تفریحات

بیوگرافی و نحوه شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی کشتی گیر نهاوندی + عکس و سوابق

0

بیوگرافی سرباز وظیفه مهدی رفیعی کشتی گیر نهاوندی + عکس و اینستاگرام و نحوه شهادت مهدی رفیعی سرباز وظیفه ناجا توسط اشرار پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ و سوابق ورزشی و مراسم تشییع و خاکسپاری وی را در این بخش در ادامه این صفحه میخوانید

بیوگرافی و نحوه شهادت سرباز وظیفه مهدی رفیعی کشتی گیر نهاوندی + عکس و سوابق

بیوگرافی سرباز وظیفه مهدی رفیعی

مهدی رفیعی کشتی گیر نهاوندی که دوران خدمت خود را در ناجا میگذراند، در تاریخ پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ توسط اشرار به شهادت رسید. او یکی از کشنی گیران اهل نهاوند بود که در رشته کشتی فعالیت می کرد.
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: این سرباز جان برکف نیروی انتظامی نهاوند حین ماموریت بر اثر اصابت گلوله یکی از سوداگران مرگ به شهادت رسید.

نحوه شهادت مهدی رفیعی سرباز وظبفه ناجا

این شهید عزیز پنجشنبه شب برای دستگیری یکی از سوداگران مرگ به خانه وی وارد می‌شود که متاسفانه حین درگیری از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با بیان اینکه علیرغم انتقال سریع به بیمارستان و انجام عمل جراحی، متاسفانه به علت شدت جراحات وارده تلاش پزشکان بی‌اثر مانده و وی شب گذشته آسمانی شد گفت: این شهید خدمت به خیل شهدای مبارزه با سوداگران مرگ پیوست.

بیوگرافی سرباز وظیفه مهدی رفیعی کشتی گیر نهاوندی + عکس و سوابق

مراسم تشییع و خاکسپاری

این شهید امنیت وطن که مجرد بود، یکی از کشتی‌گیران نهاوند است و از علمداران هیات‌های حسینی که به دست یکی از اشرار باسابقه و مرتبط با مواد مخدر به شهادت رسید.

فرمانده انتظامی نهاوند از شهادت سرباز وظیفه «مهدی رفیعی» در حین عملیات خبر داد و گفت: مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والا مقام ساعت ۱۵ شنبه ۶ آذرماه در نهاوند برگزار می شود.

عکس های مهدی رفیعی کشتی گیر نهاوندی

سرهنگ احمد ساکی گفت: در ساعات اولیه بامداد پنج شنبه ۴ آذرماه سال جاری، سرباز وظیفه رفیعی در حین عملیات مبارزه و دستگیری سودا گران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: مراسم تشییع پیکر پاک شهیدمهدی رفیعی ساعت ۱۵ امروز شنبه ۶ آذرماه از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی نهاوند واقع در میدان بسیج برگزار می شود./ منبع: برنا و صداوسیما

نظرات