اکسکینو

فیلم کامل / توهین جنجالی شهاب مرادی به مشهدی ها و واکنش ها را ببییند

1

ماجرای فیلم توهین شهاب مرادی به مشهدی ها و واکنش ها و استوری عذرخواهی شهاب مرادی از مشهدی ها را در ادامه این بخش با فیلم توهین شهاب مرادی به مردم مشهد را ببینید

فیلم کامل / توهین جنجالی شهاب مرادی به مشهدی ها و واکنش ها را ببییند

فیلم کامل / توهین جنجالی شهاب مرادی به مشهدی ها و واکنش ها را ببییند

شهاب مرادی به تازگی مهمان برنامه زنده شبکه سه بود و اظهارات عجیب و جنجالی او درباه مردم مشهد خبرساز شده و برای ایشان حاشیه درست شد، تا جایی که فیلم توهین شهاب مرادی به مشهدی ها در حال انتشار در شبکه های مجازی است و واکنش های کاربران را در پی داشته است.

ویدئویی از برنامه زنده شبکه ۳ در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که در آن حجت الاسلام مرادی در حالت شوخی و جدی می گوید، بین مرگ و همکاری با مشهدی‌ها، مرگ خیلی شیرین‌تر است!

 

عذرخواهی شهاب مرادی از مردم مشهد

این سخنان شهاب مرادی در حالی گفته شد که مجری برنامه در حال خندیدن است. ناگفته نماند بعد از واکنش کاربران در شبکه های اجتماعی شهاب مرادی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «هرچند کلی از مشهدی های عزیز تعریف کردم اما ظاهرا سوء برداشت شده، با کمال احترام و تواضع عذر خواهی می کنم.»

فیلم کامل توهین جنجالی شهاب مرادی به مشهدی ها

همچنین ببینید: فیلم کامل / ماجرای فیلم تبلیغاتی توهین آمیز رامبد جوان درباره گرونی و رژیم + واکنش ها

واکنش کاربران

برخی کامنت ها و نظر کاربران شبکه های اجتماعی را در زیر بخوانید:

گفت بعضی از مشهدی ها نه همشون

دوباره با دقت نگاه کنید

گفت همکاری با بعضی از مشهدی ها !!!!

*****

انصاف داشته باشید، ایشون توی فیلم میگه بعضی از مشهدی ها.
که این حرف نه تنها در مورد مشهدی ها بلکه در مورد بعض مردم بسیاری از شهرهای دیگه هم درسته.
بیخود جنجال به پا میکنید.

****

حاج آقا میخ رو زدی به دیوار حالا بکشیش هم ردش می مونه تازه توی رسانه ملی به مشهدی ها توهین کردی، حالا توی اینستاگرام عذرخواهی می کنی!

****

از آقای مرادی که سال ها درس داده و منبر رفته انتظار می رفت به مسائلی که برای مردم مهمه توجه داشته باشه و این جوری باعث خدشه دار شدن روحیه اجتماعی نشه

****

باید از آقای مرادی پرسید، این همه گفتید برای قلم انسان ها توی قبر، پاسخ باید داد، برای توهین و تمسخر پاسخ لازم نیست که این جوری درباره مشهدی ها حرف می زنی؟!»

***

یک عضو شورای شهر مشهد هم نوشت: «اگر از توهین شهاب مرادی به مشهدی ها بگذریم، آقای رئیس محترم صدا و سیما، لطفا با مجری بی ادب تان که در برابر توهین های جناب مرادی به مشهدی ها، از ته دل می خندد و هیچ اعتراضی ندارد، برخورد کنی

****

1 دیدگاه در “فیلم کامل / توهین جنجالی شهاب مرادی به مشهدی ها و واکنش ها را ببییند

  1. فخری گفت:

    خر نمی توانی بزنی پالانش میزنی در برابر شهاب کم آوردی مجری چکار کنه

نظرات