امیرطاها پسر ۱۸ ساله سیرجانی کیست از تجاوز تا آتش زدن +عکس و اینستاگرام

0

امیرطاها پسر ۱۸ ساله سیرجانی کیست از تجاوز تا زنده زنده سوزاندنش +عکس و اینستاگرام

امیرطاها پسر ۱۸ ساله سیرجانی کیست از تجاوز تا زنده زنده سوزاندن امیرطاها توسط دو شرور سیرجانی و ماجرای کامل آزار جنسی امیرطاها دو شرور سیرجانی و علت آتش زدن امیرطاها سیرجانی +عکس و اینستاگرام وی را در ادامه با جزئیات ماجرا میخوانید

امیرطاها پسر 18 ساله سیرجانی کیست از تجاوز تا آتش زدن +عکس و اینستاگرام

امیرطاها پسر جوان سیرجانی توسط دو شرور مورد آزار جنسی و تجاوز قرار میگیرد و سپس زنده زنده سوازنده میشود. هم اکنون عاملان قتل و آتش زدن پسر سیرجانی دستگیر شده و امیرطاها نیز بر اثر سوختگی در بیمارستان درگذشت.

رکنا نوشت: دو شرور سیرجانی بعد از اینکه امیرطاها را مورد آزار و اذیت قرار دادند، او را زنده زنده به آتش کشیدند.متهمان شناسایی و دستگیر شدند.
عاملان آزار و اذیت امیرطاها، او را زنده زنده سوزاندند. بعد از آزار و اذیت امیرطاها، او به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داد. عاملان آزار و اذیت امیرطاها و قتل او دستگیر شدند. رسیدگی به پرونده قتل و آزار و اذیت امیرطاها دستگیر شدند.

امیرطاها پیکر نیمه جان خود را که سر تا پا در آتش سوخته و عریان بود، با زحمت و تقلا از نزدیکی پلیس راه کنار جاده منتهی به سیرجان به یک سوپرمارکت بین راهی رساند و طلب آب کرد. آمبولانس خیلی سریع از راه رسید و امیرطاها را به بیمارستان منتقل کرد و او قبل از اینکه تسلیم مرگ شود گفت ۲ نفر از اشرار سیرجان بعد از تجاوز جنسی او را زنده زنده به آتش کشیده اند.

امیرطاها پسر 18 ساله سیرجانی کیست از تجاوز تا آتش زدن +عکس و اینستاگرام

ماجرای تجاوز و زنده زنده سوزاندن امیرطاها توسط دو شرور سیرجانی

۱۸ آبان امسال خانواده امیرطاها در جریان آتش افروزی عمدی علیه پسرشان قرار گرفتند. افرادی که امیرطاها را در حالت نیمه جان و سوخته کنار جاده پیدا کرده بودند در اولین اظهارات خود گفته بودند که بعد از پیدا شدن امیرطاها، شخصی با گوشی او تماس گرفته بود که بعدا مشخص شد این فرد در زندان شهاب کرمان زندانی است و دستور آزار و اذیت و سوزاندن امیرطاها را داده بود.

امیرطاها تحت درمان قرار گرفت و در همان حال به شرح ماجرایی که بر او گذشت پرداخت و شکایت خود را نیز تنظیم کرد اما ۶ روز بعد به دلیل وخامت اوضاع جسمی در حالی که به بیمارستان مطهری تهران منتقل شده بود، جان خود را از دست داد و رسیدگی به پرونده قتل به جریان افتاد.

همچنین ببینید: فیلم وحشتناک قمه کشی چند کودک در یکی از خیابان های تهران را ببینید

دستگیری عاملان قتل پسر سیرجانی

با تلاش ماموران پلیس سیرجان عاملان جنایت دستگیر شدند و تحت تحقیقات قضایی قرار دارند.

امیرطاها قبل از فوت در طرح شکایت خود که صورت جلسه شده است، به ماموران گفت :«روز حادثه در یک قهوه خانه در سیرجان بودم و وقتی از آنجا بیرون آمدم دو نفر از اهالی شهر را دیدم که با ماشین جلوی من را گرفتند.می خواستم از کنار ماشین رد شوم که به زور من را سوار کردند و با تهدید به من می گفتند باید مشروب بخوری.قرصی را هم در مشروب پودر کردند.گیج شده بودم و یکدفعه متوجه شدم در بیابان هستیم.یکی از آن دو نفر با مشت به صورتم کوبید و من را کتک زدند و بعد هر دو نفر به من تجاوز کردند.بعد هم بنزین روی سرم ریختند و من را آتش زدند.»

انگیزه و علت تجاوز و قتل امیرطاها

عمه امیر طاها در تشریح جزئیات این جنایت به خبرنگار رکنا گفت: «فردی که از زندان دستور آزار و اذیت امیرطاها را داده بود از اشرار سابقه دار است که با زورگویی و قدرت نمایی،ایجاد رعب و وحشت می کنند. سردسته این باند چند ماه قبل زندان افتاده است اما از مدتی قبل امیرطاها را شناسایی کرده بودند و می خواستند او را وادار کنند که وارد گروه آنها بشود.

هدف آنها جذب جوانانی هم سن و سال امیرطاها بود تا قدرت خود را بیشتر کنند. امیرطاها به خاطر نوع لباس پوشیدن، در فضای مجازی به چشم می آمد و وقتی آنها نتوانسته بودند او را وادار کنند که تحت فرمان باشد برای گوشمالی دادنش نقشه تجاوز به او را کشیدند. امیرطاها در بیمارستان به ما گفت صدای آن دو نفر را حین ارتکاب جرم ضبط کرده بود و آنها را تهدید کرده بود که پلیس را خبر می کند. برای همین هم او را آتش زدند و وقتی گوشی امیرطاها را بررسی کردیم صدایی که می گفت ضبط کرده، در گوشی او نبود.»

عمه امیرطاها در ادامه گفت:«بعد از اینکه امیرطاها را آتش زدند،گمان کرده بودند که او جان باخته و برای همین پیکر او را کنار جاده رها کردند.»

خانواده امیرطاها در تالم روحی شدید به سر می برند. مادرش در بیمارستان بستری است و حتی نتوانسته در مراسم ترحیم پسرش شرکت کند:«پدر امیرطاها بدون قرص آرام بخش دوام نمی آورد. شرایط روحی خانواده ما خیلی بد است.»

وی در پایان گفت: از قوه قضائیه و مسئولان می خواهیم که به این پرونده رسیدگی کنند تا کمی شرایط روحی مان بهبود پیدا کند چرا که با وجود این اتفاق ترس و وحشت همراه ما شده است.

منبع عکس و خبر: رکنا

نظرات