بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی کیست؟ + بیوگرافی و عکس واقعی و اینستاگرام

0

بیوگرافی علی مهربان بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی کیست + عکس ها و سوابق هنری علی مهربان بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی همراه با عکس های واقعی و سوابق هنری و پیج اینستاگرامش در ادامه در این بخش از مجله حرف تازه دانلود کنید

بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی کیست؟ + بیوگرافی و عکس های واقعی علی مهربان

بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی کیست؟

مجله حرف تازه – علی مهربان, متولد دهه هفتاد, یکی از بازیگران جوان و تازه کار فیلم و سریال ایرانی است که با بازی در سریال نمایش خانگی گیسو و دراکولا و سریال نیسان آبی در نقش آریا به مخاطبان معرفی شد. او توسط منوچهر هادی وارد بازیگری حرفه ای شده و تاکنون در دو سال گیسو و نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی ایفای نقش کرده است. این بازیگر جوان کشورمان در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

بیوگرافی علی مهربان بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی کیست + عکس ها

سوابق بازیگری

علی مهربان بازیگر جوان کشورمان، توسط منوچهر هادی وارد بازیگری حرفه ای شده و تاکنون در دو سال گیسو و نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی ایفای نقش کرده است.

مهربان علاوه بر سریال نیسان آبی و گیسو، در فیلم سینمایی هزارپا در کنار رضاعطاران و جواد عزتی و همچنین سارا بهرامی ،حسین سلیمانی و مهران احمدی ایفای نقش کرده و با بازی در فیلم کمدی هزارپا وارد سینما شد.

اسم و عکس واقعی بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی

همچنین بخوانید: بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی کیست؟ +بیوگرافی و تصاویر شخصی بدون گریم

اما تجربه دیگر بازیگری آقای مهربان، حضور در فیلم دراکولا به کارگردانی رضا عطاران در سال ۱۳۹۵ است که در کنار بازیگرانی نظیر رضا عطاران، لوون هفتوان، ویشکا آسایش و سیامک انصاری و … نقش بسیار درخشانی را ایفا کرد.

بیوگرافی بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی

بیوگرافی بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی

علی مهربان در سریال نیسان آبی در نقش اریا پسر جمشید (حسین یاری) و زری سازگار (یکتا ناصر) و برادر عاطفه ( سانای امیرآبادی ) بازی کرده که صحنه های بسیار خنده داری را ایجاد می کند. او راننده نیسان آبی بود که با یک دختر تصادف میکند و دردسرهای زیادی را برای خانواده اش درست میکند که در ادامه ماجرا در قسمت های جدید سریال خواهید دید.

بیوگرافی بازیگر نقش آریا در سریال نیسان آبی کیست + عکس ها

 

گفتنی است نیسان آبی قصه جمشید است و رضا، قصه دو دوست قدیمی که روزی روزگاری عاشق دو خواهر به اسم زری و پری شدند و با آنها ازدواج کردند. جمشید شیفته جمشید هاشم پور است و نیسان آبی اش؛ رضا هم عاشق شعر و شاعری و در رویاهایش شاعری نامدار!

صفحه اینستاگرام

صفحه اینستاگرما علی مهربان با نشانی alimehrabanofficial در دسترس عموم قرار دارد که میتوانید تصاویر شخصی بیشتری از ایشان مشاهده کنید

نظرات