کافه فالوور

بیوگرافی حسام حسنی بازیگر و همسرش +زندگی شخصی و هنری و اینستاگرام

0

بیوگرافی حسام حسنی بازیگر و همسرش +عکس و زندگی شخصی هنری و اینستاگرام

بیوگرافی حسام حسنی بازیگر و همسرش + عکس های جدید خانوادگی و اینستاگرام همراه با سوابق هنری از تئاتر تا شهرت در نقش مجتبی در سریال سر دلبران و فیلم شناسی و زندگی شخصی و هنری حسام حسنی بازیگر ایرانی و همسرش و ماجرای ازدواج و همسرش و نشانی اینستاگرام اصلی حسام حسنی را در ادامه به مناسبت بازی در سریال خط مقدم در سال ۱۴۰۰ را از مجله حرف تازه دانلود کنید.

بیوگرافی حسام حسنی بازیگر و همسرش +زندگی شخصی و هنری و اینستاگرام

بیوگرافی حسام حسنی بازیگر

حسام حسنی, (Hesam Hassani) متولد ۷ تیر ۱۳۷۳ در تهران است. او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزین اهل ایران است که در رشته روانشناسی عمومی از دانشگاه آزاد تهران فارغ التحصیل شده است. او با بازی در نقش (مجتبی) در سریال سر دلبران به مخاطبان معرفی شد

ازدواج و همسر حسام حسنی

از زندگی خصوصی و شخصی این بازیگر اطلاعی در دست نیست و بسیار هنرمند بی حاشیه ای می باشد

یوگرافی حسام حسنی بازیگر و همسرش +عکس و زندگی شخصی هنری و اینستاگرام

سوابق بازیگری

آقای حسنی بازیگری را از دوران مدرسه، با با بازی در نمایش های دانش آموزی آغاز کرده و سپس بطور حرفه ای وارد سینما و تلویزیون شده است و تاکنون در فیلم بادیگارد و فیلم ایستاده در غبار و .. حضور داشته است.

حسام حسنی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و دانش آموخته رشته روانشناسی عمومی در مقطع ارشد از دانشگاه آزاد تهران است و بیش از ده سال است که در زمینه بازیگری تیاتر فعالیت می کند.حسام حسنی نخستین بار با حضور مقابل دوربین فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا سینمای حرفه ای را تجربه کرد و بعد از آن در فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» نیز مقابل دوربین رفت.او با بازی در سریال «سر دلبران» به چهره ای شناخته شده برای مخاطبان تلویزیونی مبدل شد.

گفتنی است که ایشان فعالیت چندانی در عرصه بازیگری ندارد و در  کارنامه هنری او تعداد کمی فیلم و سریال دبده میشود.

زندگینامه حسام حسنی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون ایران

سریال خط مقدم

حسام حسنی بعد از بازی در سریال سر دلبران چند سالی در فیلم و سریالی دیده نشد و حالا در سال ۱۴۰۰ در جدیدترین اثر هنری خود در سریال خط مقدم بازی کرده است.

فیلم بادیگارد

او با بازی در فیلم سینمایی بادیگارد در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا وارد سینما شد و در کنار بازیگرانی چون نظیر پرویز پرستویی، بابک حمیدیان، مریلا زارعی و محمود عزیزی و .. تجارب خوبی را کسب کرد.

عکس های جدید حسام حسنی بازیگر 1400

فیلم ایستاده در غبار

بعد از درخشش در فیلم بادیگارد، برای بار دوم در یک اثر سینمایی بازی کرد. او یکی از بازیگران فیلم سینمایی ایستاده در غبار بود که توانست نظر اهالی سینما و مخاطبان را به بازی خوب خود جلب کند.

 

بازیگر نقش مجتبی در سریال سر دلبران

بیوگرافی حسام حسنی بازیگر نقش مجتبی در سریال سر دلبران

وی برای اولین بار با بازی در سریال سر دلبران در نقش مجتبی در سال ۱۳۹۷ وارد قاب تلویزیون شد. او نقش مجتبی را بازی میکرد که عاشق دختری بود که حرکات و عصبانیت های او مورد توجه خیلی از بینندگان تلویزیون قرار گرفت. او در این سریال در کنار هنرمندان شناسی چون برزو ارجمند و فرهاد قائمیان و محمد کاسبی، نگار عابدی و کامران تفتی ، جهانبخش سلطانی و جعفر دهقان و … بازی نقش آفرینی کرده است.

عکس های جدید حسام حسنی و همسرش

 

فیلم شناسی

فیلم سینمایی بادیگارد

سریال تلویزیونی «سر دلبران»

سریال خط مقدم

فیلم سینمایی آفتاب نیمه شب

و …فعالیت داشته است.

نظرات