تفریحات

بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ +بیوگرافی و عکس چهره واقعی

0

بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ + بیوگرافی و عکس چهره واقعی

اسماعیل خلج بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ + بیوگرافی اسماعیل خلج بازیگر نقش مرد کهن در کلبه عمو پورنگ با عکس واقعی و بدون گریم اسماعیل خلج بازیگر نقش مرد کهن در برنامه کلبه عموپورنگ و سوابق هنری وی را در ادامه در این بخش از مجله حرف تازه دانلود کنید

بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ +بیوگرافی و عکس چهره واقعی

بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عموپورنگ کیست

مجله حرف تازه – اسماعیل خلج بازیگر با سابقه و قدیمی فیلم و سریال ایرانی متولد ۲۲ آذر ۱۳۱۵ در آستارا نمایشنامه‌نویس و کارگردان صاحب سبک ایرانی است.

سوابق بازیگری

مهم‌ترین دست‌آورد خلج، «دراماتیزه کردن» زبانِ لایه‌های فقیر و حاشیه نشین شهری در دهه‌های چهل و پنجاه است او به زندگی مردمان تیره روزِ طبقهٔ فرودست می‌پردازد، خلج در آثار نمایشی پیش از انقلاب خود برای زبان لایه‌های فقیر و حاشیه نشین شهری آن دوران معادل نمایشی خلق کرد. این زبانی نمایشی غنی، با وجود بهره‌وری از مفاهیم و کلام لایه‌های فقیر جامعه به هیچ‌وجه «عامیانه» نیست. خلج کارمند ادارهٔ رادیو و تلویزیون بود و سریال سایهٔ همسایه را در سال ۱۳۶۴ کارگردانی کرد که به سال ۱۳۶۵ از تلویزیون پخش شد.

بیوگرافی بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ +بیوگرافی و عکس چهره واقعی

کمند امیرسلیمانی بازیگر نقش خانم میو با انتشار ویدئویی از برنامه کلبه عمو پورنگ، از حضور شخصیت جدیدی در این مجموعه تلویزیونی خبر داد.

وی نوشت: مجموعه کلبه عمو پورنگ از قسمت‌های بعدی شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی به نام «مرد کهن» با بازی اسماعیل خلج و «هفت خط» با نقش‌آفرینی حمید کاشانی خواهد بود.

جدال میان «مرد هفت خط» و «مرد کهن» تماشایی است و اتفاقات جذابی را پیش می‌آورد.ما را تماشا کنید تا ببینیم این داستانِ جذاب و شخصیت‌های آن چه سرانجامی خواهند داشت.

اسم و عکس واقعی بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ +بیوگرافی و عکس چهره واقعی

همچنین ببینید: بازیگر نقش خر در کلبه عمو پورنگ کیست؟ + بیوگرافی و چهره واقعی

لازم به ذکر است که آخرین قسمت مجموعه «کلبه عمو پورنگ» شب یلدا از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود.

کلبه عمو پورنگ یک مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانرهای کمدی، خانوادگی و موزیکال به کارگردانی احمد درویشعلی‌پور، نویسندگی محمد درویشعلی پور و تهیه‌کنندگی مسلم آقاجان‌زاده‌است.

بازیگر نقش مرد کهن در سریال کلبه عمو پورنگ کیست؟ +بیوگرافی و عکس چهره واقعی

از ۷ مرداد ۱۴۰۰ گفته شد که این احتمال وجود دارد که فیلم‌برداری این مجموعه به علت ابتلای برخی از عوامل مجموعه به بیماری کرونا متوقف شود و از حوالی ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ فیلم‌برداری این مجموعه برای مدت کوتاهی متوقف شد.

داستان این مجموعه تلویزیونی در فصل سوم به خاطر ابتلای تعدادی از بازیگران به بیماری کرونا تغییراتی کرد و پخش این فصل بارها به صورت کوتاه مدت متوقف شد.

نظرات