بیوگرافی علی بستا بازیکن مس رفسنجان از تصادف تا درگذشت + عکس اینستاگرام

0

بیوگرافی و عکس های علی بستا بازیکن مس رفسنجان از تصادف رانندگی تا درگذشت + عکس و علت فوت و سوابق ورزشی و پیج اینستاگرام علی بستا فوتبالیست مس رفسنجان و علت فوت و درگذشت در ۲ آذر ۱۴۰۰ و مراسم تشییع و خاکسپاری را در ادامه میخوانید

بیوگرافی علی بستا بازیکن مس رفسنجان از تصادف تا درگذشت + عکس و علت فوت

بیوگرافی علی بستا بازیکن مس رفسنجان

علی بستا بازیکن تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان که چند روز پیش دچار سانحه رانندگی شده بود، متاسفانه ۲ آذر ۱۴۰۰ درگذشت.

بستا، یکی از بازیکنان جوان فوتبال ایران بود که سابقه بازی در تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان را در کارنامه خود داشت و در مسابقات متعددی توپ زده بود. او امروز (دوشنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) پس از نزدیک به سه هفته بستری در بیمارستان، درگذشت.

نهم آبان بود که امین زیدآبادی و علی بستا، دو بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان هنگام بازگشت از محل تمرین تیم‌شان دچار سانحه رانندگی و راهی بیمارستان شدند. وضعیت این دو بازیکن به قدری وخیم بود که سطح هوشیاری هر دوی آن‌ها پایین بود.

علت دقیق فوت و درگذشت علی بستا بازیکن فوتبال

علی بستا بازیکن تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان پس از نزدیک به سه هفته بستری در بیمارستان، درگذشت.

روابط عمومی و رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان پیام تسلیتی با این مضمون  منتشر کرد: درگذشت *علی بستا* فوتبالیست با اخلاق تیم فوتبال جوانان مس چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. *باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان* این ماتم جانگداز را به خانواده محترم ایشان، جامعه ورزش رفسنجان، صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کند.

*روحش شاد و یادش گرامی*

▪️روابط عمومی و رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان

ماجرا و جزئیات تصادف رانندگی

امین زیدآبادی و علی بستا دو بازیکن تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان روز ۹ آبان سالجاری در مسیر بازگشت از محل تمرین تیم‌شان به خانه دچار سانحه رانندگی شدند و به بیمارستان انتقال یافتند که خوشبختانه امین رو به بهبود است و سطح هوشیاری‌اش به هفت رسیده است. او از دیروز تا حالا سه بار به هوش آمده است اما متاسفانه اوضاع علی خوب نیست و با پدرش برای اهدای عضو صحبت کردند. متاسفانه با تمام تلاش‌هایی که از زمان حادثه صورت گرفت و عمل جراحی‌ای که انجام شد، سطح هوشیاری علی از سه بالاتر نیامده است.

اخلاقی سرپرست مس رفسنجان درباره علت وقوع حادثه توضیح داد: ما برای بازیکنان‌مان سرویس داریم. بازیکنان خودشان را به هتل الماس می‌رسانند و سرویس از مقابل هتل آن‌ها را به محل تمرین می‌برد. متاسفانه این دو عزیز روز یکشنبه تصمیم گرفتند با خودروی خودشان بیایند و از سرویس استفاده نکنند. هنگام بازگشت از تمرین، کنترل خودرو را به دلیل سرعت بالایی که داشتند از دست دادند و به تپه‌ای خاکی برخورد کردند. متاسفانه به دلیل نبستن کمربند سرشان به ستون خودرو برخورد می‌کند و این وضعیت به وجود می‌آید.

 

نظرات