلخ برای ما تجربه شد تا در رویدادهای بعدی جلوی این قبیل اتفاقات را بگیریم. تفتیش بدنی تماشاگران پیشنهاد خوبی است و از این پس قطعا این موضوع رعایت خواهد شد.

1 دیدگاه در “ماجرا و علت چاقوکشی و درگیری وحشتناک در مسابقات کشتی اردبیل +عکس و فیلم

  1. ناشناس گفت:

    قوم نژاد پرست تهش همینه حالا یه کشتی گیر خوبم ندارن

نظرات