همه جا با فرادرس
اکسکوینو

تخفیف بلک فرایدی ۱۴۰۱ و آدرس فروشگاه های تخفیف جمعه سیاه ۲۰۲۲ در ایران

4

تخفیف بلک فرایدی ۲۰۲۲ چقدر چیست؟ و آدرس فروشگاه های تخفیف جمعه سیاه ۲۰۲۲ در ایران در بلک فرایدی (Black Friday) 1400 را در ۴ آذر ۱۴۰۱ در ادامه بخوانید و از تخفیف ۷۰ درصد تا ۹۰ درصد بهره مند شوید

تخفیف بلک فرایدی چیست و آدرس سایت ها و فروشگاه های تخفیف جمعه سیاه 2021 - 1400

تخفیف بلک فرایدی چیست و آدرس فروشگاه های تخفیف جمعه سیاه ۲۰۲۲ در ایران

* فروشگاه های آنلاین هم تخفیفات قابل توجهی را دارند به عنوان مثال ترندیول از تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) تخفیفات خود را شروع می کند و تا ۱۱ نوامبر ( ۲۰ آبان) ادامه دارد و مجدد از ۲۲ نوامبر (۱ آذر) شروع و تا ۲۵ نوامبر (۴ آذر) ادامه دارد.

* همچنین هپسی بورادا تخفیفات بلک فرایدی خود را از تاریخ ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) شروع می کند و تا تاریخ ۲۶ نوامبر (۵ آذر) ادامه دارد.

* گروه علی بابای چین که یک خرده فروش معروف در آسیا است،

* در رتبه یک فروش جمعه سیاه قرار دارد و پس از آن فروشگاه Sales و Amazon نیز مورد توجه قرار دارند. فروشگاه اینترنتی بانی مد نیز هر سال در روز بلک فرایدی سال ۲۰۲۲ تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که تمامی خریداران بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تمامی محصولات برند را با تخفیف ویژه‌ حراج سیاه خریداری کنند.

۴ آذر ماه ۱۴۰۱ را به عنوان تاریخ بلک فرایدی در ایران و ۲۵ نوامبر ۲۰۲۱ روز جمعه سیاه و بلک فرایدی (Black Friday) است

بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه که از کشور آمریکا آغاز شد دقیقا آخرین جمعه ماه نوامبر و فردای روز شکرگزاری است که روز بزرگی برای فروشنده‌ها و خریداران می‌باشد و تخفیف‌های این روز به اندازه‌ای زیاد است که مردم حاضرند از روی یکدیگر رد شوند تا سریعتر خود را به کالای مورد نظر برسانند و آن را خریداری کنند چرا که بسیاری از کالاها تا ۹۰ درصد هم تخفیف دارند!

 

بلک فرایدی تا سال های قبل به صورت حضوری و خرید در محل انجام میشد و افراد حتی از شب قبل به درب فروشگاه‌ها رفته و نوبت می‌گرفتند که بتوانند به محض باز شدن درب‌ها، جزو اولین نفراتی باشند که وارد فروشگاه می‌شوند. اما کم کم خریدهای آنلاین باعث شد بسیاری از افراد از طریق گوشی موبایل و لپ تاپ خود بدون حضور در صف‌های طولانی خرید از آمازون و دیگر فروشگاه‌های اینترنتی را انجام دهند.

اما با شیوع کرونا و با وجود فراگیری کرونا؛ آمارها نشان داد که درصد زیادی از افراد، خرید آنلاین را در روز بلک فرایدی به حضور در تراکم جمعیت فروشگاه‌ها ترجیح دادند.

بیشتر سایت های فروشگاهی خارجی و داخلی در ایران و دیگر کشورها تخفیف ۵۰ درصد تا ۷۰ درصد و در سایت آمازون تا ۹۰ درصد تخفیف بلک فرایدی را روی اجناس خود اعمال می کنند

اسامی سایت ها و فروشگاه های تخفیف بلک فرایدی در ایران ۱۴۰۱

در ایران نیز برخی فروشگاه ها تخفیف روی اجناس خود قرار دادند و همچنین میتوانید از سایت های خارجی نیز خرید کنید، مانند:

بلک فرایدی ۲۰۲۱ روز ۲۶ نوامبر (۲۶/۱۱/۲۰۲۱) می‌باشد که به تاریخ شمسی معادل اولین جمعه آذر ماه یعنی ۱۴۰۰/۰۹/۰۵است. اما برخی فروشندگان خارجی از چند روز قبل تخفیف‌های خود را آغاز می‌کنند و شما هم می‌توانید خریدهای خود را زودتر انجام دهید.

۱- سایت آمازون امارات، جمعه سیاه را با نام جمعه سفید برای خود نامگذاری کرده که در اصل قضیه تفاوتی نیست و تخفیف‌ها در همان تاریخ ذکر شده پابرجاست.

۲- سایت‌های Ebay ، Sharafdg ، Jomashop ، Walmart ، Invictastores ، Newegg ، Dell ، Medisave ، bhphotovideo، apple و … را می‌توانید در اولویت قرار دهید.

۳- سایت برنس مد

۴- دیجی کالا

۵- فروشگاه اینترنتی بانی مد نیز هر سال در روز بلک فرایدی تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که تمامی خریداران بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تمامی محصولات برند را با تخفیف ویژه‌ خریداری کنند.

۶- پیج اینستاگرامی پوشاک و محصوصلات آرایشی

۷- دیجی کالا: دیجی‌کالا، همزمان با حراج بزرگ‌ترین فروشگاه‌های دنیا مثل آمازون، جمعه سیاه برگزار می‌کند. امسال نیز دیجی کالا اعلام کرده است که جمعه سیاه خود را از پنجم تا هفتم آذر برگزار می‌کند.

۸- صنعت چرم : مارال چرم و نوین چرم دو صنعت چرم‌سازی در کشور، هر ساله تخفیف‌های جمعه سیاه را بر روی کالای خود اعمال می‌کنند. مارال چرم اعلام کرده است که ۵۰ درصد تخفیف بر روی برخی کالای خود می‌گذارد.

۹- لوازم آرایشی و بهداشتی: فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی و آرایشی «خانومی» اعلام کرده که محصولات متنوعی را با ۴۰% تا ۷۰% تخفیف در روز جمعه سیاه ارائه می‌شوند.

۱۰- موتن رو یکی دیگر از فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است که تخفیف‌هایی از ۲۰ تا ۹۰ درصد را برای جمعه سیاه امسال در نظر دارد.

۱۱- شرکت‌های خدمات‌دهی: به نظر می‌رسد تخفیف‌های بلک فرایدی به حوزه خدمات‌دهی رسیده است، چرا که برخی از شرکت‌های خدمات‌دهی تخفیف‌های را بر روی خدمات خود ارائه داده‌ند.

همچنین ببینید: تاریخ و زمان بلک فرایدی ۲۰۲۱ کی هست + تاریخ بلک فرایدی ۱۴۰۰ در ایران

فروشگاه‌های اینترنتی در اینستاگرام

در پلفترم اینستاگرام فروشگاه‌های اینترنتی کوچک و بزرگی وجود دارند که به مناسبت فرا رسیدن جمعه سیاه تخفیف‌های خوبی بر روی محصولات خود اعمال کرده‌اند.

برخی از این فروشگاه‌ها آنلاین چند روز جلوتر جمعه سیاه را آغاز کرده‎اند تا مخاطبان بیشتری را جذب کند. به نظر می‌رسد بلک فرایدی برای این فروشگاه‌ها فرصتی مناسب به حساب می‌آید تا کسب‌وکار خود را توسعه دهند و افراد بیشتری آن‌ها را بشناسند.

در ایران، اجناس مورد نیاز مردم مانند وسایل الکترونیکی و تکنولوژی معمولا تخفیف ندارند یا اگر داشته باشند؛ بسیار ناچیز است. بنابراین بیشتر تخفیف‌ها برای لباس و لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه می‌شوند.

فروشگاه آنلاین بانی‌مد نیز چند سالی است که کمپین‌های خود را در این تاریخ با جدیت دنبال می‌کند کمپین‌ جمعه سیاه بانی‌مد که به سیاجمعه مشهور است، امسال نیز مانند سال‌های پیش سروصدای زیادی به پا کرده‌ است.

بلک فرایدی در ترکیه

بلک فرایدی در ترکیه در روز جمعه ۲۵ نوامبر امسال برگزار می شود. اگرچه بلک فرایدی که بزرگترین دوره تخفیف سال است، از ساعت ۰۰:۰۰ روز جمعه ۲۵ نوامبر آغاز می شود، بلک فرایدی (جمعه سیاه )در ترکیه، با سایر کشورهای جهان متفاوت می باشد. زیرا این حراج به مدت ۱ هفته در شهر های بزرگ ترکیه از جمله استانبول، ازمیر، آنکارا برقرار است.
طبق آخرین آمار، تقریبا نیمی از مردم آمریکا در حراجی Black Friday خرید می‌کنند و به همین دلیل ، این رویداد اهمیت بسیار زیادی برای فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی دارد.

بلک فرایدی جشنواره خرید که در ترکیه به نام جمعه افسانه ای یا جمعه باشکوه نیز شناخته می شود، ده ها برند تا ۸۰ درصد تخفیف ارائه می دهند.

این حراج در سرتا سر شهرهای بزرگ ترکیه برقرار است و به مدت ۱ هفته ادامه دارد . به همین دلیل ازدحام جمعیت در فروشگاه های این شهر کمتر از مغازه های سایر کشورهاست. در طی این یک هفته، اغلب می توانید کالاهای موردنظرتان را از مراکز خرید این شهرها، با ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف خریداری کنید ولی بعد از ۱ تخفیف کالاها از ۷۰ درصد به ۲۰تا ۳۰ درصد کاهش پیدا می کنند. در حراج بلک فرایدی یا جمعه سیاه ترکیه اجناسی ماننده وسایل خانگی، کفش و پوشاک، لوازم آرایشی لوازم الکترونیکی مثل کنسول بازی ، محصولات اپل و دوربین های دیجیتال عرضه می شوند

4 دیدگاه در “تخفیف بلک فرایدی ۱۴۰۱ و آدرس فروشگاه های تخفیف جمعه سیاه ۲۰۲۲ در ایران

 1. برچسب گفت:

  ممنون از مطلب مفیدی که در سایتتون قرار دادین. استفاده از نکاتی که نوشتین، میتونه خیلی بهمون کمک کنه. اعتقادم اینه که باید از سایت هایی که محتواهای خوب دارن، حمایت بشه. من صاحب سایت برچسب هستم. در صورت تمایل می تونیم در زمینه رپورتاژ رایگان با هم تعامل داشته باشیم؟

 2. مریم گفت:

  اصلا تخفیفی ندارند قیمت اصلی جنس را دو برابر کردند و حالا ۵۰ درصد تخفیف می دند جای تاسفه

 3. محمد گفت:

  چرا دیجی کالا قط شده

 4. محمد گفت:

  دیجی کالا همین که ساعت خرید بلک فراید فرا رسید دیجی کلا قط شده این چه وضعشه

نظرات