arongroups

آدرس سایت و فروشگاه های اینترنتی فروش مجازی برنج و روغن و شکر با نرخ دولتی

0

آدرس سایت و فروشگاه های اینترنتی فروش مجازی برنج و روغن و شکر با نرخ دولتی

عرضه و فروش مجازی برنج، روغن و شکر با نرخ مصوب دولتی در سامانه بازارگام از ۴ آذر ۱۴۰۰ آغاز شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به به سامانه بازارگام و سایت های اینترنتی فروش اقلام برنج و روغن و شکر و فروشگاه های اینترنتی خرید آنلاین اقلام خود را خریداری کنند. در ادامه آدرس سایت های اینترنتی فروش مجازی برنج و روغن و شکر و جزئیات خبر را میخوانید

آدرس سایت و فروشگاه های اینترنتی فروش مجازی برنج و روغن و شکر با نرخ دولتی + لینک

عربشاهی معاون تعان روستایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از آذر ۱۴۰۰ سه قلم کالای برنج، روغن و شکر نیز در سامانه بازارگام عرضه می‌شوند.

عربشاهی، معاون تعان روستایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تغییر نظام عرضه محصولات به صورت سنتی عاملی برای دلالی بود که در برنامه ای جدید آن را با هوشمندسازی و دیجیتالی محور در رصد خود قرار دادیم و یکی از روش های هوشمندسازی فروش اینترنتی است، به این روش که محصول را وقتی درب منزل تحویل متقاضیان می دهیم مبلغی بابت حمل کالا دریافت نمی کنیم. از اواسط آبان ماه عرضه مرغ و تخم مرغ را در سایت بازارگام آغاز کردیم. این طرح در کرج و اصفهان نیز عملیاتی شد و در شیراز و مشهد هم به زودی آغاز به کار خواهد کرد.

آدرس سامانه اینترنتی فروش برنج و روغن و شکر با نرخ دولتی

آدرس سامانه و سایت فروش هوشمند برنج و روغن و شکر به نشانی bazargam.com می باشد. متقاضیان عزیز میتوانند با ورود به سامانه بازرگام شکر و برنج و روغ و مرغ دولتی و تخم مرغ به نرخ مصوب را خریداری کنند.

 

او گفت: با دستور معاون اول رئیس جمهور عرضه سه محصول برنج، روغن و شکر دیجیتالی شد، از همه پلتفرم ها درخواست می کنیم به ما کمک کنند. هم اکنون مرغ منجد با قیمت هر کیلو ۲۰ هزار تومان و همچنین هر شانه تخم مرغ ۳۰ تایی ۴۳ هزار تومان عرضه می شود. همچنین با این نوع خرید کالاها کمتر از ۲۴ ساعت به دست مصرف کننده می رسد.

همچنین ببینید: آدرس سایت فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازار 

در حال حاضر در میادین میوه و تره بار مرغ با قیمت ۳۱ هزار تومان به مصرف کنندگان عرضه می‌شود که در برخی استان‌ها نیز حتی کمتر از این مقدار است. البته در برخی مغازه ها هم قیمت مرغ به ۳۵ هزارتومان هم می رسد ولی تلاش کردیم که همواره قیمتها کاهشی باشد.

اقلام اساسی به صورت تدریجی به این چرخه اضافه می شوند و اطلاع رسانی می شود. برای همکاری با سایر پلتفرم ها سه شرط مطرح است، پلتفرم ها باید با نرخ مصوب، تحویل طبق زمانبندی و همچنین رایگان بودن تحویل کالا به مشتری در این طرح مشارکت کنند.

وزارت جهادکشاورزی برای مدیریت بازار اقلام اساسی با راه اندازی سامانه بازارگام امکان خرید اینترتنی اقلام اساسی با قیمت مصوب را در اختیار عموم قرار داده است.

عرضه اینترنتی اقلام شب عید

برای تامین اقلام مورد نیاز شب عید و بعد از آن ماه رمضان برنامه ریزی های لازم انجام شده است و همچنین بسترسازی برای کشت قراردادی، خرید دام مازاد روستاییان و عشایر و سند دار کردن اراضی کشاورزی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

نظرات