آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه و یکشنبه ۶ و ۷ آذر ۱۴۰۰ به علت آلودگی

0

آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه و یکشنبه ۶ و ۷ آذر ۱۴۰۰ به علت آلودگی و آیا فردا شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ تهران تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ادارات و بازار تهران روزهای شنبه ۶ اذر ۱۴۰۰ و یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه و یکشنبه 6 و 7 آذر 1400 به علت آلودگی

آخرین وضعیت تعطیلی تهران شنبه و یکشنبه ۶ و ۷ آذر ۱۴۰۰ به علت آلودگی

از روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر تعطیلی روزهای شنبه ۶ آذر و یگشنبه ۷ آذر در شبکه های مجازی در حال انتشار است که این خبر توسط مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران تکذیب شد.

فردا شنبه و یکشبنه تهران تعطیل نیست

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران گفت: خبر تعطیلی تهران در روز‌های شنبه و یکشنبه تکذیب می‌شود.

مجتبی مرادی نوروزی با اشاره به انتشار خبری به نقل از معاون عمرانی استانداری تهران مبنی بر تعطیلی تهران در روزهای شنبه و یکشنبه، اظهار کرد: در کمیته اضطرار آلودگی هوا تصمیماتی مطرح شده که یکی از موارد آن تصمیم گیری در مورد وضعیت تعطیلی در صورت پایداری هوا می باشد.

وی افزود: با توجه به وضعیت فعلی هوا این خبر تکذیب می‌شود و تهران در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل نیست.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مرادی تاکید کرد: مردم اخبار پیرامون این موضوع را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

همچنین معاون عمرانی استانداری تهران از اتخاذ تصمیمات جدید در سطح بالاتر شرایط آلودگی هوا در صورت پایداری هوا تا روز شنبه (۶ آذرماه) خبر داد.

شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد ۱۱۶ قرار گرفته و هوای تهران برای گروه‌های حساس جامعه آلوده است.

همچنین شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۳۷ قرار داشت و کیفیت هوای تهران برای گروه‌های حساس جامعه آلوده بود.

همچنین بیشترین دمای هوا در روز جاری ۱۶ و کمترین دما ۸ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.

نظرات